Tuchlovice - pediatrie
Karlovarská 591, Tuchlovice

Mám s paní doktorkou samé dobré zkušenosti. Je příjemná, pečlivá, nepředepisuje zbytečně antibiotika ani jiné léky. K dětem se chová vlídně a s trpělivostí, mají ji rády. Podle mého soudu je kompetentní, vzdělává se, má přehled o nových doporučených očkovacích látkách; pokud si není jistá, neváhá konzultovat s fakultní nemocnicí v Motole apod. Pokud se zeptáte, ráda vám vše vysvětlí. Když si nevěděla rady, odeslala nás bez váhání do nemocnice. Zdá se, že dobře zná své limity coby praktického lékaře. A není výjimkou, že vás v případě nouze přijme v domácí ordinaci i mimo řádnou ordinační dobu. A nedá najevo, že ji obtěžujete. Mohu ji s klidným svědomím doporučit.

K paní doktorce jsme začali chodit od synova narození nejprve do ordinace v Kačici a po jejím zrušení dojíždíme do Tuchlovic. Od začátku jsem velmi spokojená s přístupem paní doktorky i sestřičky. Vždy jsou vstřícné, ochotné. Vždy vše srozumitelně vysvětlí a nabídnou možnosti. Hlavně jsem ráda, že paní doktorka hned neordinuje na vše atb, tak jak to slyším u mých kolegyň. Synovi je pět let a atb jsme měli jen 1x, když předchozí léčba nezabrala. Syn chodí k paní doktorce rád a když na pětileté prohlídce odrecitoval básničku, tak mi spadla čelist, protože on se běžně před někým koho nevidí denně nepředvádí. Takže paní doktorka i sestřička mají naši i synovu důvěru :-) Rozhodně bych neměnila a mohu jen doporučit.

K paní doktorce Bumbové chodíme s dcerkou od narození už skoro dva roky. Je moc hodná a pečlivá, nikdy se nestalo, že by byla náladová nebo dokonce zlá! Všechno podrobně vysvětlí a poradí. Jsme s ní moc spokojeni.

Paní doktorka Bumbová je doktorka s velkým D. Znám ji osobně a vím, že je svědomitá a pečlivá. Věřte, že titul nedostala zadarmo nebo ze známosti.Takových lékařů jako ona, kdyby bylo více, nebudou naše děti zbytečně trpět a cpát se antibiotiky. Měli jsme s dcerou stejný problém - mononukleózu- . Naše lékařka -stará a oblíbená praktička - cpala dceru několik let !!!!! 6x do roka antibiotiky, že má stále angínu a na mě koukala , jako na úplně nemožnou matku. Až po promluvě s Mudr. Bumbovou, které se tato " léčba "na první pohled zdála nesmyslná a agresivní a doporučila nám jako prvotní krok náběry na mononukleozu, která se potvrdila. NEVÍM JAK BY TO S DCEROU DOPADLO NEBÝT DOKTORKY BUMBOVÉ. Je to již víc jak 10 let a opravdovou angínu měla dcera jen 1x. Takže tak asi. Lepšího , svědomitějšího a vyrovnanějšího pediatra neznám . Mohu ji jedině doporučit a to hlavně, když máte problémy . Zlatá povaha. Kromě jiného je i moc hodná a to aby jeden dnes pohledal. S vděčností Gutová

my jsme s paní doktorkou byli spokojeni. Vnuk se o prázdninách léčil tři týdny v Praze. Testy, odběry krve, rentgeny plic na CD, antibiotika nás stály 1 300,- Kč. Když jsme si ho odvezli k nám dostal opět horečky. Navštívili jsme paní doktorku. Ta okamžitě poznala, že má buď mononukleózu a nebo něco, co si nepamatuji. Ale bylo nutné udělat odběr krve. Dostali jsme doporučení do Kladna. Tam se potvrdila mononukleóza. Pak začala teprve léčba.

Nechapu hodnoceni ostatnich. K pani doktorce jsem chodila jako dite i dospivajici, vzdy byla mila, chapava, ackoli jsem mela i psychicke obtize, doktorka k nim pristupovala chapave, ne posmesne nebo ignoracne jako jini lekari.
I pri zdravotnich problemech me vzdy vyslala na nejruznejsi vysetreni, aby nic nezanedbala, umela poradit. Rozhodne doporucuji

Patřím k jinému lékaři a byla jsem u paní doktorky na kontorle,měla záskok...
Byla jsem velmi spokojená,jak s přístupem pí doktorky tak i sestřičky,byli obě milé a ochotné..

K paní doktorce chodím už 5 let s dvěma dětmi, nikdy nebyla ani zlá ani náladová, vždy nám pomohla a mám dojem, že než by něco zanedbala, raději odešle ke specialistům.

Paní doktorka i sestra jsou milé, vždy ochotné, mám dvě děti, pokaždé nám poradily a pomohly se všemi problémy.

Je mi líto že jsou lékaři hodnoceni i mínusem,je mi to líto hlavně protože "léčí" děti-lidi.Je nemožné,aby lékař s takovýmto hodnocením"léčil"!Jak může léčit,když má hodnocení na bodu mrazu!K této lékařce chodí moje vnoučata,a je pravda,že je to vidět,že nejsou léčení-pouze vyšetřeni!Napsané léky(které jsou věčně dokola stejné,žádná snaha o vyšetření!Tato "lékařka" je na několika místech se stejným hodnocením!MÁ?takovýto lékař vůbec nějaký diplom?(pokud ano...za co?)