Praktický lékař stomatolog
Staré náměstí 91, Orlová

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

doktorka byla docelá dobrá do doby když jsem chtěl vypsat pro pojíšťovnu zprávu po delší debatě mi ji vypsala a když jsem přišel víc jak za půl roku tak mi zdělila co tam ještě chci a sprostě mě vyhodila s tím že mě ošetři když mě sestra objednala a tak mi dala obyčejnou výplň a řekla at si hledám jiného lékare že se mnou skončila a že není pro mě dost dobrá takže po lékaři nic navíc nemůže člověk chtít jinak ho vyhodí

super doktorka.......ja ji milují

Odborník na svém místě!!!! Okamžitě řeší problémy, je vstřícná a obětavá.

Výborná lékařka (celý tým - sestřička, laborantka!), pracuje přesně, dobře, šetří můj čas i peníze.

U

Příjemná lékařka, snaží se o co nejlepší řešení problému, ale jak si účtuje, nevím.
Jsme u ní celá rodina. Bohužel nedělá děti. Někdy je moc ukecaná, pak se bojím, že se to odrazí na kvalitě práce.

Skvělá, milá a příjemná, navíc lidský přístup. Lékařka na svém místě, která vždy vysvětlí,jaký zákrok bude dělat a projedná s pacientem všechny možnosti. Chodíme k ní skoro celá rodina a jsme opravdu spokojeni. V žádném případě bychom neměnili. Chválíme také skvělou sestřičku, vždy milou a ochotnou. Celý tým doplňuje výborná zubní laborantka.

Zkontrolujte si po návštěvách u ní na zdravotní pojišťovně, za co jste platili. I když jsem u ní prokazatelně nebyla, naúčtovala si 3-tisícové částky.
Budu to řešit a pak dám vědět.