Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Už jenom to, že doktorka vždy při mé návštěvě přijde o 15 minut později do ordinace než je její otevírací doba neznačí nic dobrého. Doktorka je arogantní a je jí v podstatě jedno vaše zdraví. V krvi mi našla cukr, řekla mi, že jsem pila sladké nápoje nebo nebyla na lačno. Obojí jsem vyvrátila, ale dál se tím nezabývala. Vždy když jsem šla k doktorům vedle, nebyl žádný problém s ošetřením a byli velice milí. Dubskou rozhodně nedoporučuju!

Horsi doktorku jsem nepoznala, babicka .ktera se o sebe nemuze postarat sama, dostala covid a ona rekne at k ni nikdo nechodi. A mito toho aby ji dala protilatky,protoze mela vysoke horecky,vykaslala se na ni. Ted je babicka na aru. Na pacientech ji vubec nezalezi.

Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

Nevlídná a neprofesionální plus mi řekla že mám nebezpečnou srdeční aritmii ikdyz jsem žádnou neměl

Vystřídala kolegyni MUDr. Křečanouvou a výměna rozhodně prospěla nám pacientům.Moje první návštěva u ní nezapomenutelná.Paní doktorka se mile usmívala a pohupovala místo na židli na cvičebním baloně :-)) a i přesto vzbuzuje respekt.Cítila jsem se v ordinaci velice dobře.
K pacientům se nechová odměřeně,je vstřícná všem zdravotním problémům.Pomůže,poradí a myslím,že nemluvím jen za sebe.Je mi opravdu líto,že už k ní nemůžu chodit,odstěhovala jsem se.
A sestřičky?Opakovala bych se,zvlášť ta u zápisu velmi milá,příjemná.
Přeji Vám paní doktorko hodně štěstí a úspěchů.
Milena Ester Fiedler.

I přes delší dobu strávenou v čekárně jsem s paní Dubskou spokojen. Vždy se snaží přijít věci na kloub a neléčí jen neschopenkou nebo antibiotiky :)

Paní doktorka je velice sympatická žena ,která mi vždy doporučí jen to nejlepší ,dle mého zdravotního stavu a já se cítím lépe každým dnem po prvním odchodu z ordinace.V tomto případě všem doporučuji tuto velice profesionální doktorku MUDR. Helenu Dubskou a její sympatické sestřičky , uvidíte rozdíl od běžného praktického lékaře .Prostě naprostá spokojenost a děkuji. Kreis.....

Paní doktorka mě léčila tři týdny antibiotiky, které ovšem na nemoc, kterou jsem měla vůbec nezabíraly. Divné to nikomu nebylo, že jsem na tom hůř než na začátku. Pak mi napsala 2 balení léků místo jednoho.... Po změně prášků by mě nechala brát i ty předchozí (už nevěděla, že jsem je ještě nedobrala), kdybych se nezeptala.... ve směs nejsem s výkony této doktorky spokojená.

Také nemohu souhlasit, přešla jsem k paní doktorce po špatné zkušenosti s doktorem Malinou a opravdu mi pomohla.

Byl jsem na vyšetření u paní doktorky, líbila se mi její trpělivost a profesionalita. Pečlivě zvlážila všechny možnosti léčby, při každé návštěvě se mi plně věnuje. Nemohu souhlasit s výroky uvedenými v předešlých hodnoceních.

byla jsem u ní, když zastupovala mého lékaře - nemastné neslané...