Helena Šikolová, gynekolog Český Brod

MUDr. Helena Šikolová

Gynekolog Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Prokopa Velikého 108, Český Brod
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance

Paní doktorku absolutně nedoporučuji! Je arogantní, stále ve špatné náladě, hlavně aby se jí nikdo nic nezeptal, a ona to nemusela vysvětlovat. Moc mně mrzí, že jsem k ní přestoupila, protože jsem se přestěhovala. Nebyla jsem na takové otřesné jednání vůbec zvyklá. Pochybuji i o její profesní kvalitě, budu hledat jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Tuto paní doktorku nedoporučuji. Před 3 lety mi ve 20 týdnu těhotenství nepoznala zánět, a s pokročilým porodním nálezem jsem byla převezena do Podolské porodnice, kde se mi ve 25 týdnu narodil těžce nezralý syn, který vážil 800g. Naštěstí je vše v pořádku ale nebýt paní doktorky mohlo být všechno jinak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktrorce a její sestře chodím dlouhá léta a nemohu si stěžovat, vždy mi pomohla a i když byl problém tak mě odeslala na příslušné odborné pracoviště. Nemám co bych vytkla


Mám opačnou zkušenost a od přijetí do nemocnice vím ,že poznat mimoděložmí těhotenství není jednoduché , tak já doktorce děkuji


Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu nejhorší .. Přikláním se k názoru, že zanedbá co se dá ... Tvrdí, že je vše v pořádku a není to pravda .. Musela jsem změnit lékařku, nová paní doktorka mi zjistila chronický zánět ... Zanedbala mě i mou matku ... NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Výborná odbornice, milá jako osoba. Vždy dobře poradí, uklidní, pomůže. Totéž platí o sestřičce. Ženy a svém místě. Přeju hodně úspěchů a pohody v práci i osobním životě. A mnoho spokojených pacientek. Jen tak dál.


P

Paní doktorka i sestřička jsou skvěle sehrané, milé a pečlivé a hlavně vždy ochotné vás vyslechnout a pomoci. Jsem ráda, že jsem si ji nedávno zvolila za svou a svěřila jí do rukou své první těhotenství.


L

K paní doktorce Šikolové a sestře Ivě, chodím skoro 25 let, nevyměnila bych je, jsou obě na svém správném místě jak vzděláním tak třeba jen radou.


M

Jsem poněkud v letech a nejsem pravidelným hostem gynekologické ordinace. Po delší době mě však akutní potíže dovedly do ordinace k paní doktorce, kde jsem byla příjemně překvapena prostředím už v čekárně, kde jsem sice jako neobjednaná musela počkat, ale to mi vynahradil vstřícný a odborný přístup jak paní doktorky, tak i sestry. V rámci mých problémů mi byla dokonce nabídnuto i vyšetření na přítomnost krve ve stolici. Byla jsem po letech překvapena možnostmi a vybavením gynekologické ordinace a vzhledem k mé nynější zkušenosti mohu tuto ordinaci vřele doporučit.


L

Tato paní doktorka je velmi příjemná a ve svém oboru znalá. Ráda ji navštěvuji. A na setřičku si stěžovat taky nemůžu. Je moc příjemná a hodná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti