Praktický lékař pro děti a dorost
Jana Maláta 488, Nový Bydžov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Vynikající pediatrička spolu se šikovnou sestřičkou,Doporučuji............

Skvělá paní doktorka , velmi ochotná ! Příjemná zdravotní sestřička . Můžu jen doporučit !

Pro svého syna bych si nemohla přát lepší paní doktorku.. Příjemná,ochotná vše vysvětlí,hrozně milá..Jsem s paní doktorkou i sestřičkou velmi spokojená.Vřele doporučuji!!

výborný pediatr

užasná doktorka, nic nepodcení. Vstřícná, na vše odpoví. Moc ochotná. A sestřička taky!

velmi dobrá lékařka která je navíc milá příjemná citlivá a pečlivá skvělý přístup jak k dětem tak k rodičům stejně tak i sestřička mohu jen doporučit

Výborná paní doktorka, na ní jsme v Novém Bydžově čekali. A dočkali se.

mohu jen doporučit paní doktorka je naprosto profesionální navíc velmi příjemná vše vysvětlí a je velmi pečlivá

paní doktorka dělá své profesi čest, jsem velice spokojená, nepodceňuje příznaky a rodičům vše do detailu vysvětlí, prostě pravý opak paní doktorky před ní.

Paní doktorka je skvělá, po špatných zkušenostech se dvěma předcházejícími lékaři jsme se nakonec dostali k této paní doktorce a je opravdu výborná. Vše vysvětlí, nic nepodceňuje, ale na druhou stranu nepíše antibiotika již mezi dveřmi. :-)