Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(88 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Matice školské 17

37001 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
7 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  T
  Lékař: MUDr. Helena Kristlová Jiný

  Paní doktorka je naprostá jednička a profesional..Chodím k ní už pár let a musím říct, že je to nejvic p.doktorka co jsem kdy poznal.Neskutečně mi pomohla.


  J
  Lékař: MUDr. Helena Kristlová Jiný

  Z paní doktorky Kristlové jsme byl nadšený. Je velmi milá a vstřícná. Napoprvé správně diagnostikovala kožní problém, který se po navržené léčbě v krátké době odstranil. Bez dalšího objednávání rovnou pomohla i s dalším kožním/kosmetickým problémem. Navíc jsme si v ordinaci pěkně popovídali a při další kontrole o měsíc později si i pamatovala o čem jsme si povídali a s léčbou nesouviselo. I když to s léčbou až tak nesouvisí, tak je i moc pěkná a potěší oko každého muže.


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Pacák Jiný

  Něco neskutečně strašného! Pokud chcete vystrašit kompletně celou rodinu, běžte k panu doktorovi Pacákovi.
  Byla jsem objednána na shlédnutí znaménka pro vyříznutí. MUDr. Pacák po shlédnutí dermatoskopem řekl, že se mu to teda vůbec ale vůbec nelíbí, poslal mě před komisi a tam mi řekl, že mám melanom a že termín na vyříznutí má až za dva měsíce. Nakonec tedy řekl, že mi ho vyřízne za 3 týdny a že ať se připravím, že si budu platit nitě na šití!!!!
  Celá rodina jsme byli naprosto v šoku, to, jakým způsobem se mnou doktor jednal, byla úplná nehoráznost a arogance, nehledně na to, že jako chirurg přece nebude určovat diagnozu při posuzování pihy!!!Nechala jsem si pihu vyroznout jinde a o zadny melanom se nejednalo!
  Prosím Vás, sem nechoďte, fakt ne!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Lékař: MUDr. Vladimír Mařík Jiný

  Minulý rok jsem podstoupila operaci horních víček a bohužel nemám obě oči stejně udělané a budu muset někam jinam si to druhé oko nechat poupravit. Za tu cenu bych čekala bezchybné provedení zákroku. Nešla jsem si je nechat upravit do nemocnice za poloviční cenu právě kvůli tomu, že to nedělají plastičtí chirurgové a nenašla jsem nikde recenze, i když jsem to také zvažovala. Jsem zklamaná.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Lékař: MUDr. Pavel Pacák Jiný

  Při vyšetření lékařským dermatoskopem říká pacientům, že se vlastně nejedná o vyšetření (ale jen o takové "podívání"), s pacientem je za minutu hotov. Zajímá ho pouze, zda pacient chce podstoupit placený zákrok, ale ani na vyžádání se neobtěžuje vysvětlit, o jaký problém se jedná, a zda je zákrok vůbec potřeba. Otřesné, až posměšné jednání s pacienty.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Helena Kristlová

  Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Helena Kristlová kosmetika

  Lékař s lidským přístupem k člověku, pani doktorka byla milá, vstřícná .
  Je to profesionál jakých je dnes jako šafránu, velmi děkuji za přijetí a za pomoc.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu