Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Humenná 23, Brno
Zubní lékařka - special. v ortodoncii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní lékařka - special. v ortodoncii Jiný

U paní doktorky jsem byla registrovaná mezi lety 2006-2012 a mám s ní výborné zkušenosti. Paní doktorka řešila především rovnání zubů, poskytovala i služby klasického zubaře, ale jen do mých cca 19 let. Poté jsem se musela registrovat k jiné zubařce. Měla jsem hodně křivé zuby a navíc otevřený skus, což je prý problematické. Podařilo se jí mi zuby srovnat za 3 roky. Přístup měla vždy profesionální a vše mi vysvětlila. Řekla mi i jaký by měl být postup s mými zuby v budoucnu - kvůli špatným osmičkám. Byla také trpělivá. Později začala být vytíženější, ale to jsem se již musela přeregistrovat. Novou zubařku mi také doporučila a jsem spokojená.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní lékařka - special. v ortodoncii fixní rovnátka

S paní doktorkou špatná zkušenost, poté co jsme požadovali informace a rozepsání jednotlivých úkonů (vzhledem k ceně, horní rovnátka -10 tisíc) nás paní doktorka odmítla dále léčit s odůvodněním že má 2 roky do důchodu a nemíní si dělat problémy.
Její jednání se mi zdá přinejmenším podivné.
NEDOPORUČUJI !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi časově zaneprázdnění, to se projevuje na její psychice. Pacienty, kteří nemají standardni léčbu, těžce zvládá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

chodily k ní obě dcery -a zuby mají krásně srovnané. Paní doktorka je odbornice, je s ní velmi dobrá domluva a léčba u ní byla relativně levná (když to srovnám s dětmi kamarádek, co chodily jinam). všeobecně -je to jedna z nejlepších doktorek, co jsem kdy zažila.

M

Velmi milá, šikovná a hlavně trpělivá paní doktorka. Mohu jen doporučit.

J

Mila, hodna, usmevava, sikovna a korektni pani doktorka. Krasne nam srovnala zoubky, i kdyz jsme uz prisly vzhledem k veku holcicky pozde. Sikovna, moc doporucuji.

Je to už delší doba, co jsem k paní doktorce chodila,ale vím že byla specialistka, protože mám stále krásně srovnané zoubky.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti