Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

2009 - dosud - Kožní oddělení Nemocnice České Budějovice, včetně pohotovostních služeb
2012 - dosud -Dermatovenerologie Rendlová sro - spoluma...

Paní doktorka mi jako první dermatoložka byla schopná pomoci od mých problémů. Velmi milá, příjemné vystupování. Vřele doporučuji.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Paní doktorka je naprostá jednička a profesional..Chodím k ní už pár let a musím říct, že je to nejvic p.doktorka co jsem kdy poznal.Neskutečně mi pomohla.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Z paní doktorky Kristlové jsme byl nadšený. Je velmi milá a vstřícná. Napoprvé správně diagnostikovala kožní problém, který se po navržené léčbě v krátké době odstranil. Bez dalšího objednávání rovnou pomohla i s dalším kožním/kosmetickým problémem. Navíc jsme si v ordinaci pěkně popovídali a při další kontrole o měsíc později si i pamatovala o čem jsme si povídali a s léčbou nesouviselo. I když to s léčbou až tak nesouvisí, tak je i moc pěkná a potěší oko každého muže.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. kosmetika

Lékař s lidským přístupem k člověku, pani doktorka byla milá, vstřícná .
Je to profesionál jakých je dnes jako šafránu, velmi děkuji za přijetí a za pomoc.

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Vždy dobře poradí. Byl jsem tam s dcerkou a byli jsme velmi spokojení. Příjemné prostředí i přístup nám vyhovuje. Mohu jen doporučit. :)

Umístění: jiné místo

Naprostá spokojenost. Příjemné vystupování, pečlivý a profesionální přístup. Léčba byla srozumitelně vysvětlena, předepsaná mast problém vyřešila.

Umístění: jiné místo

Hodná , usměvavá moc dobrá doktorka která vždy pracuje na 100% moc mi pomohla takže Děkuji. Přeji hodně úspěchů. Krásný den

Děkuji za mile hodnocení. MUDr Helena Kristlova

Vřele doporučuji!. Paní doktora, je nejenom velice milá a ochotná, ale také pečlivá a trpělivá. Vše mi skvěle vysvětlila a pomohla. Jinde na vás jen kouknou a hned jste venku, tady jsem měla pocit, že má opravdu zájem můj problém vyřešit. Moc jí děkuji

Děkuji za mile hodnocení. MUDr Helena Kristlova

S paní doktorkou jsem, BOHUŽEL, přišla do kontaktu dvakrát - poprvé jsem si říkala, dobrý, asi nemá svůj den, to se může stát každému, ale druhé setkání mě utvrdilo v tom, že tahle doktorka by s lidmi pracovat vůbec neměla! Pokaždé jsem byla objednaná a ač byla prázdná čekárna, počkala jsem si i hodinu a čtvrt (z ordinace šlo jen štěbetání a smích), to by člověk přežil, protože kvůli něčemu k doktoru jde, ale když jí potom popisujete svoje problémy, aby mohla udělat vyšetření/diagnózu a na většinu z nich paní doktorka protáčí panenky v sloup nebo vám odsekává, že to s tím nesouvisí, což bych dle slov paní doktorky mohla ve svém věku a se svým titulem vědět (to už mi opravdu přišlo neetické), navíc mi kompletní vyšetření odmítla udělat, na což se mě poté dotazoval můj doktor, proč mi neudělala tohle a tohle, že to se při této diagnóze běžně dělá..Pro předepsání léků volala kolegovi - nevěděla, co mi dát (nechci být pokusný králík). Za mě tedy ROZHODNĚ NE - ani profesionalitou (nechce udělat pořádné vyšetření, nic vám nevysvětlí, na vše se musíte dotázat sami - př. kontraindikaci léků); ani přístupem - je nepříjemná, arogantní, chová se povýšeně.

MUDr. Helena Kristlová

Názor se zakládá na nepravdivých informacích. Bohužel z hlediska ochrany pacienta zde nelze uvést podrobnosti. Přestože je napsán anonymně, pisatelku jsme si v databázi ordinace vyhledali a jsem připravena probrat s ni problém osobně tak, aby se vše vyjasnilo. Některá výše napsána fakta považuji za nepravdivá a nelze to označit jinak než jako pomluvu (například čekání při objednané časovce více než hodinu v prázdné čekárně). Následná konzultace s praltickym lékařem ohledne vyšetření která měla být udělaná považuji, pokud paní nemá od nej doporučení, za svou práci a zodpovědnost, stejně tak jako vysvětlení proč jsou či nejsou indikovana. Telefonát s kolegou ohledně nového léku je podle me spis známka zájmu nez ignorance. Přeji paní hodně zdraví a ať ji netrápí vážnější starosti. MUDr Helena Kristlova