Neurologická ambulance
Pod Záhorskem 14, Plzeň

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ambulance Jiný

Mimo leky žadna rada a snáha pimoc pacientovi. Hrozně nepřijemna v jednaní. Při kontrole se vas ani neprohlidne, jen zepta se, je vam lip nebo ne, a nabidne jen leky. Když řeknete, že stejně to neni v pořadku, odpoví, že do prace stejně budete můset... Je to profesionalně?

Nemám k paní doktorce Pozděnové žádné námitky.Vždy přesně a s profesionalitou vyřešila můj zdravotní problém.Mohu jen doporučit!!!!

Dr. Pozděnovou nedoporučuji, čekací doby v čekárně jsou neadekvátní: během hodiny a půl můžete dokonce v čekárně zaslechnout její soukromé hovory- za hodinu a půl, kterou jsem v čekárně proseděla jsem nejméně 4 zaregistrovala. Když jsem byla "konečně" v ordinaci se sestrou konstatovaly situaci v čekárně jako: nechápu, že se pacienti vztekají. (Já ano, neb někteří tam byli déle než já.)Na silné bolesti hlavy mi doporučila IBALGIN (=O) s tím, že časté užívání nemá vedlejší účinky. Nejsem lékař, ale ani pacient sebevrah. Měním neurologa.

Musím se připoojit k ohlasům, které se pozastavují nad způsobem léčby paní doktorky Pozděnové. Na moje potíže se závratěmi mi napsala léky v takovém dávkování, že se nad tím v lékárně pozastavovali. Když jsem to konzultovala s lékařkou na rehabilitaci, docela se zhrozila a doporučila mi jiné neurologické pracoviště. Zakusila jsem v čekárně i ty zde zmiňované a v dnešní době dost nezvykle dlouhé čekací doby, ale s tím se člověk smíří, když je mu pak poskytnuta odpovídající péče. Na druhou stranu, nikdy jsem nezažila pí. dr. Pozděnovou ani její sestru jako arogantní, vždycky byly docela milé.

Tato paní lékařka se nedá snad ani nazývat lékařkou. Její arogantní jednání mě doslova šokovalo.Mám problémy s rukama, mravenčení. Vyšetření sice udělala, ale to, že mi v průběhu léčby paní doktorka řekne, že se mi nechce do práce byl pro mě šok, pracuji na lince, tudíž dělám s rukama a po této absenci mi hrozí výpověď, obracíme každou korunu a ona je schopna říct toto? No to nemyslí vážně a nakonec mi oznámí, že holt si na to budu muset zvyknout, že mi ty ruce mravenčí, doslava mi donutila obstřik, který stejně nepomohl ba bych řekla, že se to rapidně zhoršilo. Už jsem u ní registrovaná několik let i se zády ty mi dali naštěstí pokoj díky cvičení a masážím, které si samozřejmě hradím ze svého. Je schopna mi napsat léky a dávkování tak vysoké, které by se mělo podávat pouze při hospitalizaci, když toto zjistil můj obvodní lékař tak mi řekl abych okamžitě snížila dávky. Záda mě teď chytli a když jí to říkám tak mi oznámí, že každého občas bolí záda. A můj závěr toto je nekompetentní lékař a v životě mě tam už neuvidí.

Paní doktorku Pozděnovou vřele doporučuji. Pročetla jsem všechny komentáře a zřejmě se paní doktorka hodně zlepšila. Její ordinaci navštěvuji od srpna 2011. V čekárně sice také čekám, ale do 1 hodiny jsem vždy hotová (u kterého doktora se nečeká, vždyť nemůžou vědět, jak dlouho budou pacienta vyšetřovat). Paní doktorka i sestřička jsou moc milé a vstřícné. Na všechny dotazy mně vždy paní doktorka odborně odpověděla a hlavně mi pomohla od obtíží. Když se mi akutně zhoršil stav, stačilo jí zavolat a vmáčkla mě mezi již objednané pacienty a ještě ten den mě vyšetřila. A hned poslala na konzultaci na neurochirurgii. Myslím si, že je to odborník na svém místě. Opravdu jsem s ní spokojená.

Dne 23.4.2012 jsem byla poslána svoji obvodní lékařkou na vyšetření k MUDr. Pozděnové, měla jsem silné bolesti a moje lékařka na doporučení uvedla, že vyšetření je akutní, sestřička si ode mne vzala doporučení a za chvíli mi sdělila, že si mám nechat píchnout injekci na bolest od mojí lékařky, protože budu čekat nejméně 2 hod., a jak se tak na mě dívá, asi to dost bolí, dostavit se mám 2.5.2012 v 9.15 hod. ( po 10ti dnech ). Paní doktorku jsem ani neviděla.
Chodila jsem tedy každý den na injekce. Dne 2.5.2012 jsem se dostavila, v 8.45, když jsem podávala sestřičce obj. lístek ( jiné než té minul ), řekla mi, že si je přijde vybrat všechny najednou, v čekárně seděly dvě starší paní, které je již měly odevzdané a v ordinaci byl jeden pán. Když kolem mě sestra prošla bez povšimnutí po třetí, zeptala jsem se jí, jestli ji mohu tedy lístek odevzdat, že jsem byla objednána na určitý čas, který již minul, dozvěděla jsem se (a to hodně arogantním způsobem ), že mají plno akutních případů, které musí vzít napřed, tak stejně budu muset dlouho čekat než to vzládnou, řekla jsem jí, že já jsem byla akutní již před deseti dny, doporučila mi, abych šla k MUDr. Sobotkové. Opět jsem paní doktorku ani neviděla, nemohu tudíš posoudit ji, ale zcela jistě vím, že má velice neprofesionální personál. Zvažuji také stížnost.

Souhlasím s mnoha kritickými hlasy zde. Paní doktorka Pozděnová nemívá moc dobrou náladu a ani se nedivím, když má tak mizerně zorganizovanou práci. Nevím, jestli za tu mizérii může ona nebo sestra (ta je myslím zcela neschopná a neochotná), ale obecně platí, že zodpovědnost má nadřízený. Každopádně paní doktorka je večer tak unavená, že na posledního pacienta se už ani nepodívá. To není moc příjemný zážitek.
Léky ale předepisuje velmi ochotně, zažila jsem mnoho lékařů, kteří nebyli ani příjemní, ani ochotní a ještě ironizovali. To by člověk prostě plakal.

Po zkušenostech s ostatními neurology je paní doktorka jednoznačně nejlepší

Paní MUDr. Pozděnová je velmi dobrý odborník. Vždy mě poradila a pomohla. Nyní se u ní opět léčím a s úspěchem. Je velice příjemná i její zdravotní sestra. Je vyhledávanou odbornicí. Vždy, když k ní přijdu, má naplněnou čekárnu. Pacienti se k ní rádi vrací. Velice mi vyhovují i její ordinační hodiny.