MUDr. Irena Musilová

Zubař Více

Velké Meziříčí 1 adresa

Soukromý zubní lékař
Sokolovská 13, Velké Meziříčí

Doporučuji!! Sice delší čekací doby, ale čekání se vyplatí, kor kdyz jdete jen na preventivní prohlídku. Vzdy poradí, pomůže a je to příjemná zenska! Chodim k ni uz pres 20 let a nemenila bych.

Po objednání kdy se nešlo domluvit jsem došel do ordinace, byl mi bolestivě vytrhnut zdravý zub o 3 zuby dále, i po přesném řečení, kde zub leží. Raději jsem si našel jiného lékaře. Silně nedoporučuji.

Super skvěla dycky pomohla nemam žádnou negativní připomínku :)) a to že bere přednostně svoje známé NENÍ žádná pravda!!!!

K paní doktorce jsem chodil když jsem byl ve druhé třídě je to výborná zubařka fakt skvělá odbornice ve svém oboru vřele doporučuji. Ještě jednou VÝBORNÁ fakt

Během dvou let mi jeden zub opravovala asi 6x a pokaždé plomba do 2 měsíců zase vypadla. Když se objednáváte jen na preventivní nebo i potřebujete na těhotenskou prohlídku, klidně si 3 měsíce můžete počkat. Možná to není špatná doktorka a své práci rozumí, ale nemění to nic na faktu, že ji neuvěřitelně fláká!

S paní doktorkou mám jenom dobré zkušenosti.

Přišel jsem na ošetření s bolestmi zubu a výslovně jsem ukázal, který zub mě bolí, paní Musilová mi bez mrknutí oka vytrhla vedlejší zub a já z toho byl tak v šoku, že jsem beze slova opustil ordinaci

Paní doktorku můžu jenom doporučit, s její práci jsem neměla sebemenší problém.

Je zajímavé, že mi paní doktorka říkala, že mám tak velké plomby, že mi nemůžou držet a od mého nového zubaře mi záhadně drží již několik roků. Nový zubař tolik nemluví a pracuje a nedělá ze sebe nepřekonatelného odborníka

K lékařce chodím už od mala a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Svoji práci dělá výborně, poradí, pomůže, chodím k ní ráda. Čekací doby jsou sice na objednání delší, ale pokud se objednáváte jen na preventivní prohlídku, tak není důvod si stěžovat. Nevyměnila bych.