MUDr. Helena Sedmidubská

Praktický lékař Více

Velké Meziříčí 1 adresa

Soukromý praktický lékař
Nad Gymnáziem 464/17, Velké Meziříčí

Sama za sebe musím paní doktorku hodnotit velice kladně. Je opravdu milá a příjemná. Pomohla mi se dostat z ošklivých onemocnění hlavně díky včasnému rozpoznání a správné indikaci léků. Není to chodící encyklopedie, ale vždy jsem se dozvěděla vše, co jsem potřebovala. Její sestřička je velice milá paní.

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy poznala,je hodně empatická.Lidská,poradí,pomůže,vyslechne,moc mně pomohla.je i výborný psycholog.Zkrátka:neznám lepšího lékaře.

Zatím moje asi nejlepší praktická lékařka. Je velmi ochotná, milá, hodná. Když si jdete jen pro radu, vždy vás pečlivě vyšetří a pomůže.

nejlepší lékařka

Velmi hodná a příjemná paní doktorka.

Nejlepší paní doktorka na světě!

hodna, klidna - nespecha - vzdy vyslechne - muzu jenom doporucit !

Paní doktorku můžu jen doporučit!!! Jsem maximálně spokojená.

hodna, mila , mam ji moc rada , poradi a neni problem se sverit s cimkoli

Velmi milá paní doktorka. Vždy vyslechne a následně se snaží poradit to nejlepší pro pacienta. Má přehled v lécích. Je příjemná a pacient nemá problém se jí svěřit s jakýmkoliv problémem.