Praktický lékař pro dospělé
Kostelní 69, Toužim

Tuto pani doktorku jsem navštívil před půl rokem. V zubozenem stavu. Neregistrovaný, vše profesionalne řešila v mezích možnosti. Chtěl bych jí touto cestou předat vzkaz, že jsem nyní v dobrých rukách FN Plzeň. Vážím si této doktorky pro její kvalitu charakteru. O odbornosti také nepochybuji. Ano, stává se, že my pacienti něco zamlcime, ať už úmyslně, nebo neúmyslně.

Paní Doktorka je profesionál. Od perfektně zařízené celé ordinace až po její jednání. Když je potřeba zvednout hlas udělá to a naopak v běžných situacích je milá a lidská. Neměnil bych a to dojíždím 60Km.

S touto paní doktorkou jsem nadmíru spokojen. Je velmi ochotná pomoci každému pacientovi, jen je potřeba být upřímný a říct všechny příznaky, aby správně posoudila vaší diagnózu a hlavně nelhat.
Jsem u ní registrován již téměř 5 let a za tuto dobu mi pomohla s mnoha problémy a navíc vás vždy velmi lidsky a ochotně vyslechne, což je na rozdíl od mnohých jiných lékařů, kteří téměř neodtrhnou hlavu od počítače v dnešní době unikát.

„Díky nemoci známe hodnotu zdraví, díky zlu hodnotu dobra, díky hladu sytost, díky únavě odpočinek.“ Hérakleitos

Zastupitelé města Oloví nechali odejít nejlepší "PANÍ DOKTORKU"co znám. Má mou plnou důvěru.

Velmi dobrá, po několika měsících lítání všude možně mne opravdu pomohla a dala mne dohromady natolik, že jsem se mohl i dokonce vrátit do práce, velmi lidská a přívětivá. S nějakou náladovostí jsem se u ní nesetkal, nic není problém, nezdráhá se člověka odeslat ke specialistovi. Při objednání tel. předem jsem nečekal déle než půl hodiny. Na druhou stranu je přísná, musí se s ní jednat slušně a na rovinu - pak se vše vyřeší, posledně mne brala v pondělí v 19.30.

Velice profesionální a lidský přístup. Při vstupu do ordinace léčí svým přívětivým úsměvem a pozdravem.

Vynikajíci lékařka vždy velmi ochotná jsem nad míru spokojená. Nikdy bych jí nevyměnila za jiného lékaře, Fandím jí.

je velmi milá, ochotná, mému tatínkovi 2x zachránila život, kdykoliv jsme jí potřebovali, okamžitě přijela. Je odborníkem na svém místě a mám k ní PLNOU důvěru.

Já se přidávám k velice spokojeným pacientům.Paní doktorka je opravdu ,, PANÍ DOKTORKA,, na svém místě. Vždycky mě přivítá s úsměvem a už to léčí :-) .

nejlepší praktický lékař