Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horníkova 34, Brno
Ortodoncie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Iva Huňáčková má tak špatný přístup k pacientům, že jsme od ní raději odešli k daleko lepší, pečlivější, sympatičtější zubní lékařce, která narozdíl od ní rozumí svému oboru a pracuje v rukavicích. Paní doktorka musela složitě napravovat to, co za škody způsobila Huňáčková. Paní Huňáčková má až nelidský přístup k pacientům, je arogantní, náladová a hlavně volí špatnou ortodontickou léčbu, u které dochází ke komplikacím a výsledný efekt je nulový. Mnoho jejich pacientů od ní už také odešlo k jiným ortodontům, kteří si narozdíl od ní váží pacientů, stanovují správné diagnózy a hystericky na ně nekřičí, jak tomu bylo a stále bohužel údajně ještě je u MUDr. Huňáčkové. Za nás a ostatní její již bývalé pacienty, kteří od ní také prchli jinam, rozhodně říkáme NE a tuto rádoby "ortodontku" NEDOPORUČUJEME!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Perfektní, profesionální přístup, úžasný výsledek. Chodila jsem k ní odmalička, měla jsem zuby v katastrofálním stavu, teď úplně dokonalé. :-) Sdělila nám možnosti, bránila jsem se fixním rovnátkům, tak jsem měla nejdřív sundávací, ale samozřejmě výsledky nebyly tak intenzivní, tak jsem se nechala přemluvit, a pomocí fixních rovnátek paní doktorka dosáhla zázraků a já se od té doby na každé fotce usmívám doširoka.

Best

Při konzultaci nám bylo sděleno, že je třeba trhat zuby a pak údajně problém vyřeší pouze fixní rovnátka, jinak není šance zuby srovnat. Pokud se nám to nelíbí, spolupráce odmítnuta. Nyní jsme několik měsíců v péči jiné ortodontistky - o trhání zubů nepadla ani zmínka, syn nosí snímací rovnátka pouze na noc a jsme stále chváleni, neboť se zuby nádherně viditelně rovnají! Takže naprosto odlišný přístup, každý ať si udělá obrázek. Závěr: velmi nepříjemná lékařka.


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorka je moc milá a šikovná, jasně sdělila možnosti a celkovou léčbu vždy dotáhla do zdárného konce. Navíc "neždíme" jako ostatní.Mohu jen doporučit.

Ověřeny pacient

proboha, kdy jste zažili, aby pracovala bez rukavic, toto by si nikdy nedovolila, nejen kvůli pacientovi, ale především kvůli sobě. Holý nesmysl.

Paní doktorka může být odborník, ale velmi neprofesionálně a nehygienicky na mne působí to, že pracuje bez rukavic a "hrabe" se pacietům v ústech holýma rukama. Toto si profesionál a odborník nesmí dovolit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Doktorka mi krásně narovnala zuby, byla jsem moooc spokojená. Vstřícná, velmi profesionální. Pokud bude mít moje dítě křivé zuby, určitě půjdeme zase k ní :-)

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná, odborník na slovo vzatý. Má obrovskou trpělivost a i s obtížnými pacienty se dokáže vypořádat s grácií. Pracuje rychle a efektivně, zotpoví veškeré dotazy, v její čekárně se nikdy nečeká. Tímto chválím i její sestřičku, která je také velice milá a přátelská. Přeji oběma hodně elánu a trpělivosti.

výborná lékařka, odborně i lidsky na výši, navíc "neždíme" kapsy pacientům, což z ní činí vzácný úkaz mezi stomatology. díky

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti