Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(4 názory)
Zobrazit lékaře

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Matice školské 17

37001 , České Budějovice , jihočeský

• V
    Lékař: MUDr. Vladimír Mařík Jiný

Minulý rok jsem podstoupila operaci horních víček a bohužel nemám obě oči stejně udělané a budu muset někam jinam si to druhé oko nechat poupravit. Za tu cenu bych čekala bezchybné provedení zákroku. Nešla jsem si je nechat upravit do nemocnice za poloviční cenu právě kvůli tomu, že to nedělají plastičtí chirurgové a nenašla jsem nikde recenze, i když jsem to také zvažovala. Jsem zklamaná.

• A
    Lékař: MUDr. Pavel Pacák Jiný

Při vyšetření lékařským dermatoskopem říká pacientům, že se vlastně nejedná o vyšetření (ale jen o takové "podívání"), s pacientem je za minutu hotov. Zajímá ho pouze, zda pacient chce podstoupit placený zákrok, ale ani na vyžádání se neobtěžuje vysvětlit, o jaký problém se jedná, a zda je zákrok vůbec potřeba. Otřesné, až posměšné jednání s pacienty.

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Helena Kristlová

Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.

• H
    Lékař: MUDr. Helena Kristlová kosmetika

Lékař s lidským přístupem k člověku, pani doktorka byla milá, vstřícná .
    Je to profesionál jakých je dnes jako šafránu, velmi děkuji za přijetí a za pomoc.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu