Zubní lékařka - special. v ortodoncii
Humenná 23, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Zubní lékařka - special. v ortodoncii Jiný

U paní doktorky jsem byla registrovaná mezi lety 2006-2012 a mám s ní výborné zkušenosti. Paní doktorka řešila především rovnání zubů, poskytovala i služby klasického zubaře, ale jen do mých cca 19 let. Poté jsem se musela registrovat k jiné zubařce. Měla jsem hodně křivé zuby a navíc otevřený skus, což je prý problematické. Podařilo se jí mi zuby srovnat za 3 roky. Přístup měla vždy profesionální a vše mi vysvětlila. Řekla mi i jaký by měl být postup s mými zuby v budoucnu - kvůli špatným osmičkám. Byla také trpělivá. Později začala být vytíženější, ale to jsem se již musela přeregistrovat. Novou zubařku mi také doporučila a jsem spokojená.

Umístění: Zubní lékařka - special. v ortodoncii fixní rovnátka

S paní doktorkou špatná zkušenost, poté co jsme požadovali informace a rozepsání jednotlivých úkonů (vzhledem k ceně, horní rovnátka -10 tisíc) nás paní doktorka odmítla dále léčit s odůvodněním že má 2 roky do důchodu a nemíní si dělat problémy.
Její jednání se mi zdá přinejmenším podivné.
NEDOPORUČUJI !!

Paní doktorka je velmi časově zaneprázdnění, to se projevuje na její psychice. Pacienty, kteří nemají standardni léčbu, těžce zvládá.

chodily k ní obě dcery -a zuby mají krásně srovnané. Paní doktorka je odbornice, je s ní velmi dobrá domluva a léčba u ní byla relativně levná (když to srovnám s dětmi kamarádek, co chodily jinam). všeobecně -je to jedna z nejlepších doktorek, co jsem kdy zažila.

Velmi milá, šikovná a hlavně trpělivá paní doktorka. Mohu jen doporučit.

Mila, hodna, usmevava, sikovna a korektni pani doktorka. Krasne nam srovnala zoubky, i kdyz jsme uz prisly vzhledem k veku holcicky pozde. Sikovna, moc doporucuji.

Je to už delší doba, co jsem k paní doktorce chodila,ale vím že byla specialistka, protože mám stále krásně srovnané zoubky.