Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sídliště 1100/31, Praha
Plicní centrum s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty. Péči hradí tyto pojišťovny: VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ČPZP. Není nezbytné lékařské doporučení

Otevírací doba:
...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost - velmi profesionální zodpovědný a milý přístup celého dvoučlenného týmu k pacientům. Možná by si toto oddělení zasloužilo pozornosti a být odměněno zbudováním takového systému, který pomůže odstranit úmorné čtyř až pětihodinové čekání mezi spirometrií - rtg - vlastní konzultací s lékařem. Čekárna je nevyhovující, nepohodlná sedadla z minulého století blízko u sebe v řadě (je zde možnost nákazy nemocí dýchacích cest)

I
Ověřeny pacient

Myslim, že jsem zde v České republice nezažila ještě tak jemné a rozsáhlé vyšetření. Paní doktorka se velmi zajímá také o ostatní potíže, důležité pro konečnou diagnosu a pacient se tak cítí být ve velmi povolaných rukou.
Je velkým přínosem nejen pro nás v Radotíně, ale i pro celé zdravotnictví v republice. Musím také pochválit velmi příjemnou sestru,jejíž trpělivost s pacienty při spirometrickém vyšetření je téměř nebeská.

Paní doktorka, mimo toho že je elegantní Dáma s velkým D, rozhodně ví, o čem mluví (na rozdíl od mnoha jiných lékařů).

Ověřeny pacient

Já tuto moudrou, pečlivou a empatickou paní docentku nemohu než pochválit.
Významně přispěla k mému uzdravení a záchraně života.
Další kdo zaslouží pochvalu je také milá sestřička v její ordinaci.
:o)
Martina M.

Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se vždy nejen léčit, ale i hledat příčiny. Jsem ráda, že k ní chodíme - manžel i dcera.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se dá přežít rakovina poplicnice, případně, jak se dá léčit?

Dobrý den,
prognóza u maligního mezoteliomu je celkově bohužel nedobrá. U velmi časného záchytu se někteří pokoušejí operovat a poté podávat adjuvantní chemoterapii. Bohužel ani tento postup často nevede ke kompletnímu vyléčení. Obvykle se poddává paliativní chemoterapie derivátu platiny a Pemetrexedu na kterou část pacientů dobře reaguje. Na rozdíl např. od karcinomů plic je tato kombinace obvykle účinná i opakovaně. Existují tak individuální případy, kteří na opakoveném poddání této kombinace přežívají i několik let.

Doc. MUDr. Irena Špásová

Dobrý den,

je mi 70 let a jsem onkologická pacientka.
Budu potřebovat jít teď na kontrolu na onkologii, gynekologii a internu a musím jet metrem a tram, a tam se právě mezi lidi bojím nákazy.
Chtěla bych si pořídit na tu cestu respirátor, ale nevím který, na Internetu se nedokážu orientovat, který by mě ochránil?
FFP 3 s ventilátorem, jsou různé druhy, nebo nějakou roušku vícevrstvou?
Děkuji za radu.

Dobrý den,
doporučil bych Vám respirátor třídy FFP2, krom toho je ale velmi nutné myslet obecně na hygienu. Nešahat si do obličeje, respektive, než si šáhnete (při nebo po pohybu venku/mimo domov) do obličeje, umýt si alespoň 30 vteřin důkladně ruce obyčejným mýdlem nebo 30 vteřin vtírat alkoholovou dezinfekci. Výhodou by jistě byli nějaké např. sportovní brýle, kdyby v MHD nebo čekárně kolem Vás někdo kašlal. Dále nutno podotknout, že k dnešnímu dni (5.5.2020) se nacházíme ve velmi příznivé fázi pandemie. Dovoluji si tvrdit, že vzhledem k veřejně dostupným číslům o počtu nemocných je cesta MHD i v Praze z hlediska onemocnění COVID19 dnes bezpečná. To nemění nic na tom, že je dobré být opatrný a trénovat hygienická opatření na dobu, kdy tomu tak nemusí být.

Doc. MUDr. Irena Špásová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty. Péči hradí tyto pojišťovny: VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ČPZP. Není nezbytné lékařské doporučení

Otevírací doba:
...

Více