Bezručova 9/153, Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství • Od 800 Kč

Dopravně psychologické vyšetření • Od 1 600 Kč

Individuální konzultace a dlouhodobá psychologická péče • Od 800 Kč +2 Více

Partnerská terapie • Od 1 000 Kč

Psychodiagnostika dětí a dospělých • Od 3 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 800 Kč

Od 1 600 Kč

Od 800 Kč

Od 1 000 Kč

Od 3 000 Kč

PhDr. Iva Šteklová

Umístění: PhDr. Iva Šteklová individuální konzultace a dlouhodobá psychologická péče

Moc děkuji za pomoc. Paní doktorka je velmi milá, ochotná, empatická a v mém případě i dochvilná.

Umístění: PhDr. Iva Šteklová psychodiagnostika dětí a dospělých

Do ordinace jsem byla vpuštěna pozdě minimálně o půl hodiny. Během vyšetřování psycholožka telefonovala a vyrizovala si osobní věci. Pro zprávu jsem si měla dojít a dala mi ji ve dveřích a už mě nepustila dovnitř. Měla jsem si zavolat, aby mi zprávu vysvětlila. Do zprávy mi napsala, že jsem psychopat (disocialni rysy), což není pravda, jen jsem špatně vyplnila její dotazník. Když jsem se s ní snažila telefonicky domluvit na tom, aby mi vysvětlila obsah zprávy, nebylo to možné, buď jela tramvaji, nebo neměla čas. Zprávu predala mému praktickému lékaři a tuto diagnózu mám tedy v lékařských papírech, když se například uchazim o praci .S problémem, za kterým jsem za ní přišla, mi nepomohla a ve zprávě dostatečně nepopsala.

Paní doktorka je velmi příjemná, empatická, snaží se odhalit příčinu potíží, je trpělivá, vyslechne, pamatuje si vše a navazuje při dalších sezeních na jednotlivé problémy. Je systematická, velmi rychle detekuje jádro problému a navazuje na něj návodnými radami. Je na 100%dochvilná a stanovený čas je přiměřený, aby ani terapeut ani klient se příliš nevyčerpali a sezení bylo za plné pozornosti účinné a s uspokojujícím výsledkem. Jsem velmi šťastná, že mi ji paní psychiatrička doporučila. Jsem ráda, že v současné době mohu zůstat s paní doktorkou v kontaktu, sezení probíhají prostřednictvím telefonu.