Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Valdštejnova 20, Cheb
Soukromá zubní praxe

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní praxe Jiný

Chtela jsem aplikovat mene jednotek botoxu nez mi nabizela a take jsem ho nechtela aplikovat po 4 nybrz po 6 mesicich( coz je bezne)a to asi nebylo vhod, jelikoz by ze me nemela dostatecne dost penez. Tak mi bylo receno at jdu jinam. S takovou aroganci jsem se dlouho nesetkala

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Vse u pani doktorky v naprostem poradku. Pomer - cena / kvalita. Pristup byl fajn a sestricka je moc prijemna. Sla jsem primo na cas - zadne cekaci prodlevy. Asi pred rokem jsem cekala 20 minut a pani doktorka se omlouvala jak jen mohla, takze chapu, ze nekdy se proste muze prihodit, ze cekate dele - ale to vsude.

M
Ověřeny pacient

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je pečlivá, profesionální, vybavení má moderní a svou práci odvádí velmi dobře. Mohu vřele doporučit!

F
Ověřeny pacient

K paní doktorce už ani nepáchnu jinak bych se asi neudržel! nechal jsem tam spoustu peněz a říkal jsem si že na zubech šetřit nebudu, ale po několika vypadlých plombách a špatně vytažených nervu ze zubu, kdy jsem trpěl jak zvíře jsem přestoupil k jiné zubařce a úplně jsem se zděsil když mi na snímku ukázala kazy které měli být od paní konečné opraveny. Zub zbaven nervů mě začal nehorázně bolet a zjistilo se že mám v kanálku zánět protože to bylo špatně udělané a vyčištěné takže vše platím dvakrát a bolest také zažívám dvakrát, je to nehoráznost a všichni mí známí sní mají stejné zkušenosti a odcházejí. A to bych mohl psát až do aleluja, takže paní Konečnou opravdu nedoporučuji ba naopak!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřeny pacient

Dobrý den všem.Velmi mě zaráží jak všichni hodnotíte čekárnu a přitom nadáváte,že v ní musíte čekat.Je vidět,že nechodíte k odborným lékařům.Tam klidně čekáte 4 hod bez jídla a pití.Co se týká paní doktorky tak jsem velice spokojená,nikdo nechce věřit,ze mám můstek.A teď ceny.moje dcera byla v Praze a tam za plombu dala 1500 korun .budme rádi ,ze je p.doktorka tak příjemná a vždycky se domluví přede co je potřeba udělat a kolik to bude stát Kč.pak to třeba udělá postupně abych na to měla .Toj je jednoduché někoho kritizovat.Na paní doktorku nedám dopustit.Je příjemná a pečlivá.Je vidět,že svojí práci rozumí a dělájí ráda.Příjemný den všem přeje Nedbalová

H
Ověřeny pacient

přešla jsem k jiné zubařce, ta mi objevila hned při první návštěvě rozsáhlou paradentózu, zuby mám prý hezké, ale paradentóza v tak pokročilém stádiu, že nechápu proč mě p.doktorka už před lety neposlala na paradentologii, každý rok mi dělala rtg. nechápu proč nereagovala, ale pouze se zajímala o plomby a zubní kámen,
jediné čeho lituji, že jsem neodešla mnohem dřív, neměla bych tak rozsáhlé poškození.....
doufám, že díky dobré péči nynější zubařky a paradentologa mi chrup zůstane

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

S prací MUDr.Konečné jsem velice spokojenáa nikdy jsem na ošetření nečekala déle než čtvrt hodiny,což je v dnešní době prostě úžasné!!!Zkuste to někde jinde a uvidíte,i čas jsou pro nás všechny peníze.

D
Ověřeny pacient

Mám takový pocit ,že paní Konečné jde snad jen o peníze. Všechno moderní hezký, ale ty ceny jsou vážně závratný. Teď už jsem plnoletý a doopravdy se bojím k ní zajít, abych si náhodou nezaplatil i za obyč. prohlídku 3000kč. A jak už tu bylo zmíněno často jsem čekal v čekárně než si paní doktora vyřídí svoje soukromé hovory takže vážně někdy i 1 hodinu jsem si počkal v čekárně a to doopravdy nepřeháním.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Moderní ordinace a čekárna. Přístup k pacientovi perfektní. Provedení zákroku perfektní. Cena je vysoká ,ale platíme kvalitu a za naše zdraví!

Paní doktorka je velmi milá, ochotná. Navštěvujeme ji s celou rodinou již několik let. Její přístup je profesionální, vybavení velmi moderní, stejně tak čekárna. Ceny odpovídají cenám v ostatních ordinacích. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti