Helena Puharičová, pediatr Moravské Budějovice

MUDr. Helena Puharičová

Pediatr

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Bohužel jsem nucena od paní doktorky presroupit jinam.. Je velice nepříjemná a každá navsteva u ní je pro me noční můrou.. Při poslední návštěvě mela naše skoro dvouměsíční dcera opruzeny zadeček a na latkové plene byl zaprany malý flicek.. Zaver paní doktorky: jsme strasni rodiče a naše dcera žije ve špíně :( naše babička tam byla svagrove opožděně ukončit ošetřovné.. Sestricka ji natvrdo seřvala za zpoždění před plnou čekárnou lidí.. Ze me tedy strašný přístup.nechapu,jak si toto může dovolit...

Paní doktorka je příjemná, umí naslouchat a vše se snaží vyvětlit. Tato paní doktorka je jediná ke které chodíme opravdu rádi. Velký podíl na tom má i sestřička. Je na ní vidět, že práce s dětmi ji opravdu baví.

Výborná lékařka, vždy milá, ochotná, důsledná. Pochvala i pro její sestřičku.

Moc hodná p.doktorka s lidským faktorem 100%.Ochota řešit jakýkoli problém bez arogance a nepochopení.Mohu jen doporučit.

BOHUŽEL - JSEM UŽ DOSPĚLÁ A K PANÍ DOKTORCE UŽ NECHODÍM. ALE NIKDY NA NI NEZAPOMENU, MÝM ŽIVOTEM PROŠLO UŽ MNOHO LÉKAŘŮ A NĚKTEŘÍ JSOU I DNES U MĚ JEDNIČKOU. NICMÉNĚ JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU DÁVÁM POUZE PANÍ DOKTORCE PUHARIČOVÉ. VŽDYCKY MĚLA 100% PROFESIONÁLNÍ A PŘITOM I LIDSKÝ PŘÍSTUP, RADŠI PRO ČLOVĚKA UDĚLALA VÍC, NEŽ ABY BYLY JAKÉKOLI POCHYBY OHLEDNĚ NEMOCI ČI LÉČENÍ. JE SKUTEČNĚ SKVĚLÁ. VIDÍTE - 16 LET JE TOMU CO JSEM U NÍ BYLA NAPOSLEDY, ALE NEZAPOMENU...

Nejlepší pediatr, co znám. Moje děti jsou spokojené a nikdy se v ordinaci paní doktorky nebojí.

velmi obrá doktorka,se vším s poradí

jsem s ní velice spokojená,je příjemná,vše nám vysvětlí.Dcery k ní chodí rády,nebojí se.Doporučuji

Paní doktorka je velmi ochotná, dítě při zákroku z ní nemá strach, prostě to s nimi umí. Nevnucuje zbytečné léky, stav sleduje, antibiotika nasazuje v prípadě nutnosti ne na každé "zakašlání".

Musím psát jen samo chválu, paní doktorka je velice ochotná, jak již bylo řečeno pomůže i mimo ordinační hodiny či o víkendu, velice mě mrzí že už jsem odrostla dětské ordinaci ale jako dítě jsem se k ní velice těšila :-) Prostě milá a ochotná!