Helena Mayerová, otorinolaryngolog Plzeň

MUDr. Helena Mayerová

Otorinolaryngolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 18, Plzeň
ORL ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Na lékařském přístupu není co vytknout ovšem celkový dojem z jednání v ordinaci naprosto přehlušilo dvouhodinové čekání v čekárně a to i v případě kdy jste objednaní na určitou hodinu. Moje vyšetření trvalo cca 3 min. a čekala jsem dvě hodiny než jsem se vůbec do ordinace dostala. Pokud by zlepšili objednávací systém a hlavně tento systém sestry při vyvolání pacientů dodržovaly ráda se tam opět vrátím. Ovšem dříve mě zde nikdo neuvidí


Ověřeny pacient

Dnes jsem ze synem byla u paní doktorky poprvé a mohu potvrdit, to co je tu napsané, měla zájem o tom co mému synovi je, napsala léky a ještě nás poslala raději k praktické doktorce, že se jí něco nezdá a měla pravdu. Přd tím jsme chodili k jinému doktoru a ten se choval úplně jinak, přišlo mi, že jsme tam překáželi, byl hodně nálodový. Kdyby byli všichni jako tato paní doktorka, tak by to bylo skvělé.


nejlepší


Výborná lékařka.Jsem s ní maximálně spokojena.Milá,ochotná a vstřícná.


M

Velmi milá a precizní paní doktorka, po letech první ORL lékařka, která mi pomohla s komplikovaným zánětem dutin a ztrátou čichu. Nic nezanedbá, řeší a léčí příčinu, není ten typ, který pouze vypisuje recepty a utrácí vaše peníze. Opravdu doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti