MUDr. Helena Dobiášová

Gynekolog Více

Sezimovo Ústí 1 adresa

Dělnická 614, Sezimovo Ústí

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím již cca 18 let. Nikdy nebyl žádný problém, vždy mi vše pečlivě a trpělivě vysvětlila. Pevné věřím, ze o mne bude ještě dlouho pečovat.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce jsem přišla se zdravotními problémy. Po vyšetření se mnou konzultovala možnosti léčby, navrhla postup se kterým mě podrobně seznámila a varovala mě i před riziky. Byla velmi ochotná, pečlivá a bez problémů mi poradila i po telefonu. Všechny mé zdravotní komplikace vyřešila, a proto k ní ráda chodím i dál a nikdy jsem s ní zatím neměla problémy.

Od paní doktorky jsem nedávno odešla a jsem ráda, že jsem to udělala. Je dobrá, dokud nemáte problémy. Tři roky jsem měla silné změny na děložním čípku, o kterých mi tvrdila, že jsou v pořádku a že zmizí. Přešla jsem k doktoru Švecovi, který mne poslal na biopsii a na operaci. Měla jsem nejtěžší předrakovinné stádium, ze kterého by do pár let byla určitě rakovina, podle slov pana doktora i operujících lékařů.

Moc milá a ochotná paní sestřička i paní doktorka. Spokojená jsem nejen já, ale všechny známé co k ním chodějí. Pavla K.

Moc hodná a vstřícná paní doktorka s porozumněním a ochotou pomoci. Vždy jsem s ní byla velice spokojená. Chodí k ní i mé dvě dcery a to naprosto bez ostychu a strachu. Mohu jedině doporučit.

Tak tuhle paní doktorku bych teda už nechtěla. Odešla jsem od ní, protože jsem rok nemohla otěhotnět, řekla mi, že jsem v pořádku a že mám přijít na kontrolu za rok. Jenže ani po dalším roce se nic nedělo, to mi pro změnu řekla, že jsem mladá ( tehdy 22 ) a tlustá a že dokud nezhubnu, tak děti mít nebudu. O umělém oplodnění se ani bavit nechtěla. A že by mi dala doporučení pro manžu na spermiogram jí vůbec ani nenapadlo. Proto jsem odešla a první co bylo, tak jsme šli na spermiogram, který byl tedy špatný. Nový pan dr. jen kroutil hlavou, co mi to řekla... Nakonec jsem otěhotněla i bez hubnutý...

Paní doktorka byla mou první gynekoložkou, teď od ní odcházím (po deseti letech) jen kvůli změně bydliště (250km opravdu jezdit nemohu), jinak bych si ji v těhotenství byla ponechala. Mohu ji tedy jedině doporučit. Ona i sestřička byly vždy příjemné, pečlivé a citlivé. Měla jsem i řadu problémů (zejména vážnější problémy s antikoncepcí, ale také běžnější věci jako mykózy a opravdu velkou cystu) a paní doktorka se vždy snažila mi vyjít vstříc a najít tu nejlepší možnost i když jsem za ní chodila a "otravovala" třeba každý měsíc. Vybírala vždy šetrnější léky, né žádné driáky a vždy vše perfektně zabralo.
Vždy všechno vysvětlila a jakékoliv mé všetečné (a že jich vždycky bylo) dotazy bez problémů a jasně zodpověděla. Rozhodně bych ji doporučila pro mladé slečny, protože s takovouto lékařkou se ke gynekologovi nebudou bát či ostýchat chodit. K. Svobodová

Nemohu si stěžovat

U paní doktorky jsem od mých 15, první sestřička, kterou pomatuji byla opravdu skvělá! Nynější sestřička je někdy poněkud nepříjemná a přijde mi, že nedokáže zvládat stres při přeplněné čekárně..měla by se nad sebou zamyslet... S prácí paní doktorky jsem velice spokojená, když přišel problém vše dobře vyřešila a nemůžu si zatím stěžovat a můžu jí jen dál doporučit.