Praktický lékař pro děti a dorost
Stavbařská 290/2, Havířov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Dr. Flisníková je největší kapacita v širokém okolí. Paní doktorka vždy jedná velmi příjemně a to i když ji v něčem naštvu (nenavštívím odbornému lékaři, ...). Paní doktorka je velmi šikovná, nic nezanedbá, vždy jedná velmi profesionálně. Paní doktorka je jedním slovem doktor s velkým D. Sestra je také velmi profesionální a šikovná a dobře se s ní povídá. :)

K p.doktorce,chodíme už od narození a nemá sní žádné problémy.I ohledně očkování mi vyšla vstříc,tak že u mě bez problémů :)

Doporučuji všem je to skvěla výborná paní doktorka mám u ní všechny 4 děti a jsem spokojená..Pokud se jí něco nelíbí okamžitě jedná a děla a s kontroluje od hlavy až k patě.Opravdu myslím to vážně..

K paní doktorce jsme dříve chodili a bývala to milá a empatická žena. Nevím, co se s ní stalo, jestli má nějaké osobní problémy, ale poslední dobou je nepříjemná a neochotná. Předepisuje většinou jen léky, které si v plné výši doplácíte, za potvrzení bere dvojnásobek než ostatní lékaři. Odešli jsme od ní a určitě jí NEDOPORUČUJEME! Jediné, co na ordinaci zůstalo příjemné je sestřička.

Výborná! Empatická a trpělivá. Kdybych měl něco vypíchnout, tak to, že se nebojí posílat na odborná vyšetření, za což ji mají rádi pacienti - nic nezanedbá, ale asi ne už tolik pojišťovny :) velmi milá a vstřícná paní doktorka i sestra. Takové sluníčka. Vřele doporučuji!

K paní doktorce Flisníkové jsme chodila jako dítě,a jakmile se mi narodil syn vůbec jsem nepřemýšlela kde budeme chodit a okamžitě jsem volala zda mají místo.Byla jsem velmi ráda že nás přijely. Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti,je velmi milá,hodná a opravdu žádnou nemoc nepodcenuje. Syn je nedonošený a proto nás paní doktorka posílala na různá vyšetření aby měla jistotu že je vše v pořádku. jakmile si z něčím nevím rady stačí zavolat a vše je mi vysvětleno. Také jsem velmi spokojená ze sestřičkou která je také velmi milá a hodná. Moc všem doporučuji.

Velmi vstřícná, sympatická a ochotná lékařka, která nic nezanedbá.

Paní doktorku mohu doporučit, je velmi vstřícná a nepodceňuje žádné vyšetření dítěte, je to odborník na svém místě. Určitě mám v ní důvěru a neměnila bych. A hlavně - chová se jako člověk a dokáže se vcítit do role matky, což je vzácné. Vážím si jí. Nechci opomenout ani výbornou sestřičku. Matka Thomase Lungera

Paní MUDr. Flísniková je velmi zodpovědná lékařka a skvělá nejen po odborné stránce, ale i té lidské, což je excelentní a bohužel dost vzácné. Její perfektní přístup k "malým" pacientům je vždy bezchybný, velice laskavý, vstřícný a důkladný, taktéž přistupuje i k jejich rodičům, čehož si nesmírně vážíme. Ceníme si také jejího bezrozdílného přístupu ke všem pacientům (neupřednostňuje děti vlivných rodičů s vysokým postavením a výborným hmotným zajištěním před sociálně slabšími občany). Jako jeden z mála pediatrů podstatně dbá i na prevenci předcházení nemocí, dokáže časně vystihnout projevy možného potenciálního onemocnění, a zároveň i již v jeho počáteční fázi správně diagnostikovat konkrétní druh nemoci (nejen ty obvyklé dětské, ale i vzácné a velmi složité), následně pak nasadit přesnou kvalitní formu léčení. Velice důkladně a precizně pečuje o pacienty v průběhu léčby až do fáze vyléčení. Jako rodiče holčičky, která je pacientkou paní MUDr. Flísnikové, můžeme tuto úžasnou a špičkovou lékařku s čistým svědomím jen a jen plně doporučit. Paní doktorka se svou báječnou zdravotní sestřičkou tvoří v ordinaci dokonalý tým. Jejich přístup k lidem je opravdu nadstandartně profesionální a vždy pozitivní, milý, láskyplný, chápající a tolerantní. Největším důkazem našich slov a doktorčiných činů je nesmírná spokojenost dětí (vlastní zkušenost) a nás, jejich rodičů. Paní MUDr. Flisníková si zaslouží naši úctu. Naše zdravotnictví může být na tuto osobnost, sloužící 100% dle Hypokratovy přísahy, právem hrdé! Nezbývá nám, než si přát: kéž by bylo více takových lékařů... Spokojení a vděční rodiče Matejasovi

Chodím k p.doktorce s mými dvěmi dětmi a jsem opravdu spokojená s přístupem k dětem i k nám rodičům)))). Kateřina Schleser