Adresa

Plicní centrum s.r.o.
Sídliště 1100/31, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty. Péči hradí tyto pojišťovny: VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ČPZP. Není nezbytné lékařské doporučení

Otevírací doba:
...

Více

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Maximální spokojenost - velmi profesionální zodpovědný a milý přístup celého dvoučlenného týmu k pacientům. Možná by si toto oddělení zasloužilo pozornosti a být odměněno zbudováním takového systému, který pomůže odstranit úmorné čtyř až pětihodinové čekání mezi spirometrií - rtg - vlastní konzultací s lékařem. Čekárna je nevyhovující, nepohodlná sedadla z minulého století blízko u sebe v řadě (je zde možnost nákazy nemocí dýchacích cest)

I
Ověřený profil

Myslim, že jsem zde v České republice nezažila ještě tak jemné a rozsáhlé vyšetření. Paní doktorka se velmi zajímá také o ostatní potíže, důležité pro konečnou diagnosu a pacient se tak cítí být ve velmi povolaných rukou.
Je velkým přínosem nejen pro nás v Radotíně, ale i pro celé zdravotnictví v republice. Musím také pochválit velmi příjemnou sestru,jejíž trpělivost s pacienty při spirometrickém vyšetření je téměř nebeská.

Paní doktorka, mimo toho že je elegantní Dáma s velkým D, rozhodně ví, o čem mluví (na rozdíl od mnoha jiných lékařů).


Ověřený profil

Já tuto moudrou, pečlivou a empatickou paní docentku nemohu než pochválit.
Významně přispěla k mému uzdravení a záchraně života.
Další kdo zaslouží pochvalu je také milá sestřička v její ordinaci.
:o)
Martina M.


Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se vždy nejen léčit, ale i hledat příčiny. Jsem ráda, že k ní chodíme - manžel i dcera.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné nějak zjistit, jestli jsme už prodělali koronavirus. Byli jsme v unoru postupně všichni nemocní. Starší dcera měla horecku, kašel, rýmu, bolelo ji v krku a taky měla zažívací potíže. Brali ji krev a dělali vyter z krku. Pan doktor řekl, že to bude chřipka. Mladsi dcera mela take horecku, kasel a rymu. Ja jsem mela jen kasel a rymu a pritel mel jen trochu kasel. Je mozne, ze to byl koronavirus? Jeste bych chtela vedet, jestli je pravda, ze kdo uz nemoc mel, ze ji uz znovu nedostane. Dekuji.

Zdravím,
vyloučit to samozřejmě nemohu. Nicméně první potvrzený případ v ČR byl až 01.03. a první potvrzený pacient, který se nakazil v ČR (tzv. komunitní přenos) byl až 09.03. Proto pokud jste se nevrátili z nějakého rizikového území nebo jste neměli kontakt s někým, kdo se z nějakého rizikového území vrátil, pak je pravděpodobnost, že šlo právě o onemocnění COVID 19 velmi, velmi nízká. Jestli může dojít k reinfekci zatím není známo. Vzhledem k tomu, že vir zatím mutuje cca 10x pomaleji než virus chřipky a jednotlivé varianty viru jsou si velmi podobné, se zdá, že reinfekce spíše nebude možná.

Doc. MUDr. Irena Špásová

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se dá přežít rakovina poplicnice, případně, jak se dá léčit?

Dobrý den,
prognóza u maligního mezoteliomu je celkově bohužel nedobrá. U velmi časného záchytu se někteří pokoušejí operovat a poté podávat adjuvantní chemoterapii. Bohužel ani tento postup často nevede ke kompletnímu vyléčení. Obvykle se poddává paliativní chemoterapie derivátu platiny a Pemetrexedu na kterou část pacientů dobře reaguje. Na rozdíl např. od karcinomů plic je tato kombinace obvykle účinná i opakovaně. Existují tak individuální případy, kteří na opakoveném poddání této kombinace přežívají i několik let.

Doc. MUDr. Irena Špásová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.