Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

ul.Sokolská třída 81, Ostrava
Hornická poliklinika s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

Drahá paní doktorko, ani nevíte, jak mě mrzí, že jsem musela vyrůst a odejít od vás. Paní doktorce Mikeskové nemohu vytknout nic. Vždy se ke mě chovala moc hezky, nikdy nic nepodceňovala a jednala rychle. Bavilo mě, jak mi vždy říkala jménem mé mamky, protože ta k ní jako dítě také chodívala.

Poznala jsem celkem asi 4 sestřičky, které s paní doktorkou pracovaly a se všemi mám skvělé zkušenosti.

Své dítě bych nesvěřila nikam raději, než k ní.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto skvělá,umí to s dětma,vždy vás v klidu vyslechne a poradí co a jak.Přešla jsem ik ní od jiné paní doktorky a za to jsem ráda,protože paní doktorka nám zjistila špatné záda,oči atd.....prostě všechno dělá důkladně a pečlivě.Všem doporučuji,velice příjemná paní doktorka!


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vynikající člověk na správném místě! Navštěvuji jí již od dětství a je mi velmi líto že si musím hledat novou paní doktorku kvůli věku. A její sestřičky...hotoví andělé :) Doporučuji všem :)


V

K pani doktorce chodime už 4 roky. Jsem spokojena s přistupem pani doktorky i radami. Poslechne, doporuči, poradi. Jsem rada, že ji mame!


M
Ověřeny pacient

.
K paní doktorce Mudr.Mikeskové chodím se svým synem a jsem nadmíru spokojená,je velmi profesionální a je pediatr na svém místě.K dětem se chová vzorně.Doporučuji jistě všem!!!


K paní doktorce chodíme s dcerami již léta, jsme naprosto spokojeni s přístupem, formou léčení i následné péče. Poskytované služby paní doktorky a sestřičky jsou na vysoce nadstandardní profesionální úrovni. Kéž by s takovým nasazením pracovali i ostatní lékaři. Paní doktorko, děkujeme.


MUDr.Mikeskovou doporučuji, jedná rychle, obratně, hovoří jasně a věcně. Čekací doba je optimální s porovnáním s ordinací Dr. Jirouškové, kde lidé čekají i 3 hod., než se dostanou na řadu. Práci paní doktorky a milé sestřičky si velmi vážíme a vždy nám s ochotu vyjdou vstříc.


K paní MUDr.Ireně Mikeskové chodíme již léta ,považujeme jí poskytovanou péči našim 3 dětem za vzornou,odborně vždy na výši, jsme spokojeni i s přístupem k dětem ,je zdatná v komunikaci, naše děti chodí prostě "ke své hodné paní doktorce. "
Mohu jen doporučit.


Toto je hodnocení paní doktorky Mikeskové založené na téměř 40-ti letých zkušenostech. Chodila jsem k paní doktorce jako dítě, a teď tam chodím se svým synem. S péčí i s přístupem jsme naprosto spokojeni. Je ochotná, vstřícná, pečlivá jak po odborné tak po lidské stránce. Velmi dobře se s ní komunikuje, co se týče léčby vždy zvažuje všechny možnosti, doporučuje co nejšetrnější, ale účinnou léčbu. Nikdy nezklamala.


S dětma jsem k paní doktorce chodila dlouhá léta ... až do jejich 18 let. Milý a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Paní doktorka nikdy nic nezanedbala, vždy pečlivě vyšetřila a vysvětlila. Dle potřeby jsme byli odesláni na odborné ambulance. Děti měly paní doktorku i sestřičku moc rády a nikdy se nebály do ordinace chodit, jak se někdo zmínil ve svém hodnocení. Vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti