Humenná 23, Brno
Zubní lékařka - special. v ortodoncii (mapa)

Umístění: Zubní lékařka - special. v ortodoncii fixní rovnátka

S paní doktorkou špatná zkušenost, poté co jsme požadovali informace a rozepsání jednotlivých úkonů (vzhledem k ceně, horní rovnátka -10 tisíc) nás paní doktorka odmítla dále léčit s odůvodněním že má 2 roky do důchodu a nemíní si dělat problémy.
Její jednání se mi zdá přinejmenším podivné.
NEDOPORUČUJI !!

Paní doktorka je velmi časově zaneprázdnění, to se projevuje na její psychice. Pacienty, kteří nemají standardni léčbu, těžce zvládá.

chodily k ní obě dcery -a zuby mají krásně srovnané. Paní doktorka je odbornice, je s ní velmi dobrá domluva a léčba u ní byla relativně levná (když to srovnám s dětmi kamarádek, co chodily jinam). všeobecně -je to jedna z nejlepších doktorek, co jsem kdy zažila.

Velmi milá, šikovná a hlavně trpělivá paní doktorka. Mohu jen doporučit.

Mila, hodna, usmevava, sikovna a korektni pani doktorka. Krasne nam srovnala zoubky, i kdyz jsme uz prisly vzhledem k veku holcicky pozde. Sikovna, moc doporucuji.

Je to už delší doba, co jsem k paní doktorce chodila,ale vím že byla specialistka, protože mám stále krásně srovnané zoubky.