Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolovská 13, Velké Meziříčí
Soukromý zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Doporučuji!! Sice delší čekací doby, ale čekání se vyplatí, kor kdyz jdete jen na preventivní prohlídku. Vzdy poradí, pomůže a je to příjemná zenska! Chodim k ni uz pres 20 let a nemenila bych.

Ověřeny pacient

Po objednání kdy se nešlo domluvit jsem došel do ordinace, byl mi bolestivě vytrhnut zdravý zub o 3 zuby dále, i po přesném řečení, kde zub leží. Raději jsem si našel jiného lékaře. Silně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřeny pacient

Super skvěla dycky pomohla nemam žádnou negativní připomínku :)) a to že bere přednostně svoje známé NENÍ žádná pravda!!!!

A
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodil když jsem byl ve druhé třídě je to výborná zubařka fakt skvělá odbornice ve svém oboru vřele doporučuji. Ještě jednou VÝBORNÁ fakt

F
Ověřeny pacient

Během dvou let mi jeden zub opravovala asi 6x a pokaždé plomba do 2 měsíců zase vypadla. Když se objednáváte jen na preventivní nebo i potřebujete na těhotenskou prohlídku, klidně si 3 měsíce můžete počkat. Možná to není špatná doktorka a své práci rozumí, ale nemění to nic na faktu, že ji neuvěřitelně fláká!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S paní doktorkou mám jenom dobré zkušenosti.

Přišel jsem na ošetření s bolestmi zubu a výslovně jsem ukázal, který zub mě bolí, paní Musilová mi bez mrknutí oka vytrhla vedlejší zub a já z toho byl tak v šoku, že jsem beze slova opustil ordinaci

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Paní doktorku můžu jenom doporučit, s její práci jsem neměla sebemenší problém.

Je zajímavé, že mi paní doktorka říkala, že mám tak velké plomby, že mi nemůžou držet a od mého nového zubaře mi záhadně drží již několik roků. Nový zubař tolik nemluví a pracuje a nedělá ze sebe nepřekonatelného odborníka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

K lékařce chodím už od mala a nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Svoji práci dělá výborně, poradí, pomůže, chodím k ní ráda. Čekací doby jsou sice na objednání delší, ale pokud se objednáváte jen na preventivní prohlídku, tak není důvod si stěžovat. Nevyměnila bych.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti