Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(80 názorů)
Zobrazit lékaře

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Matice školské 17

37001 , České Budějovice , jihočeský

• František Fráně

Chirurg,

• Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: řešení neutěšeného zdravotního stavu

MUDr. František Fráně mi byl doporučen (mimo jiné) jako špička v oboru proktologie, a svou odbornou péčí o mou osobu své renomé beze zbytku potvrdil, za což jsem mu neskonale vděčný. Všem pacientům, které potkala ta smůla, že jsou nuceni vyhledat pomoc proktologa, tohoto lékaře vřele DOPORUČUJI, a MUDr. Fráněmu tímto přeji pevné zdraví, pevné nervy, pevné ruce, a mnoho štěstí, ať může fungovat donekonečna při pomoci trpícím. Děkuje Martin Coufal

• Helena Kristlová

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.

• H
      Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.Služby: kosmetika

Lékař s lidským přístupem k člověku, pani doktorka byla milá, vstřícná .
      Je to profesionál jakých je dnes jako šafránu, velmi děkuji za přijetí a za pomoc.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Vladimír Mařík

Plastický Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: plastická operace nosu

Byla jsem u pana doktora Maříka na Rhinoplastice a můžu na 100% doporučit!!! Pan doktor si hned všiml i mě zúžené nosní přepážky a i tu mi při operaci opravil. Co se týče celkového výsledku, tak jsem nadšená a i okolí hodnotí velmi pozitivně, dokonce mi spoustu lidí řeklo, že jsem se snad s takovým nosem musela narodit. Dále jsem byla u pana doktora na aplikaci botoxu a také mohu velmi doporučit. Myslím, že je jednička ve svém oboru a já konečně se nemusím stydět fotit a natáčet se tak, aby nos nebyl vidět. Od teď si ho mohu užívat naplno.

• N
      Umístění: RRC Clinic a.s.

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Pavel Kurial

Plastický Chirurg, MUDr.

• J
      Umístění: RRC Clinic a.s.Služby: Jiný

Krásný den.Jsem týden po augmentaci prsou.Nikdy jsem nikam nepsala recenzi,ale samotné mi hodně pomohlo si je přečíst.Jsem maminka dvou kojených dětí a moje prsa dopadla naprosto příšerně.Zbyla mi jen vytahaná kůže.Nikdy bych do sebe neřekla,že půjdu na jakoukoli plastiku.Ale už jsem se vážně styděla se na sebe podívat.Nemohla jsem si koupit žádnou podprsenku,která by seděla, o plavkách ani nemluvím.Dostala jsem doporučení od kamarádek na pana mudr.Kuriala.Jejich prsa se mi moc líbila,pro jejich přirozenost. Jsem moc a moc ráda,že jsem do toho šla a že jsem si vybrala právě pana doktora.Operace dopadla NAD moje očekávání.Vypadají přirozeně.Ani malá ani velká.Dohodli jsme se i na modelaci.Probudila jsem se s jizvou pouze kolem bradavky.Takže bych radostí brečela :)Jsem ráda,že pan doktor přemýšlí i během operace,jak uďelat jen to nezbytně nutné pro požadovaný výsledek.Jediné co bych malinko vytkla,je málo informací,pokud se nezeptáte.Takže připravit si co nejvíce otázek dopředu na konzultaci,abyste nemusely jet na druhou,jako jsem to udělala já.Ale lepší zaneprázdněný a opravdu šikovný doktor,než ukecaný se špatným výsledkem.

• E
      Umístění: RRC Clinic a.s.Služby: plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Pavel Pacák

Chirurg, MUDr.

• A
      Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.Služby: Jiný

Při vyšetření lékařským dermatoskopem říká pacientům, že se vlastně nejedná o vyšetření (ale jen o takové "podívání"), s pacientem je za minutu hotov. Zajímá ho pouze, zda pacient chce podstoupit placený zákrok, ale ani na vyžádání se neobtěžuje vysvětlit, o jaký problém se jedná, a zda je zákrok vůbec potřeba. Otřesné, až posměšné jednání s pacienty.

• M
      Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.Služby: Odstranění pihy

Pan doktor i sestra jsou vždy velmi příjemní a ochotní. Bez objednání si ale člověk počká klidně i 2 hodiny.

U mě byl problém, že pan doktor za boha nebyl schopen dokonale odstranit pihu na mém rameni. Nikomu z mých známých se něco podobného nestalo, že museli 4x na doostranění a nikdy úspěšně. Prý “hluboký chloupek” a podobné. Může se stát, ale na 4x?!

Mou frustraci nebral moc dobře, protože se snaží být vždy velmi příjemný a já už na po 4x rozhodně nebyla.

Mám smíšené pocity.

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře