Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žilinská 26a, Olomouc
Odborný lékař psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Paní doktorka mě osobně nevyhovuje a to z toho důvodu, že předepíše jen léky a napíše si pár věcí a neřeší nic. Podle mě by psychiatr měl být více empatický a hledat řešení problému než jen předepisovat a zvyšovat dávky. První návštěva byla taková, že chtěla poskytnout vše a poté už moc ne. Necítila jsem důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Výborná lékařka, která má na pacienty dostatek času, opravdu se zajímá o jejich problémy a potíže a snaží se najít co nejlepší řešení. Navíc je zde příjemná sestřička, ordinace dostupná jak autem, tak tramvají. Čekací doba naprosto přijatelná. Rozhodně doporučuji!

I
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař psychiatrie

Paní doktorka se snaží být milá a vyrovnaná.Chodím k ní velmi dlouho a vždy taková byla.Ale poslední dobou mi přijde"vyhořelá".Nemá trpělivost naslouchat.Jen zvýší dávku léku nebo napíše jiný,zběžně se zeptá,jak to snášíte a to je všechno.Myslím,že psychiatr by měl být zároveň i psychoterapeut.

J
Ověřeny pacient

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Má citlivý a profesionální přístup. Medikací se snaží maximálně vyhovět a zároveň nezapomíná na své pacienty jako na lidi.

Souhlasím s výše uvedeným názorem, že je to velmi příjemná osoba, ale jako lékař velmi špatné. Mám s ní bohaté zkušenosti již několik let. Potíže se hodně zhoršují a ona nemá snahu to nijak řešit. Pouze vyslechne a zvýší dávku léků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Velmi příjemná a sympatická, ale nepomůže. Její léčba spočívá v tom, že Vám roky opakuje, že to musíte vydržet, ikdyž se stav zhoršuje a léky ani po měsících nezabírají....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

I přes dvě špatné kritiky zde, musím dát za pravdu těm dobrým kritikám. Nikdo není dokonalý a v oboru psychiatrie se bohužel musí léky zkoušet. A v mém případě je neúnavně zkoušela, až se podařilo jedny najít a za to jsem ji vděčný. Jsem totiž extrémě citlivý na nežádoucí účinky. A pokud se to u někoho nepovedlo a pomohl jiný lékař, nemějte jí to za zlé. Ten by se zase třeba netrefil do mého problému. Buďme rádi, že už si konečně můžeme svobodně lékaře vybrat a když nepomůže jeden, můžeme to zkusit u jiného.
MUDr. Drcmánkouvou řadím mezi nejlepší lékaře, se kterými jsem se v životě setkal.

Je nejlepší.

Ověřeny pacient

Paní doktorka Drcmánková je vzácnost, protože je velmi lidská. Takových lékařů by mělo být víc.

Paní doktorka mi velice pomohla když mi bylo nejhůře a pomáhá dodnes a to nejen svým ochotným přístupem, ale i po odborné stránce.Tento přístup k pacientovi v dnešní době je naprostá vzácnost a vím o čem mluvím vzhledem ke své nemoci. Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti