Adresa

Odborný lékař psychiatrie, AT poradna
Svatoplukova 10, Hranice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Můj syn šel k této p. doktorce pro pomoc a dopadlo to přesně naopak. po její návštěvě byl vyřízený ještě více , vůbec ho neposlouchala, nevyslyšela jeho problémy, nepřijala ho v objednaném čase, bohužel nebyla to jen ztráta času , ale i ztráta jeho důvěry k psychiatrům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ja jsem užíval kokteily prášku, přišel jsem k ní a během 2 měsícu mne vystabilizovala na 2 léky. Myslím, že ví co dělá a o čem mluví. Od kdy chodím k ní, tak jsem fakt v pohodě - a to už takměr dve roky. Mně fakt pomohla v relativne kratkem čase. Kdybych ji mnel doporučit známemu, tak bych ji určitě doporučil.

Možná někomu pomohla, mě ne, pořád mi měnila léky,ze kterých jsem se zhroutila a pořád mě posílala do léčebny.Až jsem přešla k jiné paní doktorce tak jsem do žádné léčebny nemusela,brzo(!) jsem byla v pohodě a dnes žiju plnohodnotným krásným životem,jsem vdana a zdravá!A to mi paní doktorka nadiktovala tu nejhorší nemoc...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Mně hodně pomohla. Namíchala mi "koktejl" léků přesně na míru, trvalo to pár týdnů, ale už je mi fakt dobře. Mohu jen doporučit a chválit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu