Ponávka 6, Brno
Úrazová nemocnice v Brně

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ludmila Studýnková

Paní doktorka toho sice moc nenamluví, ale podstoupila jsem u ní 3x gastroskopii a vždy jsem si ani nestihla všimnout, že už mám hadici v jícnu jak je to tam rychle což je u tohoto vyšetření nejhorší. Při zjišťovaní nemoci mě udělala kompletní rozbor krve a i potom ultrazvuk celého břicha i ostatních orgánů.
Sestřička taky dokáže uklidnit. Při lečbě je důkladná a zkouší varianty různých léků. Trpím na dráždění sliznice v jícnu. Jsem ráda, že můžu chodit k této paní doktorce

C

Paní doktorka má svůj postup, kterého se drží za každou cenu a není schopna ho přizpůsobit potřebám pacientů. Navíc, jak již bylo řečeno, nedostatečně komunikuje s pacienty, na co se pacient nezeptá to neví (a mnohdy neví i to, na co se zeptá). Doktorka nepodává zásadní informace, které by podle mě měl vědět každý pacient s gastroenterologickými potížemi, neupozorňuje, na co si má pacient dávat pozor a co by si měl hlídat. Prostě si jede svým zajetým systémem a neřeší individualitu a vůbec ty věci okolo, které mají se spoustou nemocí souvislosti. Navíc mezi námi po nějaké době vznikly nejspíše osobní antipatie a paní doktorka mi začala dělat naschvály a psychicky mě deptat (u tohoto nevím, zda to bylo myšleno úmyslně nebo ne, každopádně řekla něco, co mě velice zasáhlo a na co dle mého názoru neměla právo). Po této zkušenosti bych ji nikomu nedoporučovala.

Paní doktorka nemluví. Problém je v tom, že pokud se chcete dozvědět něco o svém zdravotním stavu, dá vám záznam o vyšetření. Nemluví. Nevysvětlí vám co a jak. Prostě naprosto nekomunikuje , to asi u lékařky není úplně obvyklé Jsem velmi zklamaná- Byla jsem na vyšetření jícnu, to jsem nějak přežila. S kolonoskopií to bylo horší ( já jsem kdysi prodělala dvakrát ileus-zauzlení střev.). Doktorka si přečetla moje zprávy z ooerací, Neřekla nic. Kolonoskopii nedokončila ( , ( jen částečřně - odebrala mi dva polypy, to mi řekla až sestra ). Doktorka nemluví. Ano, měla jsem při vyšetření bolesti, po těch dvou těžkých op e polypy, dál se nedostakaracích jsem na moje střeva háklivá, chtěla jsem to ukončit. Kdyby ale se mnou lékařka komunikovala, vysvětlila mi co a jak, popsala průběh zákroku, asi by to dopadlo líp. . Jsem objednaná na kolonoskopii v narkóze. Moc se mi to nelíbí. Prostš hodnocení pro paní doktorku Čechovou je z mé strany negativní.