MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• E

Paní doktorka možná na děti nepůsobí jako Štěpánka Haničincová s Čertíkem Bertíkem ani jako Dáda Patrasová se svou žížalou, ale to od toho jsou televizní hrátky pro děti, nikoliv urologická ordinace. Své práci rozumí a mohu-li jako její pacient vyjádřit svůj názor, ke mně se chová vždy slušně, ohleduplně a vstřícně jak co do vyšetření, tak i co do osvěty, týkající se onemocnění. Naopak bych co se týká vysvětlování přivítal i větší otevřenost - jenže ne každý je připraven přijímat případné špatné zprávy.

• Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Urolog
    Orlová
    Nutné je navštívit lékaře- urologii. Co se týče doprovodu zákonného zástupce asi to bude nutné, protože se asi bude jednat i o nějaký zákrok. Nicméně napoprvé , jen k vyšetření,… Více

Hodnocení pacientů

• E

• Vůbec se mi nelíbí její přístup k dětem. Když už je straší nemocnicí, tak ať to aspoň nedělá slovensky.

• Výborná lékařka, dobrá volba, doporučuji!JK

• A

Velice dobrá lékařka

• L

Vřele doporučuji,ochotná,poradí,vysvětlí,uzdraví.

• P

vřele doporučuji, je to odborník