Ordinace pro děti a dorost
Sídliště 603, Rotava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zdravím, mám dvouměsíční holčičku a čekala bych její větší, silnější a stálou péči. Pokaždé, když jdu na kontrolu, tak si ji jen poslechne, zváží, zkusí uši, jestli slyší, oči, jestli jde za prsty na ruce a trochu prohmatá bříško uprostřed a to je vše. Byla jsem tam za ní se zeptat, jestli průjem a zvracení u dcery nenaznačuje nějakou virozu nebo něco, ale bylo mi řečeno, že je to úplně normální, že pokud nekojím,což bohužel už ne, tak je to normální po umělé stravě. jenže mě to bylo divný, tak jsem se na to zeptala kamarádky, která je zdravotní sestřičkou a ta mi řekla, že je to střevní viroza, která lítá ve vzduchu. A ještě jeden případ. Moje dcera od narození sípe a bojím se, že má průdušky, tak jsem zvědavá na názor dalšího lékaře, u kterého jsem objednaná. Jestli mi i toto potvrdí, tak od paní doktorky odcházím a budu radši dojíždět jinam, než se bát o vlastní dítě, jestli mu náhodou nic není. Nejsem s ní spokojená a doufám, že se časem změní. Slyšela jsem na ní samé pozitiva, než jsem porodila, ale teď už si to nemyslím. Bohužel :-(

Tuto dokrotrku nedoporučuji v žádném směru!!!
Chodila jsem k ní od narození syna, a její diaknózy hrůza. syn měl jednou vysoké horečky, pořád plakal, prohlídla ho a řekla nic to není, ještě ten večer jsem nakonec jela do Sokolovské nemocnici na ambulanci dětského oddělení a syn měl nakonec zánět nosohltanu a musel být na dýchacích přístrojích, bylo mu teprve půl roku- ale dle doktorky to přece nic není. Nebýt tohoto tak i přístup byl hrozný, neustále mě obvinovala,že dáváme synovi Sunar a né Nutrilon, ikdyž jsme zkusili Nutrilon neustále zvracel,ale to se jí nedalo vysvětlit. Poté stále tvrdila,že syn je tlustý at mu dám dietu, by mě zajímalo jak dám 6.měsíčnímu miminku dietu. Raději jsme přešli k Mudr. pantoflíčkové do Sokolova a zde jsem nadmíru spokojená, především milým přístupem jak k maminkám tak k miminkum.

Paní doktorka Kosařová je jedna z nejleších doktorů, co jsem kdy poznal. Vždy mi vyšla se vším vstříc. Vřele doporučuji.

S paní doktorkou jsem se setkal v Sokolově na pohotovosti. Nemůžu proti ní říct jediné špatné slovo. Paní doktorka rozhodla o hospitalizaci dítěte a dokonce s námi sešla i na oddělení, kde nám příjem vyjednala.

Kvalitní pediatr, velmi špatný rajón. Moc pacientá národnostní menšiny, paní doktorka má svatozář.

Dobrý lékař,u mě spokojenost.Jen kdyby na ně pojišťovny tolik netlačily!