Adresa

Prokopa Velikého 108, Český Brod
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ambulance

Paní doktorku absolutně nedoporučuji! Je arogantní, stále ve špatné náladě, hlavně aby se jí nikdo nic nezeptal, a ona to nemusela vysvětlovat. Moc mně mrzí, že jsem k ní přestoupila, protože jsem se přestěhovala. Nebyla jsem na takové otřesné jednání vůbec zvyklá. Pochybuji i o její profesní kvalitě, budu hledat jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Tuto paní doktorku nedoporučuji. Před 3 lety mi ve 20 týdnu těhotenství nepoznala zánět, a s pokročilým porodním nálezem jsem byla převezena do Podolské porodnice, kde se mi ve 25 týdnu narodil těžce nezralý syn, který vážil 800g. Naštěstí je vše v pořádku ale nebýt paní doktorky mohlo být všechno jinak.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktrorce a její sestře chodím dlouhá léta a nemohu si stěžovat, vždy mi pomohla a i když byl problém tak mě odeslala na příslušné odborné pracoviště. Nemám co bych vytkla


Mám opačnou zkušenost a od přijetí do nemocnice vím ,že poznat mimoděložmí těhotenství není jednoduché , tak já doktorce děkuji


Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu nejhorší .. Přikláním se k názoru, že zanedbá co se dá ... Tvrdí, že je vše v pořádku a není to pravda .. Musela jsem změnit lékařku, nová paní doktorka mi zjistila chronický zánět ... Zanedbala mě i mou matku ... NEDOPORUČUJI !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Výborná odbornice, milá jako osoba. Vždy dobře poradí, uklidní, pomůže. Totéž platí o sestřičce. Ženy a svém místě. Přeju hodně úspěchů a pohody v práci i osobním životě. A mnoho spokojených pacientek. Jen tak dál.


P

Paní doktorka i sestřička jsou skvěle sehrané, milé a pečlivé a hlavně vždy ochotné vás vyslechnout a pomoci. Jsem ráda, že jsem si ji nedávno zvolila za svou a svěřila jí do rukou své první těhotenství.


L

K paní doktorce Šikolové a sestře Ivě, chodím skoro 25 let, nevyměnila bych je, jsou obě na svém správném místě jak vzděláním tak třeba jen radou.


M

Jsem poněkud v letech a nejsem pravidelným hostem gynekologické ordinace. Po delší době mě však akutní potíže dovedly do ordinace k paní doktorce, kde jsem byla příjemně překvapena prostředím už v čekárně, kde jsem sice jako neobjednaná musela počkat, ale to mi vynahradil vstřícný a odborný přístup jak paní doktorky, tak i sestry. V rámci mých problémů mi byla dokonce nabídnuto i vyšetření na přítomnost krve ve stolici. Byla jsem po letech překvapena možnostmi a vybavením gynekologické ordinace a vzhledem k mé nynější zkušenosti mohu tuto ordinaci vřele doporučit.


L

Tato paní doktorka je velmi příjemná a ve svém oboru znalá. Ráda ji navštěvuji. A na setřičku si stěžovat taky nemůžu. Je moc příjemná a hodná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti