Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(63 názorů)
Zobrazit lékaře

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Matice školské 17

37001, České Budějovice, jihočeský

• František Fráně

Chirurg,

• Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: řešení neutěšeného zdravotního stavu

MUDr. František Fráně mi byl doporučen (mimo jiné) jako špička v oboru proktologie, a svou odbornou péčí o mou osobu své renomé beze zbytku potvrdil, za což jsem mu neskonale vděčný. Všem pacientům, které potkala ta smůla, že jsou nuceni vyhledat pomoc proktologa, tohoto lékaře vřele DOPORUČUJI, a MUDr. Fráněmu tímto přeji pevné zdraví, pevné nervy, pevné ruce, a mnoho štěstí, ať může fungovat donekonečna při pomoci trpícím. Děkuje Martin Coufal

• Pavel Kurial

Plastický Chirurg, MUDr.

• E
      Umístění: RRC Clinic a.s.Služby: plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

• M
      Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: Augmentace prsou

V lednu jsem podstoupila u pana doktora zvetseni prsou. Jsem naprosto spokojena. Prsa mam krasna a pan doktor byl mily, ochotny, proste bajecny.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Helena Kristlová

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.

• H
      Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.Služby: kosmetika

Lékař s lidským přístupem k člověku, pani doktorka byla milá, vstřícná .
      Je to profesionál jakých je dnes jako šafránu, velmi děkuji za přijetí a za pomoc.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavel Pacák

Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.Služby: Odstranění pihy

Pan doktor i sestra jsou vždy velmi příjemní a ochotní. Bez objednání si ale člověk počká klidně i 2 hodiny.

U mě byl problém, že pan doktor za boha nebyl schopen dokonale odstranit pihu na mém rameni. Nikomu z mých známých se něco podobného nestalo, že museli 4x na doostranění a nikdy úspěšně. Prý “hluboký chloupek” a podobné. Může se stát, ale na 4x?!

Mou frustraci nebral moc dobře, protože se snaží být vždy velmi příjemný a já už na po 4x rozhodně nebyla.

Mám smíšené pocity.

• N

Velice sympatický pan doktor, o sestřičkách ani nemluvě - usměvavé, trpělivě uklidňují pacienty, kteří jsou viditelně nervozní (jako např. byla já :D). Byla jsem na odstranění névů laserem, vše šlo velice rychle a v mém případě naprosto bez bolesti, pan doktor se také s ničím dlouho nepáral, takže žádné dlouhé procesy se nekonaly - prostě injekce, laser, na shledanou - otázka pěti minut a dvě znamínka, který mě trápily tolik let, jsou pryč. Přiznávám, že jsem se předtím opravdu trošku bála, ale pro příště vím, že strach není na místě, a tuto kliniku včetně pana doktora i sestřiček budu chválit kudy budu chodit :)

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Vladimír Mařík

Plastický Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: plastická operace nosu

Byla jsem u pana doktora Maříka na Rhinoplastice a můžu na 100% doporučit!!! Pan doktor si hned všiml i mě zúžené nosní přepážky a i tu mi při operaci opravil. Co se týče celkového výsledku, tak jsem nadšená a i okolí hodnotí velmi pozitivně, dokonce mi spoustu lidí řeklo, že jsem se snad s takovým nosem musela narodit. Dále jsem byla u pana doktora na aplikaci botoxu a také mohu velmi doporučit. Myslím, že je jednička ve svém oboru a já konečně se nemusím stydět fotit a natáčet se tak, aby nos nebyl vidět. Od teď si ho mohu užívat naplno.

• N
      Umístění: RRC Clinic a.s.

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře