Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

• dermatovenerologie

Umístění: jiné místo dermatologický problém

K p. doktorce chodím opakovaně.Její léčba vždy vedla k úspěšnému vyřešení problému. Paní doktorka je příjemná a plně se pacientům věnuje. Sestra je ochotná řešit změny při přeobjednání .Je usměvavá a příjemná. Nemám žádné připomínky až na dlouhé objednací lhůty, ale s tím sestra ani paní doktorka nic neudělají. Výhodou je, že pokud jste objednáni na určitou hodinu, sestřička Vás vyvolá. Bylo by fajn, kdyby se šlo objednávat on.line.

Ja jsem se sestrickou spokojena ale s doktorkou je to horsi neustale mi omyla ze jsem tlusta a ze vsechny neduhy mam od tloustky,s nadvahou mam problemy od puberty.A na suncicky a lososa fakt nemam!!!

Paní doktorka je vstřícná, ochotná, pozorně pacientovi naslouchá a vše potřebné srozumitelně vysvětlí. Pociťuji k ní naprostou důvěru. Pokud jde o sestřičku, nechápu předchozí negativní reakce na ni. Byl jsem v tamní ordinaci sice jen dosud dvakrát, ale vždy mně sestřička přišla jako milá, pozorná a ochotná.

Nedoporučujeme!!! Stovky bradaviček po celém těle a černých vystouplých strupů identifikovala jako „stařecké“, zatímco pacient byl již v těžkém stadiu rakoviny! Kdyby mu alespoň vzala vzorek, zjistilo by se o půl roku dříve, že je to rakovina… Na lehký ekzém na očních víčkách předepsala vysokohormonální mast, která dle jiného kožního lékaře „nesmí ani na obličej“. Sestra vyloženě nepříjemná.

Byla jsem tam dnes poprvé a návštěva ve mně zanechala velice dobrý dojem, paní doktorka i přes časovou tíseň moc milá a všimla si i problému, který jsem považovala za banalitu, ona ne.

S paní doktorkou mám prakticky jen špatné zkušenosti. O mé problémy se příliš nestarala a při každé návštěvě mi neustále opakuje, jak jsem (doslova) tlustá a že bych s tím měla něco dělat. Ano, lehkou nadváhu mám, ale zaprvé to vůbec není její starost a za druhé je profesionální lékař a měla by se podle toho chovat.

Paní doktorka je velmi inteligentní mladá paní, která chápe naše slabosti a závislosti. řekla mi, že by bylo fajn seknout s kouřenim, jestli chci mít pleť jak modelka, ale chápe, že to není jen tak. Jiný doktor by se s Váma vůbec nebavil a řekl ať příjdete až nebudete kouřit. Vždycky ví, co se má udělat a říct, a řeší problémy i nestandardně, což mi velmi imponuje. Vždycky je dobré vyslechnout si názor více doktorů, když si samy nevíme rady, nebo nechceme přijmout názor prvního doktora. Sestřička je normální sestřička, která občas narazí na pár hlupáků a pak nepozná, kdo další je taky hlupák. Myslim, že tohle by nevydržel ani svatej :-)

U paní doktorky jsme byli dnes poprvé celá rodina na kontrole znamének a paní doktorka je velmi příjemná a ochotná. Objevují se zde někdy negativní komentáře na sestřičku, ale ta, co tam byla dnes, byla také naprosto bez problémů. Čas objednání byl dodržen téměř přesně. Zařízení Dermaven můžeme určitě doporučit.

Paní doktorka mi pomohla moc s mým problémem. Moje minulá ta se nesnažila mi pomoct ani poradit a hlavně jsem u ní platila všechno. U paní doktorky jsem dostala přesně napsané co mám s kterým lékem či mastí dělat a podrobně mi to i vysvětlila. Má velice příjemné vystupování a člověk se konečně u ní cítí jako u doktora co pomůže.

Úžasný přístup k pacientům, ochota, vstřícnost, profesionalita, plně doporučuji. jelínková j