Socháňova 25/1221, Praha
Ordinace TBC a respiračních nemocí

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Paní doktorka je velmi profesionální a zároveň projevuje opravdový zájem o člověka. Navíc si na vás udělá čas, skutečně se vám věnuje a vyslechne, co vás trápí.

Z osobní zkušenosti mohu hodnotit Dr. Jirmanovou jako velmi milou a profesionální lékařku s lidským přístupem. Neznám lepšího lékaře.

Přístupem k mému astma a spirometrii považuje ze nespolupráci, a když vysvětluji, že to nedokážu udýchat, tak praví že prý jo. Je to nejhorší doktorka kterou jsem měla možnost potkat. nedoporučuji

Osobitý přístup, velice příjemná, jediný doktor, ke kterému rád chodim. Velice doporučuji.

Velmi dobrá a ochotná lékařka

Jednoznačně nejlepší lékařka kterou znám! Skutečný zajem o cloveka. Mohu jen doporucit...

Jsem naprosto spokojena s paní doktorkou Jirmanovou. Milá, ochotná, šikovná.

Paní dokrorka je poměrně mladá a je komunikativní, nevytváří si zbytečnou bariéru a působí sympaticky. V neposlední řadě mi pomohla předejít astmatu.

Paní doktorka je odborník na svém místě, velice svědomitá a hlavně s lidským přístupem, i kdybych ji volala o půlnoci je mi schopna minimálně poradit. Navštěvuji ji již řadu let a po zkušenosti s jinými lékaři již bych neměnila. Tam kde jiní lékaři tápali ona mi dokázala pomoci a díky ní již nemám astna v těžké formě. Nikdy nepřehlédla i ty nejmenší respirační problémy.

Mudr.Jirmanová je velice pečlivá ,příjemná a ochotná.Je to má lékařka na kterou se mohu
kdykoliv obrátit.Touto cestou děkuji a doporučuji.