Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

30 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka mi vždy dělala pečlivě sklíčko, dva roky uz vysledky nebyli úplně v pořádku, čípek ale pohledem naprosto v pořádku byl. Mám potvrzeno i z jiné ambulance, kde mi na doporučení paní doktorky měli udělat biopsii. Tam mi řekli, že tedy udělají, ale moc se jim do toho nechtělo, že na čípku nic nevidí. Výsledek 2-3. stupeň Cito. Vděčím právě paní doktorce, za to, že to neodbila a poslala mě do specializované ordinace, kde jsem si musela spíše vydupat vyšetření. Takže za mě spokojenost. Uklidnila mě, vše vysvětlila a bude líp.

A
Ověřený profil
Umístění: 1. Kolínské sanatorium s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla velice milá, krátká objednací lhůta.
Přístup sestřičky taky hezký, ordinace pěkná. Vyšetření proběhlo rychle, náběr v ordinaci taktéž.

B
Umístění: 1. Kolínské sanatorium s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem chodila několik let, pravidelně mi dělala stěry z čípku a nikdy mi nic neřekla. Po čase jsem přešla k jinému doktorovi a jemu se hned pohledem čípek nezdál. Po všech vyšetřeních mi bylo zjištěny vážné předrakovinové změny na čípku a okamžitě jsem musela na operaci. Také jsem nebyla spokojena s laxností k některým mým obtížím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Běžná kontrola

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, stejně jako sestřičky.
Paní doktorka vše vysvětlí a poradí.
Chodila jsem jsem k ní do sanatoria a teď na polikliniku.
Sama mě posílá na vyšetření prsou, dělá sklíčko i odběry.


Ověřený profil

Paní doktorka je výborná. Moc milá a vše vysvětlí. Jen je škoda, že neobjednává na určitý čas, ale přijdete kdykoli během ordinačních hodin, ale stává se, že tam i hodinu čekám. Jinak je vše v naprostém pořádku.


R
Ověřený profil

Nikomu nedoporučuji. Pro paní doktorku nic není problém, ničeho by se nebála. To mi vždy tvrdila. Nikdy mi neřekla, že mi výsledky odebraného sklíčka vyšly špatně... Nezdálo se mi to, protože jsem měla jisté obtíže. Přešla jsem jinam a udělala jsem dobře. Teď mám poslední předrakovinné stadium děložního čípku... a to díky paní doktorce... Navíc je neochotná cokoliv vám vysvětlit. Ještě chci vytknout protivnou sestru, která vás propichuje pohledem jen co tam vstoupíte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X
Ověřený profil

Mám také VZP,takže nechápu,jak píše paní,že jí sestra nechtěla vzít.Chodím tam už přes 2 roky a spokojenost.Paní doktorka příjemná,vždy ráda pomohla,mohu jen doporučit.Poplatek 550 Kč za to stojí,jde o naše zdraví.


H
Ověřený profil

Nevím, co má slečna se sestru za problém, ale já mam VZP a chodím tam již rok bez problemu ;).. nicmene, sestra je dost nekompromisní a přísná, ale to se dá přežít, vyváží to vždy paní doktorka , která je moc milá a příjemná a jsem hodně spokojená, utekla jsem od Ihnatíkové z KH , to je nebe a dudy!


T
Ověřený profil

bohužel mám špatnou zkušenost se sestou volala sem do ordinace jestli by mě paní doktorka vzala a sestra když sem ji zdělila že mám vzp div mi nezavěsila že to mě nevezmou a když sem ji poprosila jestli mi může doporučit někoho jiného odsekla že nikoho nezná,přitommá kamarádka má vzp a normálně do ordinace chodí,..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřený profil

Nejlepší doktorka, kterou znám. Není co dodat. Je prostě super!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu