Gynekologická ordinace
Nádražní 322, Žlutice

Umístění: Gynekologická ordinace

Vydržel semnou 3.tehu, 3.cisar, i kdyz byl proti(sve duvody pro to mel a vim,ze tam hrozí prusvih)!I přesto to semnou vydržel, provedl me tehu ,az do konce a proste skvely!perfektní přístup, je milý, není potřeba mit u nej obavu.Jeho lidský přístup a ochota,se jiz dnes těžko hledá. Je zkrátka nejlepší!!!!!!

nejlepší lékař kterého znám neměnila bych nikdy..:))

Ivan je moc dobrý doktor.Nejen před léty ale i dnes!Hodně jsem s ním prožila díky svému zdraví,nikdy nezklamal.Jen díky němu mám ne jedno,ale dvě děti.Ten,kdo o něm mluví špatně a přez to k němu chodí dál je pokrytec.Dnes je volba výběru doktora.

Pozitivní komentáře které jsou psané o p.dr. Poustkovi by bylo možné uvěřit zhruba před 10-ti lety. Realita je ovšem jiná,určitě je dalších mnoho žen které sním nebyly nikdy spokojené tak jako já, naše městečko moc možností nemá,proto jsem i já byla ze začátku ráda že alespoň jeden den v týdnu dr.Poustka ordinuje,že nemusím nikam dojíždět . Zhruba po roce jsem otěhotněla, a rozhodla jsem se, že jemu do rukou se opravdu nesvěřím, a určitě jsem udělala dobře!! Když bych to měla zhrnout, pro zdravé pacientky který si jdou pouze pro anti. bohatě stačí, ovšem pro pac. který mají větší problém určitě ne!!!

pan doktor je hrozne moc hodnej,milej a u porodu byl super!!!!!jinyho doktora bych nikdy v zivote nechtela!!!!!je proste jednicka!!!!!!mam ho moc rada!!!!!!!

Já mohu sama za sebe pana doktora jen doporučit.Dokáže vše maximalně vysvětlit a poradit.Je velice přijemný a za jiného bych neměnila.Pomohl dost i mé rodině.L.K

Pozorný lékař, výborný dignostik a operatér, u obou porodů byl skvělý.
Za sebe doporučuji.

Jsem s panem Doktorem spokojena.

Pan doktor je velmi milý a hodný.Vše mi vždy vysvětlí.Za jiného bych neměnila.

Velmi příjemný,profesionální lékař.Nikdy snad nemá špatnou náladu..
Ochotný poradit,vše vysvětlí..při porodu super...