Uničovská 2, Šumperk

Umístění: Ordinace Bolest zubu

Vynikající práce,profesionální a bezbolestné moc milá sestřička i paní doktorka...,po celonoční ukrutné bolesti zubu jsem paní doktorku navštívil v její ordinaci ,příjemé prostředí, modeně vybavená a utulná ordinace a moc milá paní doktorka i sestřička ,dva zubní kazy byly odstraněny a to zcela bezbolestně, s usměvem jsem odpochodoval domů.Již dlouho jsem se nesetkal s takovým super přístupem a profesionalitou.,Doposud jsem měl se zubaři jen samé negativní a bolestné zkušenosti a bál se ale tato paní doktorka je suprová to se vubec nedá srovnat jsem nadšen a mohu jen doporučit s plným hodnocením.

Je opravdu skvělá. Chodím k již dlouho a pravidelně. Je velice příjemná ona i její sestřička. Je velmi moderní a přitom lidská.

Nejlepší zubařka jakou jsem kdy poznal. Při vrtání zubů jsen ji spal v křesle, to se mi ještě nikdy v životě nestalo. Prostě špica.

To, že mě paní doktorka vzala do své péče včetně ženy a 2 synů považuji za jeden z největších úspěchů tohoto roku. Paní doktorka je opravdový prototyp moderní zubní lékařky - profesionálky. S jakou pečlivostí a citlivostí mi byla prováděna vstupní prohlídka a následné zákroky jsem byl velmi mile překvapen. Určitě musím zmínit i její "lidský přístup s usměvavou tváří" a velmi milou sestřičku ... Takových lékařů je potřeba v dnešní době určitě více. Děkuji mnohokrát.

K paní doktorce jsem přešla od jiného zubaře a musím říct, že naprostá spokojenost :)) paní doktorka je opravdu pečlivá, ochotná a milá :))) jde vidět, že si dává na své práci opravdu záležet mohu ji jen a jen doporučit

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Na rozdíl od mých předchozích zubařů se věnuje své práci velmi pečlivě a nestačím se divit, co je standardem např. při preventivní prohlídce - již zde zmiňovaný digitální rentgen pro kontrolu kazů pod plombami, konrola krvácivosti dásní apod. Podstoupil jsem i výměnu plomby a opět pečlivý (téměř bezbolestný) zákrok.

K paní doktorce chodím teprve rok (proto zatím nedávám vyšší hodnocení) a doposud NAPROSTÁ SPOKOJENOST. Dokonce bych řekl, že se mému chrupu věnuje pozorněji než předchozí zubař. Má i digitální rentgen, takže se vám detailně podívá na zoubek zatímco pohodlně sedíte v křesle.