Soukromá zubní ordinace a ortodoncie
Legerova 42/1831, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zástup stomatologické ordinace Orthoprague od 8.8.2016 do 26.8.2016
Ortodoncie
MUDr. Roman Lampa; U hostivařského nádraľí 1328/6; 10200 ...

Umístění: Soukromá zubní ordinace a ortodoncie Jiný

Píšu názor tak cca 10 let zpátky, ale byla jsem velmi nespokojena s léčbou pana doktora. Vždy byl velice hrubý, zabrušoval špičky zubů, aniž by na to upozornil. Nechoval se ani profesionálně ke mě jako pacientovi. Empatie mu nic neříká. Rovnátka jsem měla 6 let napevno. Rodiče to tenkrát stálo nějakých 65 000. Zuby mám srovnané. Ale i zničené. Zubař i dentální hygienistka mi tvrdí, že zámečky byly nekvalitně odstraněné a mám kousky vytrhané skloviny ze zubů. A mám i dost poškrábané stoličky z toho, jak mi hrubě nasazoval ty kovové kroužky na stoličky. Toť celé můj názor. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Soukromá zubní ordinace a ortodoncie

Pan doktor mi bohužel tvrdil, že má licenci na nový druh rovnátek a že má "mnoho" zkušenosti. Pak jsem zjistila, že to není úplně pravda. 6x to celé spadlo a zničil mi dásně a zub. Léčba mě stála 102 000Kč. Pan Doktor si ale po roce začal stěžovat, že se mu zvýšil nájem a chtěl platit více a více. Když jsem mu řekla, že přece slíbil a mám písemně, že to nemá být více, než 102 000Kč, tak se začal smát at ho dám k soudu! Také neinformoval ohledně zabrušování zubů najednou začal řezat a já se lekla a výsledek je strašný.Jiný doktor potvrdil, že vůbec nebylo potřeba nic řezat.

Umístění: Soukromá zubní ordinace a ortodoncie konzultace

Pan doktor Ivanov se ke mě choval přezíravě, až arogantně. Neumí naslouchat a stříli rozhodnutí od boku. Navíc mi tvrdil nesmysly: prý se mi do mezery po pětce nahoře nevejde implantát, přitom jsem již objednaná na implantaci ke špičkovému implantologovi, který mezeru považoval za dostatečnou. Pan doktor Ivanov tedy vynáší naprosto nepodložené soudy. Slabý odborně i lidsky.

Tím sestričiek a asistentiek je skvelý, profesionálny prístup nechýba. V tomto ohľade môžem len doporučiť.

K pánovi doktorovi:
Mala som na pána doktora malú prosbu - pre mňa podstatnú. Žiadala som pána doktora aby mi nezabrusoval špičky zubov, prípande aby ma o každom podobnom zásahu informoval vopred. Špičky zabrúsil a to bez predošlej informácie. Na poslednej návšteve som sa ho na túto udalosť spýtala.

Odpoveďou mi bolo doslova: "ste extrémně přecitlivělá.... řešíte ...(sprosté slová)..."

Pan Doktor a jeho tim jsou uzasni profesionalove s lidskym pristupem, problem dopodrobna vysvetli a najdou reseni. Odkdy chodim do tyhle ordinace, na zubne vysetreni se tesim, protoze se konecne muzu na svet hezky usmivat a to v neposledne rade i diky supr nalade ktera v ordinaci panuje. Moc krat dekuji za starostlivost a doporucuji vsem pro krasne zuby!

Pan doktor Ivanov a cely jeho tym su velmi mili, prijemni a profesionalni ludia. Nerozumiem, co sa tu spomina ohladom faktur pretoze tu som obdrzala ihned po zaplateni od recepcnej, suma za zhodovala s tym na com sme sa s panom doktorom dohodli. Bohuzial som sa musela odstahovat do Anglicka takze som musela dokoncit cely proces s inym doktorom tu v Anglicku a bolo to v porovnani s Dr. Ivanovom hrozne. Pan doktor mi dokonale pripravil aj celu moju zdravotnu dokumentaciu vratane snimkov a obratom opakovane zaslal ked som tu povodnu pri stahovani stratila. Urcite by som tohto ortodontistu odporucila a to nielen koli jeho prijemnemu pristupu ale aj odbornej praci s ktorou som ja bola vzdy dokonale spokojna.

S panem doktorem mám následující zkušenosti. Nasadil rovnátka tak špatně, že jsem skončila o víkendu na pohotovosti. Tvrdil, že má s daným typem rovnátek velké zkušenosti a po delší době, kdy rovnátka absolutně neuměl nasadit a ty pořád padala se přiznal, že zas takové zkušenosti s tím nemá. Nechal si zaplatit za práci kterou naprosto zpackal a dokonce mě nutil za to zaplatit dvakrát. Nikdy bych neplatila nic v hotovosti panu doktorovi! Navíc o fakturu pan doktor odmítnul dodat a dodal ji až po 2 letech a faktura byla na jinou částku. Pan doktor také neustále měnil to,za co platba je- a stejné stížnosti měli i lidé s kterými jsem se bavila v čekárně.

Jsem docela překvapený některými negativními názory tady, je vidět, že je to vždy velmi subjektivní pohled. Ten můj totiž je zcela pozitivní. Ke srovnání zubů jsem se rozhodl až pozdním věku, trvalo to téměř tři roky a výsledek je dokonalý. Jen a jen díky panu doktorovi! Výborný pristup a velmi profesionální. Ano, nebylo to zadarmo, ale rozhodně nemůžu říct. ze by to bylo příliš drahé. Za sebe můžu jen doporučit.

Pan doktor je velmi neprofesionální a bohužel neříká nikdy celou pravdu. Způsobil mi finanční škodu a když jsem se bavila s dalšími lidmi v čekárně - tak mají podobné zkušenosti. Jenže morálku člověka nezjistíte předtím, než se zaregistrujete a zaplatíte. Finančni škoda, kteoru mi pan doktor způsobil je 36 000Kč. Doporučila bych mít doklad na to co platíte, jelikož když něco zaplatíte, tak pan doktor poté bude tvrdit, že máte zaplatit dvojnásobek, než řekl, nebo že jste za to neplatili. Velmi nedoporučuji. A výsledky jeho léčby- katastrofální. Navíc lhal ohledně zkušeností- ale to přiznal až po roce.

Bohuzel po profesionalni strance velmi spatny a po lidske strance jeste horsi. Pan doktor mi spatne nasadil rovnatka a ja jsem kvuli tomu ztratil zub. Dal mi ocelovy krouzek na jeden zub a to velmi spatne. Kdyz to videli jini zubari, tak se zhrozili. Pan doktor dostal zaplacene 68 000Kc a rekl, ze kdyz se mi to nelibi, jak to udelal tak ze me uz lecit nebude. Ae odmitnul vratit penize. Takze jsem u noveho zubare musle zalatit dalsich 30 000KC a pan doktor Ivanov se mi jen vysmal at ho dam pry k soudu.