Helena Novotná, psychiatr Chrudim

Helena Novotná

Psychiatr Více

Palackého třída 191, Chrudim
Poliklinika Chrudim

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory

Umístění: Poliklinika Chrudim Jiný

Mohu s jistotou říci, že nebýt paní doktorky, možná bych mezi vámi nebyla. Klidný, profesionální a lidský přístup, který mě vrátil do plnohodnotného života. Plně jí důvěřuji, 10 let její péče si velice cením, přeji všem pacientům takového lékaře!

Umístění: Poliklinika Chrudim

Paní doktorka Novotná mi mnohokrát pomohla i mimo termín, kdy jsem byl objednaný. Vždy je ochotná a snaží se najít řešení tak, aby mi jako pacientovi co nejvíce pomohlo. Cením si ochoty naslouchat, i když to při množství pacientů musí být velmi náročné. Pochvala samozřejmě patří i zdravotní sestře, která se mnou vždy komunikuje velmi profesionálně.

O
Umístění: Poliklinika Chrudim

Paní doktorka je úžasná, milá, vstřícná. Pomůže, poradí, velmi empatický člověk. Hodně mi pomohla.Můžu jen doporučit.

velmi hodna vychazejicí vstríc uz par let nemam s určitou věci problem vždy když napíši odpověď zni jak něco klidne se stavte není problem velmi doporucuji !!!!

Paní doktorka je velmi hodná a vstřícná. Jsem ráda, že k ní mohu chodit, moc mi pomohla.

výborná doktorka moc mi pomohla doporučuji

Pani Doktorka je skvely clovek a odbornik na svem miste.Me osobne velmi pomohla kdyz bylo nejhur kdyby takovych lekaru bylo vice to by byla parada.S temi negativnimy nazory nesouhlasim zvlaste s tim otech duchodech dnes je spis sbiraji nez davaji.Nikdo vas nenuti k ni chodit muzete si najit jine lekare.

Paní doktorka je moc hodná a je to lékařka ,která dělá svou práci velmi dobře.

super paní doktorka

super paní doktorka