Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 168, Slatiňany
Sam.ord.PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ord.PL pro děti a dorost Jiný

Pani doktorka i sestřička jsou skvělé, ochotné, milé a usměvavé. Tvoří spolu skvělý tým. Vždy ochotně vysvětlí i poradí. Co víc si pro děti přát.

Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Zvědavost

Já chodím s dcerou k paní doktorce Malé už od narození jsem moc spokojená a dcera také radši by u ní zůstala napořád je férová a dokáže se bavit jako obyčejný člověk ne nafrněnec :)

Ověřeny pacient

Dobrý den, k paní doktorce jsem přestoupila s dětmi z Pardubic. Jsem zdravotník, a proto se domnívám, že dokážu objektivně posoudit kvalitu lékaře/lékařky. Paní doktorka Malá je velmi dobrá a pečlivá, zajímá se nejen o zdravotní stav dítěte, ale i o jeho dušičku. Na nic si nehraje, nic nepředstírá, je upřímná a umí dát najevo, když se jí něco nelíbí. Vážím si jí jako člověka i jako lékařky. Poplatky se platí všude a zkuste navštívit třeba pana doktora Jiráska v Pardubicích. Tam platíte poplatek i za to, že sedíte v čekárně :-)

Ověřeny pacient

Já si teda taky na paní doktorku nemohu stěžovat. Je velmi milá. Ošetřila mě bez problémů kluka i když k ní nechodil...

Skvělá lékařka.Lepší neznám. :-)

Naprostá spokojenost, vždy milá, usměvavá jak paní doktorka, tak i sestřička.

Čistě náhodou jsem našla tuto stránku - hodnocení lékaře.Nevěřila jsem svým očím, jaký jedinec mohl napsat ty 3 nechutné články.Toto může napsat jen závistívý a zakomplexovaný člověk.K paní doktorce chodím musím říci dost často a budu se opakovat , jak už bylo řečeno v předchozích článcích, že paní doktorka je velice milá,laskavá,ochotná nic neponechá náhodě.Kéž by byl takový lékař každý.

p. Polívková Monika

K paní doktorce chodíme již skoro tři roky. Nikdy jsme neměli žádný problém, vždy je ochotná, milá, často stačí i konzultace po telefonu. Se sestřičkou tvoří výborný tandem, až se mi někdy nechce z ordinace odcházet :-)
Již dvakrát ošetřila i děti z jiných koutů republiky, které u nás byly na návštěvě, vždy ochotně, stačilo jen zavolat a domluvit se. A mé kamarádky (matky oněch dětí) měly z paní doktorky taky veskrze pozitivní dojem.
Když tu čtu ta negativní ohodnocení, nechce se mi věřit, že je to o té samé paní doktorce...:-( Nicméně si myslím, že každý průměrně inteligentní jedinec nedá na anonymní citové výlevy na internetu a přesvědčí se sám, zda je to pravda či ne. Chápu, že se občas stane, že si člověk s někým nesedne, ale něco už je fakt moc. Já za naši rodinu paní doktorku prostě doporučuji!

Lenka Švadlenková

E

Já jsem zatím s paní doktorkou spokojená.

jsem spokojeny,bez problemu

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti