Iva Školoudíková, neurolog Ostrava

MUDr. Iva Školoudíková

Uložit

Neurolog Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 962, Ostrava
MephaCentrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: MephaCentrum Jiný

Výborná paní doktorka. Ochotná, příjemná a snaží se vždy pomocí. Oceníte hlavné při akutních potížích. Mám štéstí, že mohu k ní chodit. Vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

Prošla jsem,již mnoho neurologů,ale paní doktorka je velmi pečlivá,vše vysvětlí,snaží se lidem pomoc.
Tento přístup jsem nezažila u jiného neurologa..Moc děkuje Vrbová Helena.Pokud potřebujete neurolog. pomoc moc doporučuji .Moc děkuji paní doktorko.

P
Ověřeny pacient

Na paní doktorku Školoudíkovou jsem narazila náhodou při jednom neplánovaném vyšetření, neznám ji tedy hlouběji. Mile mě ale překvapilo, že se mnou jako jedna z mála lékařů jednala "na úrovni" jako s normálním vzdělaným člověkem, nikoliv arogantně z pozice síly, jak jsem zvyklá odjinud...

L
Ověřeny pacient

Já osobně k paní doktorce chodím roky ....I po tom co mi neurochirurgie po operacích páteře řekla ať se s Tím smířím že bude ještě hůř tak paní doktorka stále je jediná co se snaží mi nějak pomoci i když víme že úplně líp nebude......Mám ji moc ráda a moc děkují za to jaká je, Pro mně jedinečná.Klidně se i podepíšu protože opravdu je pro mně Pomoc!!!!! Kotalová Lenka P.S. Víme že to už nezachraníme tu mojí páteř ale stále se nějak paní doktorko snažíte děkují!

Š

Tato paní doktorka ,je velmi dobrý neurolog ve srovnání s jinýma cíleně vyšetří a pošle na patřičná pracoviště co je k léčbě zapotřebí.Je příjemná k pacientům vystupuje jako profes. neurolog.Dlouho jsem tento přístup nezažila.Moc děkuje Šalamounová Vladimíra.Pokud potřebujete neurolog. pomoc moc doporučuji .Moc děkuji paní doktorko.

Ověřeny pacient

Doktorka Školoudíková je výborná neuroložka.CHodím k ní už dlouho a její zájem pomoci a vysvětlit předčilo mé očekávání.Nemyslím si,že je to člověk,který by přistupoval k pacientům dle své nálady,tudíž mě udivují některá negativní hodnocení.Já ji vřele doporučuji,poněvadž je odborník na svém místě.

Ověřeny pacient

Byla jsem u více lékařů ale paní doktorka je nejlepší kterou znám je milá ochotna vždy poradí a pomůže když něco potřebuji mě vyřidi a správnou léčbu nasadí.Jsem rada že ji mám jsem u ní spokojená.I.B.

PROŠLA JSEM MNOHO NEUROLOGU,ALE TATO PANÍ DOKTORKA U MNE VEDE,JE MOC PEČLIVÁ A SNAŽÍ JSE POMOC JAK NEJLÉPE TO JDE.NEZKRÝVÁ NAŠI DIAGNOZU ZA NADVÁHU A NESPRÁVNOU ŽIVOTOSPRÁVU.LÉČÍ JAKO ČLOVĚK A NÉ JAKO KNIHA PODLE NOREM.DOPORUČUJI.

N
Ověřeny pacient

Výborná a zkušená lékařka. Snaží se člověku pomoct a umí mu pomoct.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti