Praktický lékař stomatolog
Nám. T. G. Masaryka 5/6, Karviná

p.doktorka je skvělá, klidná, milá vše vysvětlí. Jak jsem se bála zubaře, tak teď se nebojím. Je opravdu hodná a tak by to měli být. Sestřička je taky moc milá a usměvavá. Jsou opravdu dobří -sama za sebe doporučuji .

Příjemná, milá totéž platí i o zdrav. sestřičce.
Nutná objednávka nejméně 1 měsíc dopředu.- vytíženost.

U paní doktorky jsem byla zrovna nedávno. Někdo tu psal, že rentgen má. Zřejmě ne, protože mě poslala s žádankou na rentgen na polikliniku. Ohledně trhání zubů - měla mi vytrhnout dvě horní 4. Hned u první se jí zlomily kořeny a nešly vytáhnout. Zkončila jsem s antibiotiky a další žádankou k jinému lékaři také na poliklinice. Na druhou si už netroufla a poslala mě ke stejnému lékaři co mi vyndal ty zlomené kořeny. Jinak objednací doba opravdu téměř 2 měs. a čekám opravdu i 40min. v čekárně. Přes to všechno bych ji ale neměnila. Je moc milá a ochotná. A sestřička je úžasná.

Paní doktorka je velice citlivá a příjemná. Nelíbí se mi však systém objednávek - dlouhé termíny a nedodržování času a pořadí objednaných a příchozích. Toto vídím jako velký nedostatek zdravotní sestry - instrumentářky.

Tato zubařka v ordinaci rentgen má, dokonce propojený s počítačem,takže fotečky zubů jsou hned vidět na monitoru PC. Zuby tahá běžně a ještě k tomu něžně. Na moje děti nekřičí (jsou dobře vychované - vědí,že mají otevřít pusu, aby paní doktorka mohla spočítat nové zoubky), naopak je dovede motivovat ke spolupráci. Navíc ochotně poradí, vysvětlí, jak se správně o chrup starat. Napadá mně tedy , že autorka/ky předchozího hodnocení byla u jiné paní doktorky. V horším případě, že zveřejňuje lživé příspěvky, aby poškodila dobré jméno této lékařky.

Moc paní zubařku doporučuji, je moc hodná. Chodím k ní i s dětmi a i na mě je velice hodná a nemají strach chodit k zubaři.....samozřejmě kladné hodnocení je i na sestřičku, která se vždy usměvavá a vstřícná !

úžasná zubařka..chodím k ní už od dětství a vždycky mi pomůže, poradí..naštěstí v poslední době díky její skvělé péči mé navštěvy jsou čistě preventivního charakteru. A velkou pochvalu si také zaslouží vždy úsměvavá sestřička

Milá, trpělivá a usměvavá zubařka. Od té doby, co k ní chodím s dcerami, se prohlídek nebojíme. Hodná sestřička si taky zaslouží pochvalu

Moje nejlepší p.zubařka chodím k ní často jsem u ní snad 11let a jsem velice spokojená,zubaře se nebojím vím že to jsou odborníci,kteří mi pomůžou od bolesti a bolesti zubů jsou snad nejhorší na celém člověku.Je velice milá,pečlivá a starostlivá.Moc ji děkuji za péči...

Jo, je to sympaťačka.
Já jsem spokojený. Usměvavá, milá a umí
N.