Ortodoncie
Horníkova 34, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodoncie Jiný

Velice nepříjemná paní doktorka, chraňte vaše děti před kontaktem s tímto člověkem.
Nechápu proč takový člověk pracuje s lidmi, natož s dětmi !!!

Paní doktorka Iva Huňáčková má tak špatný přístup k pacientům, že jsme od ní raději odešli k daleko lepší, pečlivější, sympatičtější zubní lékařce, která narozdíl od ní rozumí svému oboru a pracuje v rukavicích. Paní doktorka musela složitě napravovat to, co za škody způsobila Huňáčková. Paní Huňáčková má až nelidský přístup k pacientům, je arogantní, náladová a hlavně volí špatnou ortodontickou léčbu, u které dochází ke komplikacím a výsledný efekt je nulový. Mnoho jejich pacientů od ní už také odešlo k jiným ortodontům, kteří si narozdíl od ní váží pacientů, stanovují správné diagnózy a hystericky na ně nekřičí, jak tomu bylo a stále bohužel údajně ještě je u MUDr. Huňáčkové. Za nás a ostatní její již bývalé pacienty, kteří od ní také prchli jinam, rozhodně říkáme NE a tuto rádoby "ortodontku" NEDOPORUČUJEME!!!

Perfektní, profesionální přístup, úžasný výsledek. Chodila jsem k ní odmalička, měla jsem zuby v katastrofálním stavu, teď úplně dokonalé. :-) Sdělila nám možnosti, bránila jsem se fixním rovnátkům, tak jsem měla nejdřív sundávací, ale samozřejmě výsledky nebyly tak intenzivní, tak jsem se nechala přemluvit, a pomocí fixních rovnátek paní doktorka dosáhla zázraků a já se od té doby na každé fotce usmívám doširoka.

Best

Při konzultaci nám bylo sděleno, že je třeba trhat zuby a pak údajně problém vyřeší pouze fixní rovnátka, jinak není šance zuby srovnat. Pokud se nám to nelíbí, spolupráce odmítnuta. Nyní jsme několik měsíců v péči jiné ortodontistky - o trhání zubů nepadla ani zmínka, syn nosí snímací rovnátka pouze na noc a jsme stále chváleni, neboť se zuby nádherně viditelně rovnají! Takže naprosto odlišný přístup, každý ať si udělá obrázek. Závěr: velmi nepříjemná lékařka.

Paní doktorka je moc milá a šikovná, jasně sdělila možnosti a celkovou léčbu vždy dotáhla do zdárného konce. Navíc "neždíme" jako ostatní.Mohu jen doporučit.

proboha, kdy jste zažili, aby pracovala bez rukavic, toto by si nikdy nedovolila, nejen kvůli pacientovi, ale především kvůli sobě. Holý nesmysl.

Paní doktorka může být odborník, ale velmi neprofesionálně a nehygienicky na mne působí to, že pracuje bez rukavic a "hrabe" se pacietům v ústech holýma rukama. Toto si profesionál a odborník nesmí dovolit.

Doktorka mi krásně narovnala zuby, byla jsem moooc spokojená. Vstřícná, velmi profesionální. Pokud bude mít moje dítě křivé zuby, určitě půjdeme zase k ní :-)

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná, odborník na slovo vzatý. Má obrovskou trpělivost a i s obtížnými pacienty se dokáže vypořádat s grácií. Pracuje rychle a efektivně, zotpoví veškeré dotazy, v její čekárně se nikdy nečeká. Tímto chválím i její sestřičku, která je také velice milá a přátelská. Přeji oběma hodně elánu a trpělivosti.