Praktický lékař stomatolog
Mládí 724, Orlová

Skušenost s paní doktorkou Marešovou je velice špatná. Od paní doktorky jsem nakonec odešla. Místo aby mi zuby lečila tak je raději vytrhla. Několikrát se mi stalo že mě objednala a po 3 hodinach mi řekla že to časově nezvlada. Ať příjdu jindy. Rok a půl mi opravovala dva zuby, nakonec je vytrhla. Novy zubař byl zděšen když viděl moje zuby. Do její ordinace už nikdy nevstoupím. V žádném případě nedoporužiji.

Paní doktorku Marešovou v žádném případě nedoporučuji. Asi před rokem jsem za ni přišla s "obyčejným" kazem (o kterém mi na poslední preventivní prohlídce, před rokem a půl, řekla, že ho zatím nebudeme řešit a uvidíme na další kontrole, co se z něj vyklube) a svou práci absolutně nezvládla. To jsem však před rokem nevěděla. Trpěla jsem celé vrtání, čištění, trhání nervů bez utišující injekce atd zubu o kterém jsem si myslela, že je na odpis, ale řekla jsem si, že mi to za to stálo a zub mám v pořádku. Tak týden zpět to však začalo. Jednou za týden jsem měla zub velmi citlivý, ale vždy to přešlo. V pátek v práci jsem si však vytrpěla své a nepomohly ani tišící prášky. Celý víkend jsem pořádně nespala a nemohla se dočkat pondělí, abych si zašla ke svému zubaři a on mi pomohl, ale co se k mému překvapení stalo? Asistent mé zubařky mě odbyl tím, že si mám přijít až za dva dny, že na mě nemají čas. Stála jsem jako opařená a nedokázala jsem ani pořádně reagovat. Zubař přece MUSÍ vzít svého pacienta pokud má bolesti a za dva dny se toho může dost změnit, nehledě na to že bolesti byly opravdu k nevydržení. Naprosto zaskočená jsem tedy vyšla z čekárny a byla zoufalá. Nakonec jsem se však rozhodla, že to nevzdám a najdu si zubaře, který mi od bolesti pomůže. Naštěstí se nade mnou smilovala jedna milá místní zubařka. Řekla jsem ji o svém problému a ta se rozhodla vše zrentgenovat. Když viděla snímky byla zděšená. Zub nebyl pořádně doléčený a vyčištěn byl jen jeden kanálek a to ani ne do jedné čtvrtiny jeho délky. Díky tomu se mi pod zubem vytvořil zánět. Když se mi paní zubařka snažila vše znova vyčistit zjistila, že to nebude tak lehké, protože jsem kanálky měla ucpané hmotou, která nešla pořádně vyvrtat, ale nakonec to zvládla. Zub mě už nebolí a ve středu mi ho dodělá můj nový zubař, který snad bude důslednější. Nevím, zda si paní zubařka myslela, že mě může odfláknout, když viděla, že jsem mladá a podle ní nejspíš i blbá, ale do této ordinace už nikdy nevstoupím. Chybu může udělat každý, ale tohle prý byla velká chyba a pokud si nebyla jistá, tak se mohla poradit a nebo mi doporučit někoho jiného. Nic z toho však neudělala.

Můj příběh: Nejdřive mi paní dr. udělala první plombu. Potom mě objednala až za půl roku na dodělání druhého zubu. Když jsem přisel, zub už byl k katastrofálním stavu, dala mi ho léčit. Po "doléčení" jsem přišel s nateklou pusou k paní doktorce, zbytek léčivé pasty mi dala pryč, že mi otok klesne. Nestalo se tak, musel jsem jet na pohotovost do karvine, tam mi dali dren, ktery hnis odváděl pryč. V pracovní den jsem se dostal k paní doktorce znovu. Hnisu bylo tolik, že musel být použit elektrický kauterizár. Bolelo neskutečně. Došla mi trpělivost a odešel jsem k jinému lékaři, který mi zuby zachránil.Našel spoustu kazů, které doktorka neviděla a zubního kamene. Co jsem slyšel, tak paní doktorka dříve pracovala na šachtě, kde se údajně bála trhat zuby lidem, proto Vás posílá většinou na stomatochirurgii. Ono si možna myslíte, že Vaše zuby jsou OK, ale zkuste si pro kontrolu zajít k jinemu lékaři, co Vám řekne on.

Paní doktorka je velmi milá, citlivá, ale i důkladná. Nabídne člověku injekci i na vrtání, což oceňuji, přestože na pouhé vrtání si ji obvykle píchnout nenechám :-)) Také se snaží zachránit a léčit zub, dokud to jde. Pokud jste slyšeli nějaké hororové historky o lidech, kteří měli problémy s trháním zubu u svého zubaře, zubař páčil a nakonec stejně poslal pacienta na stomatochirurgii - tady to neplatí. Paní doktorka si před každým komplikovanějším zákrokem vyžádá rentgen a pokud je zub atypicky uložený, posílá automaticky za stomatochirurgem, což je dle mého názoru správný postup, který pacienta alespoň zbytečně netraumatizuje. Veškeré plomby, které mi dělala, drží, dokonce mi díky (naprosto bezbolestnému) seříznutí dásně vyrostla i osmička, kterou by možná jiní okamžitě ,,odepsali".

Velmi hodná,příjemná,skvělá.ochotní.profesionální paní doktorka jsem ráda ,že mohu k paní doktorce chodit ! Daniela Hanáková

Musim rict, ze je pani doktorka skvela. Velmi prijemne jednani a bezbolestna prace i kdyz mi vrtala dva zanety. Fakt doporucuji a taky ji dekuji za jeji ochotu. Ted uz nemam strach ze zubaru.

Tuto paní zubařku vřele doporučuji i přez můj malý věk (je mi teprve 16) jsem měla problém s předním zubem který při mém budoucím povolání bude hodně vidět paní doktorka byla velice porfesionální milá a ochotná mi k dokonalémui úsměvu pomoct jsem za ni strašně ráda a děkuji i jejímu zdravotnímu bratrovi:D

Velice milá a příjemná paní doktorka, vstřícná v poskytování informaci .Nemužu si stěžovat jen doporučit ...Děkuji :-)

Tak tahleta paní zubarka je proste uzasná, velmi doporucuji. Porád usmevavá, umí poradit a jak pekne to umí s malými detmi no paráda, uz bych nesla jinde.

Je to paní lékařka, u které se snoubí citlivý přístup s lidskostí , pochopením a vkusem. Děkuji za celou rodinu.