Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zahradní 886, Bučovice
Internista

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Internista

Absolutně úžasná sestra, vždy injekce bez řečí, bez modřin. V okresním městě by se od ní mohly některé sestry učit. Pokaždé milá, usměvavá, komunikativní.

B
Ověřeny pacient

S panem doktorem mám poslední léta velmi špatné zkušenosti... špatná diagnostika, naprosto nevhodná indikace léků, mající za následek přivolání záchranky a následná hospitalizace... mnoho jiných doktorů (v nemocnicích či odborných ambulancích, kam jsme byli vysláni) vrtělo hlavou nad jeho zprávami a nasazením nevhodné léčby, která ještě celý stav zhoršila. Nepříliš ochotná sestra v době Vaší návštěvy si většinou chatuje na facebooku. Pan doktor zase bere neustále telefony, vyřizuje si i soukromé hovory, pokud se ho na něco zeptáte, odpoví Vám polovičatě a ještě mnoho problémů bagatelizuje. Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Velmi ochotný lékař. I když u něho nejsu registrovaná, ale potřebovala jsem interní vyšetření, tak mi velmi vstřícně vyšel vstříc. Kéž by bylo takových lékařů více.

H

Jsem také toho názoru, snaží se i slabě slyšícím pacientům vysvětlit užívání léků, které jim předepisuje, aby si byl dostatečně jist, že jej slyšeli, případně si ověřuje, aby si byl jist. Má toho proto moc, jelikož nyní se hodně pacientu přehlašuje k němu, jelikož víme, že na každém pacientovi záleží. Vždy mohu říci i věci, které bych se před jinými lékaři bála říci, že by mě zkrytizovali. Tady mi to nehrozí..:) Pane doktore, všechna čest

L
Ověřeny pacient

Velmi si pana doktora vážím a děkuji mu, že pomohl mé matce, které doktoři v Brně předepisovali postupně tolik léků, že z toho zkolabovala. Nyní je v pořádku a s vděčností na pana doktora Pokludu vzpomíná.

Velmi ochotný, když je třeba vyšetří i po ordinačních hodinách, lékař na svém místě, podle mého názoru výborný internista.

Ověřeny pacient

Hrdinové typu "Ošetřuje od stolu" se zásadně nepodepisují. Je zajímavé, že všichni ostatní jsou podle něj asi blbí, když jsou s MUDr. Pokludou spokojeni. Já osobně k němu chodím 13 nebo 14 let a musím přiklonit v hodnocení k těm, kteříí zaškrtávají hodnocení "nejlepší".Vždy slušný ochotný, snažící se pacientovi pomáhat i nad rámec vyvěšených ordinačních hodin.. Stejne "řeči " slyším i čekárně jeho ordinace.

Ověřeny pacient

Jsem u pana doktora evidován více než deset let a veřte že není odborně a lidsky lepšího lékaře. Milan Lutišan

Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojen,je vždy velmi ochotný a vstřícný.

velmi dobrý a obětavý odborník,nejlepší co znám.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti