Adresa

Sídliště 1100/31, Praha
Plicní centrum s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty. Péči hradí tyto pojišťovny: VZP, OZP, VoZP, ČPZP. Není nezbytné lékařské doporučení Otevírací doba: Pondělí 9:00 – 15:00 ...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost - velmi profesionální zodpovědný a milý přístup celého dvoučlenného týmu k pacientům. Možná by si toto oddělení zasloužilo pozornosti a být odměněno zbudováním takového systému, který pomůže odstranit úmorné čtyř až pětihodinové čekání mezi spirometrií - rtg - vlastní konzultací s lékařem. Čekárna je nevyhovující, nepohodlná sedadla z minulého století blízko u sebe v řadě (je zde možnost nákazy nemocí dýchacích cest)


I
Ověřeny pacient

Myslim, že jsem zde v České republice nezažila ještě tak jemné a rozsáhlé vyšetření. Paní doktorka se velmi zajímá také o ostatní potíže, důležité pro konečnou diagnosu a pacient se tak cítí být ve velmi povolaných rukou.
Je velkým přínosem nejen pro nás v Radotíně, ale i pro celé zdravotnictví v republice. Musím také pochválit velmi příjemnou sestru,jejíž trpělivost s pacienty při spirometrickém vyšetření je téměř nebeská.


Paní doktorka, mimo toho že je elegantní Dáma s velkým D, rozhodně ví, o čem mluví (na rozdíl od mnoha jiných lékařů).


Ověřeny pacient

Já tuto moudrou, pečlivou a empatickou paní docentku nemohu než pochválit.
Významně přispěla k mému uzdravení a záchraně života.
Další kdo zaslouží pochvalu je také milá sestřička v její ordinaci.
:o)
Martina M.


Paní doktorka je velmi pečlivá, snaží se vždy nejen léčit, ale i hledat příčiny. Jsem ráda, že k ní chodíme - manžel i dcera.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den lečite aj krvavé uzlini na plíce prosím vás pošlete mi váš tel. Děkuji za odpověď

  Bohužel nerozumím přesně Vaší otázce. Nicméně pokud vykašláváte krev nebo jste na CT-hrudníku měl zvětšené mízní uzliny, bude pravděpodobně indikované bronchoskopické vyšetření a měl byste se tedy obrátit na nějakou plicní kliniku např. fakultního typu.

  Doc. MUDr. Irena Špásová

 • Dobrý den , chtěla jsem se zeptat mám jít na operaci ze žlučníkem a měla jsem předoperační vyšetření a z rengenu plic mi zjistili že mám v právé plíci paravertebrálně zastínění o velikosti 48x38 . v roce 2013 jsem měla hemoptýza 8x bronchoskopie bez průkazu zdroje 2015 se opakovala hemoptýza nasledovalo hospitalizace v nemocnici a různé vyšetření CT, vyšetřeni plic opět vše negativní , ale podle rengenu předoperačního zastínění v pravé plíce je pořád a od roku 2015 a nikdo se nesnaží zjistit o jaké zastíněni se vlastně jedná . prosím poraď te mi jak mám zjistit co je to za zastíněni a co si o tom jako lékař / ka myslíte . Děkuji za odpověd

  Dobrý den,
  pokud je tomu tak, že zastínění je patrno pouze na rentgenovém snímku (RTG) a nikoliv na CT, pak Vás mohu ujistit, že je vše v pořádku. CT vyšetření je z principu výrazně podrobnější metoda než RTG. Pokud na CT žádný odpovídající nález není, pak jde pravděpodobně o sumaci jevů na RTG (příklad: křížení kostí/žeber, bradavka aj.) nebo artefakt.

  Doc. MUDr. Irena Špásová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty. Péči hradí tyto pojišťovny: VZP, OZP, VoZP, ČPZP. Není nezbytné lékařské doporučení Otevírací doba: Pondělí 9:00 – 15:00 ...

Více