Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Chrudim

Paní doktorka Novotná mi mnohokrát pomohla i mimo termín, kdy jsem byl objednaný. Vždy je ochotná a snaží se najít řešení tak, aby mi jako pacientovi co nejvíce pomohlo. Cením si ochoty naslouchat, i když to při množství pacientů musí být velmi náročné. Pochvala samozřejmě patří i zdravotní sestře, která se mnou vždy komunikuje velmi profesionálně.

O
Umístění: Poliklinika Chrudim

Paní doktorka je úžasná, milá, vstřícná. Pomůže, poradí, velmi empatický člověk. Hodně mi pomohla.Můžu jen doporučit.

velmi hodna vychazejicí vstríc uz par let nemam s určitou věci problem vždy když napíši odpověď zni jak něco klidne se stavte není problem velmi doporucuji !!!!

Paní doktorka je velmi hodná a vstřícná. Jsem ráda, že k ní mohu chodit, moc mi pomohla.

výborná doktorka moc mi pomohla doporučuji

Pani Doktorka je skvely clovek a odbornik na svem miste.Me osobne velmi pomohla kdyz bylo nejhur kdyby takovych lekaru bylo vice to by byla parada.S temi negativnimy nazory nesouhlasim zvlaste s tim otech duchodech dnes je spis sbiraji nez davaji.Nikdo vas nenuti k ni chodit muzete si najit jine lekare.

Paní doktorka je moc hodná a je to lékařka ,která dělá svou práci velmi dobře.

super paní doktorka

super paní doktorka

Š

Absolutně nesouhlasím s negativními názory některých pacientů co tady píšou,paní doktorka je úžasný člověk,vyslechne,poradí a přijme vás i nad rámec pracovní doby což se mi již stalo když jsem přišla omylem o hodinu později,je to člověk který denně vyslechne spoustu pacientů a i ona má svůj osobní život a věřím že se jí nezvedá žaludek z takových lidí jako je pan s nickem Klaus.Tak se vybul doma do polštáře a nechoď za doktory a pak nesuď co ti nenáleží.Paní doktorko,držím palce a děkuji Vám za vše Š.K.