Onkologická poradna a homeopatie
Senovážné náměstí 22, Praha

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Jsem pacientkou pana doktora již přes 25 let a tak příjemného lékaře, který mi vše vždy lidsky vysvětlil, bych chtěla na všech odděleních. Díky, pane doktore!

Pan doktor mě velice zklamal,byla jsem na mamografu a vůbec mi nedal vědět,že tam je nález !!! I Paní doktorka,která snímek popisovala jasně dávala do mailu panu doktorovi vědět,že je to podezřelý nález,který je potřeba doplnit ultrazvukem....Proto se strašně divila,když se mě při biopsii ptala,jak jsem se dozvěděla o nálezu..Takže kdybych za měsíc po vyšetření (pro kontrolu že je vše v pořádku !!!) nevolala,tak tu chodím s vesele bující rakovinou v prsu-neskutečné....Od pana doktora jsem rázným krokem odešla ke specialistce,která se onkologickým pacientů věnuje a ne" spící" pan doktor,jak ho kolegové nazývají....Při vyplňování dotazníku jsem u pana doktora jsem do kolonky "způsob informace o mém zdrav.stavu " přitom zadala telefonicky....Bulovku jednoznačně nedoporučuji !!!!!!A pana doktora už vůbec !!!

Má matka dva roky navštěvovala tohoto lékaře. Na kontroly chodila každé 2-3 měsíce, protože si našla nejprve jednu a následně více bulek na prsu. Ačkoliv měl pan doktor k dispozici vyšetření na mamografu, opakovaně tvrdil, že o nic nejde, doslovně "na to neumřete". Když se po dvou letech dostala k jiné specialistce, ta ji ihned poslala na chemoterapii, ozařování a operaci, protože šlo o rakovinu v pokročilém stádiu. Když viděla starý snímek na mamografu, říkala, že už na něm bylo zřejmé, že jde o rakovinu. Po dvou chemoterapiích šla má matka opět k tomuto lékaři, kterého se opět zeptala, zda je vše v pořádku, a on stále tvrdil, že "o nic nejde, na to nezemřete". Po sdělení, že je již po dvou chemoterapiích se začal chovat velmi útočně, doslovně "když se vám to nezdálo, měla jste jít dřív do nemocnice". Tolik slov k průběhu léčby u pana doktora Holeyšovského.

Pan doktor Holeyšovský je vynikající specialista, vynikající homeopat a velmi příjemný člověk. B. Kudrnová

Mám stejnou (a letitou) zkušenost jako pisatelka přede mnou.

Dobrý den, chtěla bych hodnotit pana doktora Holejšovského. Ji mi moc líto, že tak vynikající lékař tady nemá žádné hodnocení. Pan doktor je vynikající specialista, velmi příjemnej člověk, nikdy jsem ho neviděla ve špatné náladě. Už několikrát mi moc pomohl. Ochota, velmi vřelé chování. Jeden z vůbec nejlepších lékařů jaké jsem poznala. Doporučuji ho každému a hlavně pacientům kteří se bojí chodit na vyšetření u pana doktora se opravdu nemusí bát. Vynikající, děkuji moc pane doktore! Iveta Fusková