Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 900, Orlová
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog bolestivý zub

naprosto otřesné chování paní doktorky, po mé 4 leté dceři řvala když se bála, tím se dcera bála ještě více a u mé 17leté dcery zanedbala trvalou stoličku, kde neviděla zánět, dceři řekla že není zvědavá na její zkažené zuby...dcera skončíla o dva dny na to na pohotovosti se zánětem okostice!!!. příšerný přístup.

Ověřeny pacient

Suprova Pani Doktorka
Je to hlavne bezva doktorka pro deti, ktere se boji. Je dokonale sehrana se setrickou a umej ditko zbavit obav ze zubare a pripravit si ho na spolupraci. Za svuj zivot jsem tak skvelou zubni lekarku nikdy nepotkala a proto jsem nadsena, ze k ni muzu vodit sveho syna. Chtelo by to takovych lekaru vic. A nejen zubaru.

L
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsme dnes byly poprvé, a musím uznat, že je to odbornice na svém místě, hned při první návštěvě jsme vrtaly 2 povrchové zubní kazy, a přes veškerý strach mé čtyřleté dcery Kristýnky, která vstupovala do ordinace se slzami v očích a panickou hrůzou nakonec odcházela s úsměvem na rtech a klidnou dušičkou. Během vyšetření ji slovně uklidňovala, a před každým zákrokem dceři předvedla co to bude dělat na zoubkách. Prostě vynikající přístup. Moc paní doktorce za dnešek děkujeme, bez Vás bychom to nezvládly :-)

R
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u paní doktorky s mým synem a jsem nadšená.Synovi jsou 4 roky, po odmítnutí od 15 lékařů nás velmi ochotná a milá sestřička vzala i když jsme z jiného města. Přístup paní doktorky byl fantastický, klidným hlasem vysvětlila i ukázala synovi nástroje, celou dobu ho chválila a uklidňovala. Přístup obou byl naprosto profesionální a velice vstřícný..Musím pochválit..syn odcházel spokojený a bez strachu z další návštěvy..Vřele doporučuji a děkujeme celá rodina...Fukovi..

L

Velmi hodná, trpělivá a sympatická paní doktorka i sestřička. Děkuji M.L.

J

Velmi dobrá paní doktorka. Včechny léčené zuby jsou v perfektním stavu. Blomby drží, trhání nebolí. Příjemná a ochotná. Nikdy bych neměnila za někoho jiného.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti