Praktický lékař
Karla Čapka 1656, Šlapanice

Výborná, vstřícná, ochotná, prostě nejlepší paní doktorka

Paní doktorka je profesionálem na svém místě a lze ji hodnotit jen slovem výborná i samozřejmě je zapotřebí hodnotit velice kladně přístup sestřičky p Vlachové.
Jaroslav Drábek
Šlapanice

nejlepší,ale opravdu nejlepší!!!!!!!!!!!!

skvělý přístup ke všem pacientům

Rozhodně nic nezanedbá.

výborná doktorka

Pani doktorka je ta nejlepsi,uz k ni chodim 17 let a nevymenila bych ji ani za nic.Je moc prijemna,vstricna a hlavne pratelska!! No proste umi :) Hana K.

Paní doktorka je moc příjemná a chápavá. Nikdy nic nezanedbá. K ní se chodí s radostí. A taky má moc milou sestřičku.
Jen bych chtěla poprosit pacienty, aby respektovali ordinační dobu pro pracující. Je velice smutné, když je vám opravdu zle a čekáte v průměru cca hodinu, někdy hodinu a půl na vyšetření, protože se tam spousta pacientů jde jen "vykecat" do čekárny (na to jsou kavárny)... Buhužel velké procento lidí, kterým je tento vzkaz určen neumí pracovat s internetem a zřejmně ho ani nemají.
Ale i to je nejspíš spojeno s kvalitami paní doktorky. Opravdu doporučuji a vyplatí se si v čekárně vysedět důlek:o)

Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka. Vřele doporučuji.

Hodná, obětavá paní doktorka. Před 10 lety mi zachránila život!