MUDr.

Helena Frkalová

Urolog

Kontaktní informace

• Paní doktorka možná na děti nepůsobí jako Štěpánka Haničincová s Čertíkem Bertíkem ani jako Dáda Patrasová se svou žížalou, ale to od toho jsou televizní hrátky pro děti, nikoliv urologická ordinace. Své práci rozumí a mohu-li jako její pacient vyjádřit svůj názor, ke mně se chová vždy slušně, ohleduplně a vstřícně jak co do vyšetření, tak i co do osvěty, týkající se onemocnění. Naopak bych co se týká vysvětlování přivítal i větší otevřenost - jenže ne každý je připraven přijímat případné špatné zprávy.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Intimní problém

Dobrý den,mám intimní problém,nejde mi přetáhnou ani v klidném stavu ani při erekci a mám popraskanou kůži na předkožce.Jde to vyřešit nějak doma nebo se musí navštívit lékař? a jestli lékař,musím být v doprovodu zákonného zástupce? dá se kdyžtak s takovým problémem navštívit i kožní ambulance?
    Helena Frkalová Urolog Orlová
    Nutné je navštívit lékaře- urologii. Co se týče doprovodu zákonného zástupce asi to bude nutné, protože se asi bude jednat i o nějaký zákrok. Nicméně napoprvé , jen k vyšetření, můžete přijít i sám.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Vůbec se mi nelíbí její přístup k dětem. Když už je straší nemocnicí, tak ať to aspoň nedělá slovensky.

• Výborná lékařka, dobrá volba, doporučuji!JK

• Velice dobrá lékařka

• Vřele doporučuji,ochotná,poradí,vysvětlí,uzdraví.

• vřele doporučuji, je to odborník