Privátní praktický lékař
Objízdná 1628, Otrokovice

velice spokojený s paní doktorkou a dokonce poradí co můžu uplatnit a vypíše papíry na pojištovnu.Sestrička je příjemná a vstřícná...Zimčík

Paní doktorka mě poslala v roce 1990 tehdy jako dvacetiletého kluka zpět do práce jako simulanta a večer jsem skončil v nemocnici pro pracující ve Zlíně " OÚNZ Tomášov" s akutním záněte osrdečnice.
Pobyl jsem si v nemocnici "jen" dva měsíce z toho 3 týdny na JIP a potom půl roku doma. To ještě chodila pěkná nemocenská :-). Od té doby jsem k ní šel jen 2x a pak jsem pochopil, že lékaře je třeba vybírat. Tehdy mi soudružku vybral národní podnik Průmyslové stavby Gottwaldov.
Pokud se chcete odrovnat tak vstupte........Pokud vám zdraví není lhostejné vybírejte.

Jsem naprosto spokojený! Paní doktorka mi spoustu zdravotních problémů vyřešila, aniž mě musela posílat ke specialistovi.

Je výbornáKarel Papírek

Jsem s léčbou pání doktororky velice spokojen.Léčba u specialisty nepomohla a ona mě vyléčila.Není to můj první případ s čím mi pomohla i manželce.

Může působit jako nepříjemný a chladný člověk, ale jako lékařka je výborná. Vyšetření provádí velmi pečlivě a na zdraví pacientů jí záleží bez ohledu na postavení člověka. Poplatky občas zapomíná vybírat.

Paní doktorka je skoro specialista,ví si rady při různých nemocích.Má široký přehled a umí léčit.Je někdy lepší jak nějaký specialista.Sestřička je příjemná a šikovná.Všem doporučuji.