Helena Semeráková, pediatr Česká Skalice

MUDr. Helena Semeráková

Pediatr Více

Husovo náměstí 36, Česká Skalice
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Neni pravda, že by paní doktorka nesledovala trendy. Je velmi příjemná a vždy si dokáže poradit a ví co je nejlepší pro pacienty. Sama jsem k ní chodila a momentálně k ní chodím se synem a když měl problém s ledvinami dokázala vše hned diaknistikovat.

Velmi dobrá lékařka, léčila už i mne jako dítě, nyní mám všechny tři děti také u ní, jsme spokojení, přestože nepatří mezi mladé lékaře, ví o nových trendech v pediatrii a má moderní přístup k vývoji dítěte.
Příjemné jednání, vše sama bez ptaní rodičům vysvětlí co bude dítěti provádět a proč.. Patrně se najde někdo, kdo s ní spokojen není, ale to se najde u každého lékaře. Sestřička také velmi příjemná a ochotná, s dětmi to umí.
U nás zatím spokojenost.

Tato dět.lékařka je velmi dobrá vstřícná a sestra moc příjemná. Dětem nepředepisuje hned antibiotika jako předešlá lékařka, jsme spokojeni a i z doslechu jí každý chválí.Je prostě svělá.

Doktorka je výborná.Chodí k ní obě mé dcery.Chodila jsem tam i já jako dítě.Nemohu si stěžovat.Pomůže,dá se sní dobře domluvit.Nezatěžuje děti zbytečně lékama když to není potřeba.Je výborná.

Ž

Nemůžu si stěžovat přestoupili jsme k ní z Nového Města nad Metují od MUDr. Snášelové a nedá se to srovnat. Paní doktorka je velice hodná, umí to s dětmi a vždy ochotně poradí. Sestřička je super nemůžu jí vytknout jediné křivé slůvko!!! Všem doporučuji, protože v dnešní době to je opravdu moc těžké někoho pořádného sehnat.

Slabá diagnostička, nesleduje moderní trendy v léčbě dětských nemocí.

Příjemná paní,poradí,pomůže výléčí.Má také moc příjemnou sestru..