Iva Sohrová, zubař Šumperk

MDDr. Iva Sohrová

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Uničovská 2, Šumperk
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Bolest zubu

Vynikající práce,profesionální a bezbolestné moc milá sestřička i paní doktorka...,po celonoční ukrutné bolesti zubu jsem paní doktorku navštívil v její ordinaci ,příjemé prostředí, modeně vybavená a utulná ordinace a moc milá paní doktorka i sestřička ,dva zubní kazy byly odstraněny a to zcela bezbolestně, s usměvem jsem odpochodoval domů.Již dlouho jsem se nesetkal s takovým super přístupem a profesionalitou.,Doposud jsem měl se zubaři jen samé negativní a bolestné zkušenosti a bál se ale tato paní doktorka je suprová to se vubec nedá srovnat jsem nadšen a mohu jen doporučit s plným hodnocením.


J
Ověřeny pacient

Je opravdu skvělá. Chodím k již dlouho a pravidelně. Je velice příjemná ona i její sestřička. Je velmi moderní a přitom lidská.


S
Ověřeny pacient

Nejlepší zubařka jakou jsem kdy poznal. Při vrtání zubů jsen ji spal v křesle, to se mi ještě nikdy v životě nestalo. Prostě špica.


V
Ověřeny pacient

To, že mě paní doktorka vzala do své péče včetně ženy a 2 synů považuji za jeden z největších úspěchů tohoto roku. Paní doktorka je opravdový prototyp moderní zubní lékařky - profesionálky. S jakou pečlivostí a citlivostí mi byla prováděna vstupní prohlídka a následné zákroky jsem byl velmi mile překvapen. Určitě musím zmínit i její "lidský přístup s usměvavou tváří" a velmi milou sestřičku ... Takových lékařů je potřeba v dnešní době určitě více. Děkuji mnohokrát.


K paní doktorce jsem přešla od jiného zubaře a musím říct, že naprostá spokojenost :)) paní doktorka je opravdu pečlivá, ochotná a milá :))) jde vidět, že si dává na své práci opravdu záležet mohu ji jen a jen doporučit


S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Na rozdíl od mých předchozích zubařů se věnuje své práci velmi pečlivě a nestačím se divit, co je standardem např. při preventivní prohlídce - již zde zmiňovaný digitální rentgen pro kontrolu kazů pod plombami, konrola krvácivosti dásní apod. Podstoupil jsem i výměnu plomby a opět pečlivý (téměř bezbolestný) zákrok.


K paní doktorce chodím teprve rok (proto zatím nedávám vyšší hodnocení) a doposud NAPROSTÁ SPOKOJENOST. Dokonce bych řekl, že se mému chrupu věnuje pozorněji než předchozí zubař. Má i digitální rentgen, takže se vám detailně podívá na zoubek zatímco pohodlně sedíte v křesle.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti