MUDr. Ivana Drcmánková

Uložit

Psychiatr Více

14 názor

Uložit


Adresa

Odborný lékař psychiatrie
Žilinská 26a, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

K paní doktorce chodím s delší přestávkou už pátým rokem a jsem velmi spokojená. Vždy má na mě dostatek času a snaží se opravdu pomoci. Pokud potřebuji upravit léky, je vždy ochotná se o tom pobavit. Myslím, že její lidský přístup je o to vzácnější, když v současné době mohou být ordinace psychiatrů zahlcené. Nemá samozřejmě problém poskytnout potvrzení, aby byla případná psychoterapie hrazená pojišťovnou. Pro pacienty, kteří chtějí své duševní zdraví řešit diskrétně, je navíc ordinace umístěná "takticky" v zákrytu, jde se k ní cestičkou přes zahradu. Zkrátka, paní doktorku mohu jen doporučit.

N
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Paní doktorka mě osobně nevyhovuje a to z toho důvodu, že předepíše jen léky a napíše si pár věcí a neřeší nic. Podle mě by psychiatr měl být více empatický a hledat řešení problému než jen předepisovat a zvyšovat dávky. První návštěva byla taková, že chtěla poskytnout vše a poté už moc ne. Necítila jsem důvěru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Výborná lékařka, která má na pacienty dostatek času, opravdu se zajímá o jejich problémy a potíže a snaží se najít co nejlepší řešení. Navíc je zde příjemná sestřička, ordinace dostupná jak autem, tak tramvají. Čekací doba naprosto přijatelná. Rozhodně doporučuji!


I
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař psychiatrie

Paní doktorka se snaží být milá a vyrovnaná.Chodím k ní velmi dlouho a vždy taková byla.Ale poslední dobou mi přijde"vyhořelá".Nemá trpělivost naslouchat.Jen zvýší dávku léku nebo napíše jiný,zběžně se zeptá,jak to snášíte a to je všechno.Myslím,že psychiatr by měl být zároveň i psychoterapeut.


J
Ověřený profil

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Má citlivý a profesionální přístup. Medikací se snaží maximálně vyhovět a zároveň nezapomíná na své pacienty jako na lidi.


Souhlasím s výše uvedeným názorem, že je to velmi příjemná osoba, ale jako lékař velmi špatné. Mám s ní bohaté zkušenosti již několik let. Potíže se hodně zhoršují a ona nemá snahu to nijak řešit. Pouze vyslechne a zvýší dávku léků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi příjemná a sympatická, ale nepomůže. Její léčba spočívá v tom, že Vám roky opakuje, že to musíte vydržet, ikdyž se stav zhoršuje a léky ani po měsících nezabírají....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

I přes dvě špatné kritiky zde, musím dát za pravdu těm dobrým kritikám. Nikdo není dokonalý a v oboru psychiatrie se bohužel musí léky zkoušet. A v mém případě je neúnavně zkoušela, až se podařilo jedny najít a za to jsem ji vděčný. Jsem totiž extrémě citlivý na nežádoucí účinky. A pokud se to u někoho nepovedlo a pomohl jiný lékař, nemějte jí to za zlé. Ten by se zase třeba netrefil do mého problému. Buďme rádi, že už si konečně můžeme svobodně lékaře vybrat a když nepomůže jeden, můžeme to zkusit u jiného.
MUDr. Drcmánkouvou řadím mezi nejlepší lékaře, se kterými jsem se v životě setkal.


Je nejlepší.


Ověřený profil

Paní doktorka Drcmánková je vzácnost, protože je velmi lidská. Takových lékařů by mělo být víc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti