Brandlova 1005/7, Cheb, Cheb

Já jednou z hlouposti změnila lékaře, nyní jsem šťastná zpátky. Byla to největší chyba a jsem moc ráda, že mne paní doktorka vzala zpátky :-).
Sandnerová

K paní doktorce už chodím pár let a nemůžu říct na její adresu špatné slovo. Díky ní jsou návštěvy zubaře poměrně klidnou věcí, dokonce se často v ordinaci zasmějeme.

Jako lékařka SKVĚLÁ jako člověk ÚŽASNÁ s velkým srdcem a pochopením.Velký dík za to,že máme tu čest být pacienty této skvělé lékařky LIŠKOVI

PANÍ ZUBAŘKA JE OPRAVDU ŠPIČKA JAKO ZUBAŘKA ALE I JAKO ČLOVĚK

Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem si paní doktorce stěžovala na občasnou zvýšenou citlivost spodních, již vymplombovaných zubů. Paní doktorka mi akorát řekla, že tam nic nevidí a poslala mě domů. Nová paní doktorka, když se podívala na RTG, se mě sama zeptala, jestli nemám problémy se spodní šestkou, že je špatně vyvložkovaná. To způsobovalo mojí zvýšenou citlivost, protože po nápravě problémy zmizely. Chápu, že občas může i doktor pochybit, ale vadí mi, že kdyby mi paní doktorka udělala RTG, tak by zjistila, že se 6 musí opravit, že mi rostou spodní osmičky a že tlačí na 7 a pak bych nemusela mít ze 7 mrtvý zub. Navíc kdybych nevyměnila zubařku, tak bych zjistila, že mi rostou spodní osmičky jen díky tomu, že by mi začala brnět brada a spodní ret, protože u jedný 8 byl kořen už skoro v kanálu s nervem.

K paní doktorce jsem chodila pravidelně 2x do roka několik let. Jednou na kontrole jsem se ptala na své horní 8, že mi rostou, jestli jsou v pořádku a odpověděla, že je vše v pořádku. Ještě 2 roky jsem k ní chodila, ale poté kvůli vysoké škole jsem si doktora změnila. Hned u prvního vyšetření u nové doktorky mě poslali na RTG zubů (moje první RTG!!!), protože se jí horní 8 moc nelíbily. Na RTG se najednou objevily i moje spodní 8, které několik let rostly naležato, secvakávaly mi spodní čelist. A ta jedna tlačila na sedmičku tak dlouho, až se mi vytvořil na 7 kaz, který jde vidět jen na RTG a kvůli tomu mám ten zub teď mrtvý. Takže poslední rok jsem trávila min. 1x do měsíce u zubaře, kde mi vytrhávaly osmičky, které bolely jako čert (paní doktorka nemůže za to, že mi spodní rostly takhle špatně, ale může za to, že byly tak velké a vytvořil se mi kaz na 7).

Paní doktorka a její sestřička jsou prostě ,,1" :-)

k PANÍ doktorce chodím velice ráda, i má dcera je nadšená, mají velice laskavý přístup k pacientům - hlavně k těm maličkým, což je velice důležité - my dospěláci se s tím nějak popereme, když máme jít k zubaři :-) ale důležitý je dobrý dojem na děti. Nedávno jsem byla na trhání "moudráků" - za 5min byly venku 2 a úúúplně bezbolestně. Neměnila bych za žádnou cenu!!!!!!

Paní doktorka je moc hodná a hlavně má hrozně moc zkušeností,je taky moc šikovná.Leč teda ta čekací doba je dlouhá.Jde vidět že klientů má pořád dost.Tak at nám paní zubařka dlouho vydrží:-)

Paní doktorka je nejen odbornicí, ale je i skvělým člověkem. Blahopřeji všem, kteří mají tu čest být na jejím zubařském křesle.