1. Kolínské sanatorium s.r.o.

(36 názorů)
Zobrazit lékaře

1. Kolínské sanatorium s.r.o.

V břízách 478

28002 , Kolín , středočeský

Nejbližší zařízení

• Vladimír Pásler

Gynekolog, MUDr.

• D

Milý, ochotný, všechno my vždy trpělivě vysvětlil. V těhotenství mi dělal mnohem více ultrazvuků a testů, než musel. Sestřička je taky perfektní a vůbec celá atmosféra v sanatoriu je na úrovni západních klinik. Přestože chtějí roční příspěvek, zaslouží si ho svým profesionálním přístupem. Pacient tu je obskakovaný zákazník. Vřele doporučuji

• Špičkový gynekolog, ochotný, hodný, jsem moc spokojená!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Svatopluk Svoboda

Plastický Chirurg, MUDr.

• D

Pan Mudr. Svoboda je profesionál a velmi obětavý člověk. V létě 2013 jsem u něho podstoupila kompletní plastiku nosu. Krása!!!!!!!

• Z

Před měsícem mi pan doktor dělal těžkou operaci břicha.Má zlaté ruce a velice citlivý přístup ke každému. Je to lékař, který pracuje nejen rukama, ale i srdcem.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Janečková

Gynekolog, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Běžná kontrola

Paní doktorka je velmi milá a ochotná, stejně jako sestřičky.
      Paní doktorka vše vysvětlí a poradí.
      Chodila jsem jsem k ní do sanatoria a teď na polikliniku.
      Sama mě posílá na vyšetření prsou, dělá sklíčko i odběry.

• Paní doktorka je výborná. Moc milá a vše vysvětlí. Jen je škoda, že neobjednává na určitý čas, ale přijdete kdykoli během ordinačních hodin, ale stává se, že tam i hodinu čekám. Jinak je vše v naprostém pořádku.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Klára Schwarzmannová

Chirurg, MUDr.

• T
      Umístění: FN kralovske vinohradySlužby: Jiný

Moc děkuji paní doktorce za její profesionální přístup, lidskost a ochotu řešit můj velký zdravotní problém operačním zákrokem. Dostal jsem odpověď na jakýkoliv můj dotaz a vždy s úsměvem! Na pacienta to působí velmi příjemně. Paní doktorce jsem velmi zavázán za nový životní start!

• G
      Umístění: FN kralovske vinohradySlužby: Jiný

paní doktorka byla první, kdo byl ochotný radikálně řešit těžký zdravotní problém mého partnera, vozíčkáře. Jako jedna z mála byla ochotná ho operovat. Absolutně není pochyb o odbornosti paní doktorky, navíc k tomu je velmi milá, pohotová a empatická. Partner se dobře hojí a oba jsme paní doktorce velmi zavázáni a vážíme si jí.