Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

(61 názorů)
Zobrazit lékaře

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Matice školské 17

37001, České Budějovice, jihočeský

• Pavel Pacák

Chirurg, MUDr.

• N

Velice sympatický pan doktor, o sestřičkách ani nemluvě - usměvavé, trpělivě uklidňují pacienty, kteří jsou viditelně nervozní (jako např. byla já :D). Byla jsem na odstranění névů laserem, vše šlo velice rychle a v mém případě naprosto bez bolesti, pan doktor se také s ničím dlouho nepáral, takže žádné dlouhé procesy se nekonaly - prostě injekce, laser, na shledanou - otázka pěti minut a dvě znamínka, který mě trápily tolik let, jsou pryč. Přiznávám, že jsem se předtím opravdu trošku bála, ale pro příště vím, že strach není na místě, a tuto kliniku včetně pana doktora i sestřiček budu chválit kudy budu chodit :)

• H

Arogantní egoista. Na pacienta nebere ohledy. Již nikdy více. A to jsem před ním byla varována jiným lékařem. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• František Fráně

Chirurg,

• Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: řešení neutěšeného zdravotního stavu

MUDr. František Fráně mi byl doporučen (mimo jiné) jako špička v oboru proktologie, a svou odbornou péčí o mou osobu své renomé beze zbytku potvrdil, za což jsem mu neskonale vděčný. Všem pacientům, které potkala ta smůla, že jsou nuceni vyhledat pomoc proktologa, tohoto lékaře vřele DOPORUČUJI, a MUDr. Fráněmu tímto přeji pevné zdraví, pevné nervy, pevné ruce, a mnoho štěstí, ať může fungovat donekonečna při pomoci trpícím. Děkuje Martin Coufal

• Vladimír Mařík

Plastický Chirurg, MUDr.

• N
      Umístění: RRC Clinic a.s.

Krásný den všem, jsem teprve pár hodin po zákroku a díky skvělé práci Pana doktora Maříka a úžasnému přístupu místního personálu se cítím skvěle, samozřejmě bolesti trochu jsou, ale to k tomu prostě patří. Pro krásu se musí trochu trpět ???? Když vše shrnu od konzultace, přes profesionální přístup, příjemné prostředí, velmi sympatický, ochotný personál, který o Vás nonstop pečuje, zároveň Vám i sdělí naprosto vše, co Vás ohledně rekonvalescence zajímá, po snídani kterou si sami navolíte, za mě naprostá spokojenost, prostě lépe jsem si vybrat nemohla. Prsa mám schovaná pod obvazem, ale nakoukla jsem a zatím moc dobrý ???? Uvidím, až se zahojí, věřím ale, že budou podle představ, s Panem doktorem jsme se na všem úplně parádně domluvili. Takže holky pokud se chystáte na augmentaci prsou, doporučuji Pana doktora Maříka a jeho skvělý team v RRC Clinic Hluboká nad Vltavou.

• A

Možná je to dobrý lékař, ale chování, které jsem zažila při konzultaci mi vhánělo slzy do očí. Doslova mi řekl, že nějaká konzultace co je pro mě vhodné nebo ne jej nezajímá, že je to pro něj pouze jen práce jako každá jiná. Vůbec se se mnou nebavil a tvářil se, jako bych jej strašně zdržovala od něčeho důležitějšího. Asi mu bohužel nepřinesu dostatečné finanční ohodnocení neboť mám jít na zmenšení prsů ze zdravotních důvodů, tak se chci informovat někde jinde. Budějice jsem brala, že to nemám daleko od domova.Mám názor i jiné pacientky, která mě tam viděla /onkolog.odstranění prsů/, zažila ze strany tohoto lékaře velice hrubé až sprosté jednání.

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Pavel Kurial

Plastický Chirurg, MUDr.

• E
      Umístění: RRC Clinic a.s.Služby: plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

• M
      Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s.Služby: Augmentace prsou

V lednu jsem podstoupila u pana doktora zvetseni prsou. Jsem naprosto spokojena. Prsa mam krasna a pan doktor byl mily, ochotny, proste bajecny.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Helena Kristlová

Dermatolog, MUDr.

• Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.

Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.

• H
      Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o.Služby: kosmetika

Lékař s lidským přístupem k člověku, pani doktorka byla milá, vstřícná .
      Je to profesionál jakých je dnes jako šafránu, velmi děkuji za přijetí a za pomoc.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře