Praktický lékař pro dospělé
Masarykovo náměstí 5, Hranice

Jsem velmi spokojen s pani doktorkou. Vzdy je vztricna a ochotna vse vysvetlit.Chodim k ni jiz radu let.

Já jsem velmi spokojená. Více léků není podmínkou pevného zdraví. Je dobré si uvědomit, že my jsme ti, kteří svůj zdravotní stav můžeme ovlivnit nejvíce svým přístupem k sobě samotným.
Olga

P. doktorku zatím velice nepotřebuji, ale musím říci, že při nedávné návštěvě to byla zase " ona" . Napíše běžné antibiotika,něco tentokrát i navíc,ale nevysvětlí nač pořádně jsou, žádná kontrola, jen "doberte vše". O nějakých kontrolách, prevent. prohlídkách nemůže být ani řeč, o vše si musím říci a ještě slyším, že to k ničemu stejně moc není. Byla jsem tam 1x, když tam byla prý její snacha,která je nyní na mateř. a tak čekám,že to ochotná,vstřícná "mladá" p. Nováková převezme, jinak odcházím !

Jsem s dr. Novákovou velmi spokojená, dostala jsem se k ní více méně náhodně a už mnoho let jsem za tuto náhodu velmi vděčná. Vždy hledá způsob, jak mi ulevit od bolestí, zajímá se o účinky léků, zkouší nové možnosti, stejně tak při problémech s hypertenzí i při běžných onemocněních. Mohu jen doporučit.

U paní doktorky jsem registrovaná už dlouho a jsem s ní velice spokojena.myslím si že nic nezanedbá a vždycky mi vysvětlila vše co jsem potřebovala objasnit.a že nepodporuje lajdáky co se jim nechce do školy je snad v pořádku.spokojený pacient

Tuhle doktorku mám od svých 18 let a po pravdě mám tolik nemocí z kterých mně vysekala, že budu jen težko snášet její odchod do důchodu. Fakt nejlepší obvodní co jsem měl.

Rovněž i já ji považuji za velmi slabou doktorku, není k pacientům vstřícná, při vylíčení mých zdravotních problémů ťuká do stroje, zdá se mi, že mě ani nevnímá. Nikdy není usměvavá, spíše stále jakoby nabručená. Při změření TK mi nikdy neřekne výsledek- až na můj dotaz co naměřila, řekne "dobrý". Konkrétní vysvětlení mých potíží (z čeho vlastně vznikají) jsem se málokdy dočkala. A nedej bože, abych jí požádala o vypsání žádosti o lázně - odpověď: "je to zbytečné, lázně stejně nedostanete, pojišťovna nemá peníze, téměř všechy žádosti neschválila". Ale když jsem se nedala tímto odbýt, žádost (dosti neochotně) napsala a do 14ti dnů jsem měla lázně od pojišťovny schválené.

Přešel jsem k jiné doktorce a toto můžu všem doporučit. Nevím, jak jsem tam tak dlouho vydržel, teď až vidím ten rozdíl, co lze.

Jedna z nejlepších lékařů v Hranicích.Super člověk.

Děkuji paní doktorce za její ochotu a lidský přístup.Všem vřele doporučuji.Nejlepší lékařka v Hranicích