Krymská 1799/25a, Karlovy Vary

Kožní a venerologická ambulance

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Kožní a venerologická ambulance

Paní doktorku jsem navšívila s dcerou kvuli přetrvávajícím potížím.
Velice vstřícná a milá k dětem. Okamžitě poznala o co se jedná a během krátké doby byla dcera v pořádku. Moc děkuji

Umístění: Kožní a venerologická ambulance

Dne 15.7. 2019 jsem již poněkolikáté navštívil paní doktorku a opět jsem se shledal s naprosto profesionálním a hlavně lidským přístupem. Tímto mohu paní doktorku každému vřele doporučit. Za dobu po kterou k paní doktorce docházim, je můj kožní problém stále lepší.

Názor přidán dne 15.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

S odbornou péčí pani doktorky jsem spokojen,ale čekací doba je měsíc .Má plno ,přesto ,že má časovku a pracuje deset hodin denně-

Paní doktorka je možná velice dobrá, ale má návštěva nebyla nic závratného. Paní doktorka mne ani nenechala dopovědět s čím vším mám problém a jak se vše projevuje a po chvilce na mne vyjela s tím, že jsem to vůbec neřešil i když jsem této paní doktorce jako první řekl, že má obvodní doktorka mi stanovila léčbu, kterou používám, ale kvůli komplikacím jsem se rozhodl zajít za kožním lékařem. Poté, co jsem ji slušně požádal, aby mne nechala domluvit, abych ji mohl sdělit vše, co mne trápí, si mne poslechla. Následně se ke mě začala chovat ignorantsky. Na konci jsem ji požádal o zprávu, kterou mi odmítla vydat s tím, že mi ji dá příště až se někam pohneme. Což chápu, ale i z první návštěvy si myslím, že bych ji dostat měl a to už jenom proto, že mi paní doktorka ani neřekla co mám za problém a okamžitě vypsala recepty, abych už odešel. Uvědomil jsem si až později, že jsem na zprávě trvat, protože lékař je povinen ji na požádání vystavit, stejně tak jako výpis z karty. Pokud se bude na příští kontrole paní doktorka chovat stejným způsobem, vyberu si jiného kožaře. Na závěr bych chtěl uvést, že jsem se k paní doktorce choval dobře, nic špatného, co by ji nutilo se chovat špatně ke mě, se nestalo. Prozatím ordinaci nedoporučuji.

Paní doktorka mi velmi dobře diagnostikovala a poradila léčbu. Bohužel však hvězdičky sráží přístup, její hlas a tón je nepříjemný, jako kdybyste ji otravovali.

Po návratu z tropů jsem měl vážnou kožní chorobu s kterou si nnevěděli rady v FN.Paní doktorka poznala okamžitě oco jde a bleskem jsem byl vyléčen.Tuto ordinaci vřele doporučuji!!!!

Znám paní doktorku už léta - léčila mě ještě v Karlovarské nemocnici -dole na Vítězné.
Je stále optimisticky naladěná, vstřícná k pacientům. Nyní má i schopnou a milou pomocnici-sestřičku.
Jen více takových lékařů - a bude i více spokojených pacientů. L.V.

F

je velmi dobrá lékařka a děkuji jí za záchranu života ,děkuji!!!!!

Mozna jako dermatolog je dobra aĺle jako revizni lekar absolutne bez empatie k pacientovi,jestlize dostane zpravy od odbornych lekaru(neurologu).a ti doporucuji rehabilitáni lecbu,jak muze dermatoldog posoudit,ze dalsi lecba je jiz neucelova a zamitnout nvrh na rehab.zarize
ni?