MUDr.

Helena Frkalová

Urolog

Kontaktní informace

• Paní doktorka možná na děti nepůsobí jako Štěpánka Haničincová s Čertíkem Bertíkem ani jako Dáda Patrasová se svou žížalou, ale to od toho jsou televizní hrátky pro děti, nikoliv urologická ordinace. Své práci rozumí a mohu-li jako její pacient vyjádřit svůj názor, ke mně se chová vždy slušně, ohleduplně a vstřícně jak co do vyšetření, tak i co do osvěty, týkající se onemocnění. Naopak bych co se týká vysvětlování přivítal i větší otevřenost - jenže ne každý je připraven přijímat případné špatné zprávy.

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Intimní problém

Dobrý den,mám intimní problém,nejde mi přetáhnou ani v klidném stavu ani při erekci a mám popraskanou kůži na předkožce.Jde to vyřešit nějak doma nebo se musí navštívit lékař? a jestli lékař,musím být v doprovodu zákonného zástupce? dá se kdyžtak s takovým problémem navštívit i kožní ambulance?
    Helena Frkalová Urolog Orlová
    Nutné je navštívit lékaře- urologii. Co se týče doprovodu zákonného zástupce asi to bude nutné, protože se asi bude jednat i o nějaký zákrok. Nicméně napoprvé , jen k vyšetření, můžete přijít i sám.

Hodnocení pacientů

• Vůbec se mi nelíbí její přístup k dětem. Když už je straší nemocnicí, tak ať to aspoň nedělá slovensky.

• Výborná lékařka, dobrá volba, doporučuji!JK

• Velice dobrá lékařka

• Vřele doporučuji,ochotná,poradí,vysvětlí,uzdraví.

• vřele doporučuji, je to odborník