Gynekologická ambulance
Holubická 7, Pozořice

S panem docentem Crhou nemám zatím moc dobrou zkušenost. Mám problém s udržením miminka, vždy došlo k potratu. Po vyšetření mi sdělil, že mám nízké AMH a už mi vysvětloval jak funguje odebrání vajíček a umělé oplodnění. Žádná jiná varianta nehrozila a to mě vyděsilo. Našla jsem si potom, že moje výsledky byly zcela v normě a zatím neni potřeba to řešit touto cestou.

Výborný lékař s lidským přístupem. Naprosto souhlasím s názorem přede mnou. Spíše, než by posílal páry ihned na IVF (jako je to u soukromých reprodukčních klinik), snaží se léčit, aby IVF nebylo zapotřebí. Za mě jeden z nejlepších lékařů, se kterými jsem se kdy setkala.

Skvělý gynekolog, ochotný, poradí, vyslechne. Jen jediná nevýhoda pro těhule, že nemá v ordinaci ultrazvuk, ale posílá na obilňák a tam je to taky super. Neměnila bych.

Také moc nedoporučuji. Asi po roce a půl snažení se o dítě s manželem jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc. Pracuji kousek od Obilňáku a proto sem se rozhodla jít tam do centra asistované reprodukce. První návštěva u pana doktora byla docela příjemá, pan doktor mě řekl jaké se mnou a manželem udělá testy, měla jsem z návštěvy dobrý pocit. Pak mě udělali hormonální testy z krve, ultrazvuk a manžel šel na spermiogram. S výsledky jsme pak šli za znovu za panem doktorem a co nám řekl se mě tedy vůbec nelíbilo. Z výledků spermiogramu jsem si sama vyčetla v čekárně, že tam psali, že má manžel sníženou pohyblivost spermií a z moje výsledky jsem si opsala na papír. Když jsme vešli do ordinace pan doktor jenom řekl.... no spermiogram je docela v pořádku,ono se to nedá moc určit, protože pokaždé vyjde trochu jinak a vaše testy..no vypadá to že tento měsíc se asi nedostavila ovulace. Máte dvě možnosti: 1) vyšetření průchodnosti vejcovodů 2)umělé oplodnění. Co se vám víc líbí? Zůstala jsem na něho zírat protože jeho diagnoza "možná je špatnej spermiogram a možná nemáte ovulaci" mě neuspokojila a nechat se řezat se mě zatím taky nechtělo protože vím že existují mnohem šetrnější způsoby zjištění neprůchodnosti vejcovodů.
Naštěstí kolegyně z práce má dobrého gynekologa, který se také věnuje neplodnosti a ten mi zjistil pravidelným ultrazvukovým vyšetřením že doopravdy nemám ovulaci. Pak mi předepsal prášky na ovulaci, ultrazvukem zjistil přesně den ovulace, udělal mi inseminaci a ejhle hned jsem těhotná. A to vše bezbolestně po jedněch hormonálních prášcích. Vím že pan doktor Crha je tlačen zdravotními pojišťovnami aby léčby nebyly zdlouhavé a drahé, ale myslím že za mě by určitě ušetřil kdyby mi provedl to co ten druhý pan doktor.

Pana docenta znám již řadu let a mohu jen doporučit. Velmi milé jednání, snaží se udělat vše co je v jeho silách. Moc ochotný.

S panem doktorem jsem velice spokojena...Mohu s radostí doporučit!

Nejpečlivější lékař, kterého jsme kdy potkala! Velmi ochotný a vstřícný !!

Pan docent, je nejlepší ženský lékař, chodím k němu na Obilní trh do centra asistované reprodukce. Je velmi milý a hlavně šikovný. Právě pod jeho velením podstupuji umělé oplodnění, tak snad se to podaří, pana docenta, mohu všem ženám jedině doporučit!!!!

Při náhodném brouzdání po internetu se musím připojit s pochvalou za maximální profesionální i lidský přístup pana docenta Crhy.Díky jeho precizní péči se mi při třetím rizikovém těhotenství povedlo přivést na svět svou jedinou krásnou dceru,která nedávno oslavila patnácté narozeniny.Jedná se o lékaře,který má při léčbě a hlavně na sále celou mou důvěru.Přeji spoustu pracovních i osobních úspěchů.