Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Dělnická 614, Sezimovo Ústí
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

K
Ověřeny pacient

Od paní doktorky jsem nedávno odešla a jsem ráda, že jsem to udělala. Je dobrá, dokud nemáte problémy. Tři roky jsem měla silné změny na děložním čípku, o kterých mi tvrdila, že jsou v pořádku a že zmizí. Přešla jsem k doktoru Švecovi, který mne poslal na biopsii a na operaci. Měla jsem nejtěžší předrakovinné stádium, ze kterého by do pár let byla určitě rakovina, podle slov pana doktora i operujících lékařů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Moc milá a ochotná paní sestřička i paní doktorka. Spokojená jsem nejen já, ale všechny známé co k ním chodějí. Pavla K.


J
Ověřeny pacient

Skvěla lékařka profesioonalni i lidský pristup 15 let chodim do ordinace dekuji za 2 krasne zdrave děti Jana Boušková


J
Ověřeny pacient

Moc hodná a vstřícná paní doktorka s porozumněním a ochotou pomoci. Vždy jsem s ní byla velice spokojená. Chodí k ní i mé dvě dcery a to naprosto bez ostychu a strachu. Mohu jedině doporučit.


Tak tuhle paní doktorku bych teda už nechtěla. Odešla jsem od ní, protože jsem rok nemohla otěhotnět, řekla mi, že jsem v pořádku a že mám přijít na kontrolu za rok. Jenže ani po dalším roce se nic nedělo, to mi pro změnu řekla, že jsem mladá ( tehdy 22 ) a tlustá a že dokud nezhubnu, tak děti mít nebudu. O umělém oplodnění se ani bavit nechtěla. A že by mi dala doporučení pro manžu na spermiogram jí vůbec ani nenapadlo. Proto jsem odešla a první co bylo, tak jsme šli na spermiogram, který byl tedy špatný. Nový pan dr. jen kroutil hlavou, co mi to řekla... Nakonec jsem otěhotněla i bez hubnutý...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka byla mou první gynekoložkou, teď od ní odcházím (po deseti letech) jen kvůli změně bydliště (250km opravdu jezdit nemohu), jinak bych si ji v těhotenství byla ponechala. Mohu ji tedy jedině doporučit. Ona i sestřička byly vždy příjemné, pečlivé a citlivé. Měla jsem i řadu problémů (zejména vážnější problémy s antikoncepcí, ale také běžnější věci jako mykózy a opravdu velkou cystu) a paní doktorka se vždy snažila mi vyjít vstříc a najít tu nejlepší možnost i když jsem za ní chodila a "otravovala" třeba každý měsíc. Vybírala vždy šetrnější léky, né žádné driáky a vždy vše perfektně zabralo.
Vždy všechno vysvětlila a jakékoliv mé všetečné (a že jich vždycky bylo) dotazy bez problémů a jasně zodpověděla. Rozhodně bych ji doporučila pro mladé slečny, protože s takovouto lékařkou se ke gynekologovi nebudou bát či ostýchat chodit. K. Svobodová


Nemohu si stěžovat


Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem od mých 15, první sestřička, kterou pomatuji byla opravdu skvělá! Nynější sestřička je někdy poněkud nepříjemná a přijde mi, že nedokáže zvládat stres při přeplněné čekárně..měla by se nad sebou zamyslet... S prácí paní doktorky jsem velice spokojená, když přišel problém vše dobře vyřešila a nemůžu si zatím stěžovat a můžu jí jen dál doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti