Praktický lékař pro děti a dorost
Mariánské náměstí 11, Ostrava

S dcerou navštěvuji lékařku 12 let a i po přestěhování jsme u ní zůstali. Rozhodně bych neměnila. Naprosto zkušený praktik, který nenechá nic náhodě.

Výborná pediatra, naprosto zkušená, protřelá v péči o děti, hned se zorientuje. Uznává přírodní metody, dělá první prohlídku novorozence i doma. Skvělá. Děkujeme za péči o dceru.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a mým názorem je že je to špička na péči o děti od narození až do předškolního věku, bohužel ale začátkem školního věku toto končí . mě osobně zničilka imunitní systém do té míry že jsem zkončila na JIP s celkovým selháním metabolismu ,tím že jsem co 14 dnů ,,měla ´´ Zánět horních cest dýchacích a nasazen Duomox trvalo to celkem půl roku po změně lékaře mi bylo diagnostikováno silné astma . Má mladší sestra k ní chodila proto jen do ukončení předškolního věku a ihned poté jsem pediatra změnila sestru mám v pěstounské péči je jí osm a již rok nebyla nemocná . za péče paní doktorky Kuběnové jsme byli nemocní stále ....

Je to sice jen můj názor ale ten nic neznamená, pravdou zůstává že je špičkou mezi pediatry co se týče doby od narození pro předškolní věk ...... A skvělý člověk

Paní doktorka si s mojí roční vnučkou nerozumí. Ačkoliv má v anamnéze alergie, od 6. měsíce doporučila jogurty - bílé, dokonce i omáčky. Výsledek je už 5 měsíců trvající ekzém, který doktorka nepoznala a nijak ho neléčila. Očkování je další kapitola. Po posledním očkování se vnučce udělala na zadečku velká hnisavá boule. Paní doktorka se moc divila, z čeho pak to je. Jediné, čím jí pomohla, že napsala "višňovku". Po té se hnis sám provalil a dcera i s půlroční vnučkou skončily v nemocnici .Komentáře ošetřujícího personálu z nemocnice nebudu ani komentovat. Vnučka si vytrpěla své a stále bojuje s ekzémem na tvářičkách. Kožní lékařku si vyhledala a kontaktovala dcera sama, bez přičinění Dr. Kuběnové. Nová dětská lékařka ji převádí na hypoalergenní stravu. Věřím, že teď je konečně v dobrých lékařských rukou.

K paní doktorce jsem chodila do svých devatenácti let a byla jsem moc spokojená, stejně jako moji rodiče a tři sourozenci. Teď čekám miminko a určitě se k paní doktorce zase chystám!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, přestože syn trpí (v Ostravě typické) na průdušky a opakovaně bývá v zimním období dost nemocný, minimálně zatím jedl antibiotika, za což jsem paní doktorce velmi vděčná. Nechápu, jak může mít někdo naprosto odlišnou zkušenost, je to zvláštní, bez testu CRP jsme antibiotika zatím nedostali. Paní doktorka je velmi profesionální a zkušená diagnostička.

Nevím,jaký názor mají ostatní,ale já jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená,vždy mi dokáže poradit a pomoci,našemu Ondrovi zachránila život,je perfektní a můžu jí jen doporučit.Je to doktorka na svém místě a já jí mockrát děkuji za to,že je.Chodíme k ní s dětmi už dlouho a jinou doktorku bych pro děti rozhodně nechtěla.At si každý myslí co chce,ale já vím,že tato paní doktorka by si zasloužila zlatou medaili.A.V.

Super lékařka, nic nenechá náhodě a s dětma to skvěle umí. díky paní doktorko-kdyby takových bylo více.

Mám s paní doktorkou výbornou zkušenost. Rozhodně necpe děti antibiotiky na počkání, synovi udělala test, než mu je naordinovala, dcera je dostala, když měla zánět průdušek, jinak ne. Naopak nám moc pomohla po narození dcery, poslala ji na neurologii a rehabilitaci, za což jsme dostali pochvalu u neuroložky - včas odhalila drobnou vývojovou změnu a po půl roce je maličká úplně v pořádku.
A sestřička je anděl :-)

jsem sní spokojena