Ivana Janečková, gynekolog Kolín

MUDr. Ivana Janečková

Gynekolog Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
B
Umístění: 1. Kolínské sanatorium s.r.o. Jiný

K paní doktorce jsem chodila několik let, pravidelně mi dělala stěry z čípku a nikdy mi nic neřekla. Po čase jsem přešla k jinému doktorovi a jemu se hned pohledem čípek nezdál. Po všech vyšetřeních mi bylo zjištěny vážné předrakovinové změny na čípku a okamžitě jsem musela na operaci. Také jsem nebyla spokojena s laxností k některým mým obtížím.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Běžná kontrola

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, stejně jako sestřičky.
Paní doktorka vše vysvětlí a poradí.
Chodila jsem jsem k ní do sanatoria a teď na polikliniku.
Sama mě posílá na vyšetření prsou, dělá sklíčko i odběry.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná. Moc milá a vše vysvětlí. Jen je škoda, že neobjednává na určitý čas, ale přijdete kdykoli během ordinačních hodin, ale stává se, že tam i hodinu čekám. Jinak je vše v naprostém pořádku.


R
Ověřeny pacient

Nikomu nedoporučuji. Pro paní doktorku nic není problém, ničeho by se nebála. To mi vždy tvrdila. Nikdy mi neřekla, že mi výsledky odebraného sklíčka vyšly špatně... Nezdálo se mi to, protože jsem měla jisté obtíže. Přešla jsem jinam a udělala jsem dobře. Teď mám poslední předrakovinné stadium děložního čípku... a to díky paní doktorce... Navíc je neochotná cokoliv vám vysvětlit. Ještě chci vytknout protivnou sestru, která vás propichuje pohledem jen co tam vstoupíte.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


X
Ověřeny pacient

Mám také VZP,takže nechápu,jak píše paní,že jí sestra nechtěla vzít.Chodím tam už přes 2 roky a spokojenost.Paní doktorka příjemná,vždy ráda pomohla,mohu jen doporučit.Poplatek 550 Kč za to stojí,jde o naše zdraví.


H
Ověřeny pacient

Nevím, co má slečna se sestru za problém, ale já mam VZP a chodím tam již rok bez problemu ;).. nicmene, sestra je dost nekompromisní a přísná, ale to se dá přežít, vyváží to vždy paní doktorka , která je moc milá a příjemná a jsem hodně spokojená, utekla jsem od Ihnatíkové z KH , to je nebe a dudy!


T
Ověřeny pacient

bohužel mám špatnou zkušenost se sestou volala sem do ordinace jestli by mě paní doktorka vzala a sestra když sem ji zdělila že mám vzp div mi nezavěsila že to mě nevezmou a když sem ji poprosila jestli mi může doporučit někoho jiného odsekla že nikoho nezná,přitommá kamarádka má vzp a normálně do ordinace chodí,..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Š
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka, kterou znám. Není co dodat. Je prostě super!!!


chodím k paní doktorce již několik let,vždy je příjemná a ochotná,také mi vše vysvětlí,je pečlivá.co se týče sestřiček,jsou moc fajn,příjemné,vstřícné a usměvavé,vždy milé.prostředí je tam také příjemné,děkuji.


Opravdu nejlepší doktorka.Doporučuji!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti