Odborný lékař otorinolaryngolog
Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Jiný

Velmi příjemná paní doktorka. Lidský a profesionální přístup. Trpím na opakované záněty zvukovodu a člověk je z toho vždy lehce podrážděn, ale díky pozitivnímu přístupu, rady a opravdu profi vyšetření je vám hned lépe i po psychické stránce, což je neméně důležité. Za mě 1 s hvězdičkou. Je málo lékařů, kteří jsou schopni se i usmát a povzbudit.

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog

Paní doktorka Vindyšová je opravdu milá a pečlivá odbornice. Přišel jsem k ní s bolestí v krku, vše dobře diagnostikovala, a její přístup byl opravdu úžasný, sestřička je také velmi milá.

K paní doktorce jsem přišel s bolestí pravého ucha v červenci 2012, měsíc mi tvrdila, že mě nic nebolí. V září 2012 jsem byl hospitalizován s narušenou rovnováhou a byla mi provedena sanace v Liberecké nemocnici, v únoru 2013 další sanace a nyní čekám na další operaci v lednu 2014 ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.
Domnívám se, že na začátku byla situace trochu podceněná.

Paní doktorka Vindyšová, která je denně schopná zvládnout vždy přeplněnou čekárnu své ordinace, je vynikající odbornicí. Vyléčila mi vleklý zánět vedlejších dutin nosních, který se jinde vyléčit nepodařilo. Děkuji ji.

To čekání je,fakt,hrůza.Ale jen proto,že je paní doktorka velice pečlivá.Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti!!!

Oceňuji důslednost vyšetření, přišel jsem s nosem, potažmo krkem - vyšetřeny uši, nos, krk, RTG dutin.
Příjemná konverzace jak s pí doktorkou tak i se sestrou.

Perfektní a všem doporučuji!! Pokud budete mít napoprvé trpělivost a /né jako ti báječní pacienti níže/ vyčkáte si "frontu", pak nebudete určitě litovat. Dostane se vám skvělé, pečlivé péče s milý slovem. Paní doktorka je nejen báječný lékař, ale i člověk. Její sestřička je milá a trpělivá. Vydržte si na ně počkat!

Copak doktorka je to dobrá, ale to čekání minimálně 1-2 hodiny na chodbě je jak z minulého století.

Kéž by takových lékařů bylo více. Odborník, ochotná,přívětivá s lidským přístupem. Paní doktorka s velkým P.