Irena Mikesková

Kontaktní informace

• Hornická poliklinika s.r.o.

ul.Sokolská třída 81, 70200 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• G

Drahá paní doktorko, ani nevíte, jak mě mrzí, že jsem musela vyrůst a odejít od vás. Paní doktorce Mikeskové nemohu vytknout nic. Vždy se ke mě chovala moc hezky, nikdy nic nepodceňovala a jednala rychle. Bavilo mě, jak mi vždy říkala jménem mé mamky, protože ta k ní jako dítě také chodívala.

Poznala jsem celkem asi 4 sestřičky, které s paní doktorkou pracovaly a se všemi mám skvělé zkušenosti.

Své dítě bych nesvěřila nikam raději, než k ní.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Petra Fucimanová
    Petra Fucimanová
    Sokolská třída 49, Ostrava

Sylva Zajícová
    Sylva Zajícová
    Dermatolog, Pediatr
    Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava
    K paní doktorce Zajícové chodím už několik let. Je vždy milá, vše vysvětlí a pomůže. Jsem velmi spokojená a můžu… Více

Imrich Hatiar
    Imrich Hatiar
    Kardiolog, Imunolog, Pediatr
    Bieblova 2, Ostrava

Naděžda Stauderová
    Naděžda Stauderová
    Bohumínská 61, Ostrava
    MUDr. Stauderová je lékařka na úrovni. Moc nám pomohla při léčení našeho syna. Děkujeme a návštěvu u Vás doporučujeme… Více

Iva Macháčková
    Iva Macháčková
    Dr. Šmerala 1007/9, Ostrava

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• G

Své dítě bych nesvěřila nikam raději, než k ní.

• Paní doktorka je naprosto skvělá,umí to s dětma,vždy vás v klidu vyslechne a poradí co a jak.Přešla jsem ik ní od jiné paní doktorky a za to jsem ráda,protože paní doktorka nám zjistila špatné záda,oči atd.....prostě všechno dělá důkladně a pečlivě.Všem doporučuji,velice příjemná paní doktorka!

• D

Paní doktorka je vynikající člověk na správném místě! Navštěvuji jí již od dětství a je mi velmi líto že si musím hledat novou paní doktorku kvůli věku. A její sestřičky...hotoví andělé :) Doporučuji všem :)

• V

K pani doktorce chodime už 4 roky. Jsem spokojena s přistupem pani doktorky i radami. Poslechne, doporuči, poradi. Jsem rada, že ji mame!

• M

K paní doktorce Mudr.Mikeskové chodím se svým synem a jsem nadmíru spokojená,je velmi profesionální a je pediatr na svém místě.K dětem se chová vzorně.Doporučuji jistě všem!!!

• K paní doktorce chodíme s dcerami již léta, jsme naprosto spokojeni s přístupem, formou léčení i následné péče. Poskytované služby paní doktorky a sestřičky jsou na vysoce nadstandardní profesionální úrovni. Kéž by s takovým nasazením pracovali i ostatní lékaři. Paní doktorko, děkujeme.

• MUDr.Mikeskovou doporučuji, jedná rychle, obratně, hovoří jasně a věcně. Čekací doba je optimální s porovnáním s ordinací Dr. Jirouškové, kde lidé čekají i 3 hod., než se dostanou na řadu. Práci paní doktorky a milé sestřičky si velmi vážíme a vždy nám s ochotu vyjdou vstříc.

• K paní MUDr.Ireně Mikeskové chodíme již léta ,považujeme jí poskytovanou péči našim 3 dětem za vzornou,odborně vždy na výši, jsme spokojeni i s přístupem k dětem ,je zdatná v komunikaci, naše děti chodí prostě "ke své hodné paní doktorce. "
      Mohu jen doporučit.

• Toto je hodnocení paní doktorky Mikeskové založené na téměř 40-ti letých zkušenostech. Chodila jsem k paní doktorce jako dítě, a teď tam chodím se svým synem. S péčí i s přístupem jsme naprosto spokojeni. Je ochotná, vstřícná, pečlivá jak po odborné tak po lidské stránce. Velmi dobře se s ní komunikuje, co se týče léčby vždy zvažuje všechny možnosti, doporučuje co nejšetrnější, ale účinnou léčbu. Nikdy nezklamala.

• S dětma jsem k paní doktorce chodila dlouhá léta ... až do jejich 18 let. Milý a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Paní doktorka nikdy nic nezanedbala, vždy pečlivě vyšetřila a vysvětlila. Dle potřeby jsme byli odesláni na odborné ambulance. Děti měly paní doktorku i sestřičku moc rády a nikdy se nebály do ordinace chodit, jak se někdo zmínil ve svém hodnocení. Vřele doporučuji!